Huawei AppGallery makse

Rõõmustagem, Huawei nutitelefonide omanikud! AppGallery on ametlik Huawei platvorm, mis töötab kõikides Huawei (ja Honori) nutiseadmetes. Sarnaselt teiste äpipoodidega saad ostude eest tasuda nii krediitkaardi kui ka igakuise mobiiliarvega. Viimasega saad tasuda nii uute äppide kui ka juba olemasolevate lisade eest.

Kuidas osta Huawei AppGallery-ga?

  • Ava AppGalleryst rakendus, mida soovid osta.
  • Vali ”Telli/Osta” (“Subscribe/Purchase”).
  • Vali maksemeetod (“Payment method”) valikust “Maksmiseks lisage telefoninumber” (”Add a phone number to pay”).
  • Vali kandjaks “Tele2” (“Select network provider”).
  • Kinnita telefoninumber saadud SMS kinnituskoodi abil.

Pane tähele! Järgmisel ostul palub telefon luua kuuekohalise turvakoodi. See kood on järgnevatel mobiiliarvega ostudel tehingu kinnituseks. Maksemeetodeid saad muuta Huawei ID konto alt (“Payment and purchases”).

Kuuarvega saab AppGallery e-poes tehtud ostude eest tasuda nii Tele2 lepinguline klient kui ka kõnekaardi omanik, kel siduvat lepingut pole. Päevane limiit on 50 eurot ning kuupiir 300 eurot.

Tele2 arvega makstes võidad!

Tee enne 21. novembrit Huawei AppGallery poest ost, kasutades Tele2 arvet ja võid võita Samsung Galaxy Buds (149 €) või Apple AirPods (179 €) kõrvaklapid. Arvesse läheb ka äpisisese makse tegemine. Võitja loosime välja 27. novembril. Info avaldame Tele2 kodulehe uudiste all ja võitjaga võtame ühendust telefoni teel.

Kampaania tingimused

1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevate tingimustega ning kampaania reklaam ja lisamaterjalides sätestatud tingimustega, mis on kampaanias osalejale kohustuslikud.

2. Kampaania „Soorita ost rakenduste poes ja maksa Tele2 arvega“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2).

3. Kampaania toimub perioodil 21.10.2019-21.11.2019 (kaasa arvatud).

4. Kampaanias loositakse välja ja võitja saab valida ühe auhinna järgnevast valikust: AirPods (väärtusega 179€) või Samsung Galaxy Buds (White) (väärtusega 149€).

5. Kampaania käigus võidetud Auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale Auhinna maksumust rahas.

6. Kampaanias osalevad kõik, kes kampaania perioodil sooritavad ostu App Store / Google Play / Huawei AppGallery keskkonnas ning maksavad Tele2 arvega. Üks ost = üks pilet loosimises.

7. Loosimine toimub 27.11.2019.

8. Võitjaga võetakse ühendust telefoni teel.

9. Kui Auhinna võitjaga ei ole Korraldajast olenemata põhjustel võimalik ühendust saada loosimisele järgneva 3 (kolme) tööpäeva jooksul, siis on Tele2 Eestil õigus jätta talle auhind välja andmata ja loosida Kampaanias osalejate hulgast välja uus võitja.

10. Kampaania käigus võidetud Auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale Auhinna maksumust rahas.

11. Tele2-l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Tele2 kodulehel. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse valitud teenuspaketi tingimustest, Tele2 teenuste kasutamise tingimustest, interneti kasutamise tingimustest ning Tele2 seadmekindlustuse tingimustest, mis on kättesaadavad aadressil www.tele2.ee.

12. Tele2 jätab endale õiguse Kampaania tingimustel kliendiga lepingut mitte sõlmida, kui ilmnevad asjaolud, mis välistavad Kampaania tingimustel lepingu sõlmimise.

13. Täiendava info saamiseks palume pöörduda e-maili aadressil info@tele2.ee

Tele2 Eesti AS ( reg kood 10069046 , aadress Valukoja 8, 11415 Tallinn) on isikuandmete vastutav töötleja ning kasutab isikuandmeid kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks ja võitjaga kontakteerumiseks (sh võitja nime avaldamine).

Tele2 privaatsuspoliitikaga ning õigustega isikuandmete töötlemisel on võimalik lähemalt tutvuda siin.

Isikul on võimalik pöörduda küsimuses isikuandmete töötlemise kohta Tele2 Eesti AS andmekaitsespetsialisti poole e-posti aadressil dpo_estonia@tele2.com.

Huawei AppGallery

 

Huawei AppGallery
Huawei AppGallery
Huawei AppGallery