Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

10 pööraselt lahedat lõpukingi ideed!
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:
lõpukink

Selja taga on üks ütlemata keeruline kooliaasta, selles pole kahtlust. Aga isegi kui lõpukellaga on kellad, siis ei pea seetõttu kingitusi ära jätma. Töövõidud vajavad tähistamist ja tublimad premeerimist. Siin 10 ideed, kuidas seda teha.

Elamused või asjad?

Pole saladus, et asjad kuluvad ja kaovad, aga mälestused jäävad igaveseks (kui just midagi viltu ei lähe). Seetõttu olen ise kingituste tegemisel pea alati kaldunud elamuste kinkimise poole. Selle eelduseks on kingisaaja parem tundmine: mis teda huvitab, mida ta proovida tahaks, mis on kindel no-go.

Kui midagi kohe pähe ei hüppa, saab inspiratsiooni veebiportaalidest, mis pakuvad elamuste jaoks kinkekaarte, kus on koolilõpetajate tarbeks tihti ka eraldi rubriik loodud. Gurmaanidele näiteks trühvlikoolitus ja enese ületajatele näiteks langevarjuhüpe, mis alatiseks meelde jääb.

Samas on igal vorstil kaks otsa: ka asjade kinkimine võib viia elamusteni. See ei ole ilmselt saumikser ega uus tolmuimeja, kuid isiklikust kogemusest tean, et jalgratta, nutikella või klaveri kinkimine võib samuti elu kvaliteeti tõsta ja kordumatuid mälestusi luua.

Seetõttu tulistan kohe ühe sedasorti soovituse, mis võib koolilõpetajale palju rõõmu ja elamusi pakkuda: elektritõukeratas! Usu või mitte, aga suvi tuleb ka sel aastal ja miks mitte sel puhul rohkem vabas õhus kruiisida? Viimase aasta jooksul on ju niigi palju kodus istutud! Häbematu promona soovitame omalt poolt Xiaomi tõukerattaid, millest kaks tükki (1S ja Pro 2) on kooli lõpu puhul ka allahinnatud. Vaata tõukse lähemalt siit.

Xiaomi Mi 10T Pro

Kui koolijütsil vanust vähem ja rahakott seda lubab, võib kõva aastase pingutuse eest kaaluda ka uut nutitelefoni. Uue telefoni kaameraga tehtud fotod ja videod on tihti tunduvalt kvaliteetsemad kui vana lutsuga jäädvustatud kraam. See investeering tasub end ära, kui näiteks 10 aastat hiljem vanu fotoalbumeid lehitseda ja seal ekstra hea kvaliteediga klõpse näha. Kuna telefoni ost on niivõrd individuaalne teema, tasub kampaania korras soodushindadega pakutavaid telefone ise siit järele piiluda.

Midagi lihtsamat ja soodsamat ka on?

Kui eelarve jääb alla 100 €, aga tahaks midagi nutikat kinkida, siis võiks vaadata Huawei lisavarustuse poole. Kui lõpetajal pole varem nutikella või juhtmevabasid kõrvaklappe olnud, siis miks mitte alustada Huawei Watch Fit (kampaaniahind 79 €) nutikellast või ainult paar kuud tagasi turule tulnud Huawei Freebuds 4i klappidest (hetkel 69 €).

Freebuds4i

Watch Fit meenutab enda välimuselt Apple Watchi, aga pakub õunafirma ühe- kuni kahepäevase aku asemel lausa kuni 10-päevast akut. Huawei kell aitab paremini aktiivsusel silma peal hoida ja Freebuds 4i klappide rõõmude kohta saad lähemalt lugeda blogi arvustusest. Lühidalt võib ette ära öelda, et jäime testi käigus klappidega üldpildis väga rahule. Oli ka muresid, aga nendest saad juba ise lugeda.

Hajameelsemate lõpetajate elukvaliteedi tõstmiseks soovitame nutikat jälgijat ehk vidinat, mille paned näiteks võtmete või käekoti külge, et selle alati üles leiaks. Hiljuti uurisime-puurisime-testisime Apple AirTag ja Samsung SmartTag seadmeid ning nende kohta saad lähemalt lugeda siit. Hinna poolest jäävad nad umbes 30 € juurde.

smart tracker

Kui soovid lõpetajale hoopis tasuta kingitust saada, siis tuleks kaaluda Samsungi aktiivseid pakkumisi. Nimelt saad selle aasta jaanuaris ilmavalgust näinud Samsung Galaxy S21 seeria telefoni ostuga tasuta kaasa Samsung Galaxy Watch Active 2 LTE nutikella. Saad valida 40mm ja 44mm mudeli vahel, vastavalt 269 € ja 289 € väärtuses. Mõtle, endale uus telefon ja tasuta mitmesajaeurone kell lõpetajale. Pakkumine kehtib kuni 31.05 ja seda näed lähemalt siit.

Alternatiivina võid endale osta hoopis Galaxy Watch3 nutikella (41mm või 45mm BT mudeli) ja saad tasuta kinkimiseks juhtmevabad Galaxy Buds Live kõrvaklapid, väärtuses 169 €. Pakkumine kehtib kuni 22.06.

PSST – lõpukingi ostuga kaasa tasuta seiklusmäng!

Tele2 teeb koos sõpradega seiklus- ja matkafirmast 360KRAADI ka kõigile kingituseks vahva seiklusmängu, mida mobiiliga õues liikudes mängida. Mängu saavad kingituseks kõik sõbrad, kes ostavad Tele2 kampaanias oleva seadme. Mängimiseks tuleb alla laadida LOQUIZ äpp ja sisestada sinna kasutajanimi ja parool, mille leiad ostuga kaasa antud flaierilt. Seigelda saad kõikjal, kuhu jalad viivad... on vaja ainult pealehakkamist!

Õnnelikku lõppu!

Autor
Silver Tilk
Silver Tilk
Silver Tilk
Silver on võtnud südameasjaks Tele2 blogis anda lugejatele kasulikku infot ausas ja humoorikas kastmes. Eriti pingsalt uurib ja puurib just uusi seadmeid ja nutividinaid, kas need on asjalikud või mitte.