Tele2 tagasiostuteenus

tagasiostTele2 pakub oma era- ja äriklientidele ning Smart kõnekaardi kasutajatele võimalust tagastada meie esindusse kasutult seisev vana, katkine telefon või tahvelarvuti või vahetada oma töötav telefon näiteks uuema mudeli vastu.

Tagastatud seadme eest väljastatakse 3-kuulise kehtivusajaga sooduskupong, mille võrra saad uue telefoni või tahvelarvuti soetada soodsamalt. Pärast tähtaja lõppu on sooduskupong kehtetu. Uue telefoni või tahvelarvuti soetamisel on võimalik kasutada korraga ka mitut kupongi.

Ühe tööpäeva jooksul on era- ja ärikliendil võimalik tagastada kuni 10 seadet. Äriklientidel on suuremate seadmete tagastamise koguste puhul võimalik ühendust võtta oma ärikliendihalduriga ning leppida kokku seadmete hindamis- ja tagastamisprotseduur.

Vaata, kui palju Su telefon või tahvel väärt on!

1. Vali oma olemasolev seade:

2. Seadme seisukord

*Tagastatava seadme väärtus: 135€

Selle summa väärtuses anname Sulle sooduskupongi, mida saab kasutada uue telefoni või tahvelarvuti ostmiseks. Seadme väljaostmisel lahutatakse sooduskupongi summa maha seadme kliendihinnast. Soovi korral saab sooduskupongi kasutada ka seadme järelmaksu puhul sissemakse tegemisel.

Selle summa väärtuses anname Sulle sooduskupongi, mida saab kasutada uue nutiseadme ostmisel. Arvutame soodustuse maha kas täis kliendihinnast ning sellisel juhul tuleb telefon või tahvel korraga välja osta või 24-kuulise tähtajaga järelmaksu hinnast ning sellisel juhul jagatakse soodustuse summa võrdsete osamaksetena 24 kuu vahel. Ühe seadme finantseerimiseks saab kasutada mitut sooduskupongi.


* Allahindlussumma on ligikaudne ja põhineb esitatud andmetel. Täpse allahindlussumma määrab Tele2 esindaja. Ühe tööpäeva jooksul on võimalik esindusse tagastada kuni 10 seadet.

 

Tingimused

 1. Tagasiostuteenust saavad kasutada Tele2 lepingulised era-ja ärikliendid ja kõnekaardi kliendid;
 2. Üleantud seadmed ei kuulu ühelgi juhul Tele2 Eesti AS-i poolt kliendile tagastamisele.
 3. Üleantavas seadmes hävitatakse kogu informatsioon ja andmed. Klient kinnitab, et kõik talle olulised andmed on seadmest eemaldatud. Hilisemaid pretensioone Tele2 Eesti AS ei rahulda;
 4. Üleantud seadme eest väljastatakse kliendile sooduskupong, mida saab kasutada ainult Tele2 Eesti poolt müüdavate mobiiltelefonide ja tahvelarvutite finantseerimiseks. Sooduskupongi ei saa kasutada lisatarvikute finantseerimiseks.
 5. Üleantud seadme eest väljastatakse kliendile sooduskupong ainult Tele2 esindustes. Era-ja ärikliendil on võimalik 1 tööpäeva jooksul tagastada esindusse kuni 10 seadet. Äriklientidel on suuremate seadmete tagastamise koguste puhul võimalik ühendust võtta oma ärikliendihalduriga ning leppida kokku seadmete hindamis-ja tagastamisprotseduur.
 6. Üleantud sooduskupongile kehtib 3-kuuline tähtaeg. Pärast tähtaja lõppu on sooduskupong kehtetu.
 7. Üleantava seadme sooduskupongi saab kasutada mobiiltelefonide ja tahvelarvutite ostul järgmistel tingimustel:

  a. Tele2 kliendina Tele2 kliendihinnast uue seadme sissemaksuna sooduskupongi väärtuse ulatuses ostes uue seadme ilma lepingulise kohustuseta täielikult välja.

  b. Tele2 kliendina uue seadme ostul liitumisel 24-kuulise tähtajalise lepinguga. Sooduskupong jagatakse sel juhul kliendile võrdsete osamaksetena 24 kuu vahel. Igakuine soodustuse summa kehtib kõikidest Tele2 teenustest.

  c. Sooduskupongi saab kasutada sellel toodud unikaalse koodi abil, mida on võimalik kasutada vaid ühe korra. Sooduskupongi unikaalset koodi tuleb hoida hoolikalt kolmandate isikute eest. Tele2 Eesti AS ei vastuta sooduskupongi unikaalse koodi sattumisega kolmandate isikute kaasneva kahju eest.

  d. Kui sooduskupongi väärtus ületab 24-kuu maksete lõppsummat, siis vahet kliendile rahaliselt ei kompenseerita. Kui sooduskupongi väärtus on väiksem kui 24-kuu maksete lõppsumma, tuleb kliendil puuduv osa tasuda. Sooduskupongi summat ei ole võimalik säilitada järgmise tehingu otstarbeks.

  e. Ühe seadme (mobiiltelefon, tahvelarvuti) finantseerimiseks on võimalik kasutada mitut sooduskupongi.

  f. Üleantava seadme sooduskupongi ei ole võimalik kasutada tähtajalise kohustuse või järelmaksu lõpetamiseks.

 8. Üleantud seadmele kehtivad Tele2 poolt kehtestatud 4 hinnaklassi: töötav, katkine, katkine ekraan ja parandamiskõlbmatu.
 9. Klient kinnitab:

  a. tal on kõik õigused Lepingu sõlmimiseks Tele2 Eesti AS-ga ning Lepingus märgitud müügiese ja/või müügiesemed ei ole koormatud ühegi kolmanda isiku nõudega.

  b. ta on müügitehingule alla kirjutades tutvunud ja nõustunud üleantud seadme sooduskupongi tingimustega ja üleantava seadme väärtusega. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

  c. Punktis 9.a. sätestatu rikkumisel on Tele2-l õigus tunnistada sooduskupong kehtetuks ja keelduda Kliendi järgmistest seadmete tagastustest.

Tele2 Eesti AS jätab endale kõik õigused teha seadme eest pakutava hinna ja muude tingimuste osas muudatusi.