Tele2 tagasiostuteenus

Tele2 tagasiostuteenus on kiire, mugav, turvaline ja keskkonnasäästlik võimalus realiseerida kasutult seisvad vanad nutiseadmed tuues need Tele2 esindusse.

Tagastatud seadme eest väljastatakse 3-kuulise kehtivusajaga sooduskupong, mille võrra saad uue telefoni või tahvelarvuti soetada soodsamalt. Uue telefoni või tahvelarvuti soetamisel on võimalik kasutada korraga ka mitut kupongi. Mõeldud nii Tele2, Telia kui Elisa kliendile ning äri- ja erakliendile.

 
turvaline

Turvaline

aeg
Mugav
kiire
Kiire
Keskkonnasäästlik
Keskkonnasäästlik

 

Tagasiostuteenus
 

Vaata, kui palju Su telefon või tahvel väärt on!

 

Vali, kas soovid tagastada telefoni või tahvelarvuti vajutades mummule, seejärel vali tootja ja mudel:

 

2. Seadme seisukord

 

*Tagastatava seadme väärtus: 135€

 

Selle summa väärtuses anname Sulle sooduskupongi, mida saab kasutada uue telefoni või tahvelarvuti ostmisel. Arvutame soodustuse maha kas täishinnast ning sellisel juhul tuleb telefon või tahvel korraga välja osta või 24-kuulise tähtajaga järelmaksu hinnast ning sellisel juhul jagatakse soodustuse summa võrdsete osamaksetena 24 kuu vahel. Perioodil 2.05.2019-23.06.2019 arvutame soodustuse maha kampaaniatoote soodushinnast. Tutvu kampaaniatoodetega lähemalt SIIN.


* Allahindlussumma on ligikaudne ja põhineb esitatud andmetel. Täpse allahindlussumma määrab Tele2 esindaja.

 

Tingimused

 1. Tagasiostuteenust saavad kasutada kõik, kes tagastavad Tele2 esindusse oma vana telefoni või tahvelarvuti;
 2. Üleantud seadmed ei kuulu ühelgi juhul Tele2 Eesti AS-i poolt kliendile tagastamisele.
 3. Üleantavas seadmes hävitatakse kogu informatsioon ja andmed. Tagastaja kinnitab, et kõik talle olulised andmed on seadmest eemaldatud. Hilisemaid pretensioone Tele2 Eesti AS ei rahulda;
 4. Tagastatava seadme hinnangulist väärtust on eelnevalt võimalik kontrollida veebilehel https://tele2.ee/teenused/mugavusteenused/tagasiost. Tele2 müügiesinduses määratakse tagastatava seadme lõplik väärtus, sõltuvalt seadme tegelikust seisukorrast. Hilisemaid pretensioone tagastatud seadme väärtuse osas ei rahuldata. 
 5. Eraisik, kellel on seadme tagastamise momendil antud seadmele kehtiv Tele2 järelmaksu leping peab arvestama asjaoluga, et vastav järelmaksuleping tuleb ennetähtaegselt lõpetada ning tasuda lepingust tulenevad põhiosa maksed.
 6. Üleantud seadme eest väljastatakse kliendile sooduskupong, mida saab kasutada ainult Tele2 Eesti poolt müüdavate mobiiltelefonide ja tahvelarvutite finantseerimiseks. Sooduskupongi ei saa kasutada lisatarvikute finantseerimiseks.
 7. Tagastatud seadme eest väljastatakse sooduskupong ainult Tele2 esindustes.
 8. Üleantud sooduskupongile kehtib 3-kuuline tähtaeg. Pärast tähtaja lõppu on sooduskupong kehtetu.
 9. Üleantava seadme sooduskupongi saab kasutada mobiiltelefonide ja tahvelarvutite ostul järgmistel tingimustel: 

a. Uue seadme sissemaksuna sooduskupongi väärtuse ulatuses ostes uue seadme ilma lepingulise kohustuseta täielikult välja.

b. Tele2 kliendina uue seadme ostul 6-, 12-, 18-või 24-kuulise järelmaksuga. Sooduskupong jagatakse sel juhul kliendile võrdsete osamaksetena järelmaksu kuumaksete vahel.

c. Sooduskupongi saab kasutada sellel toodud unikaalse koodi abil, mida on võimalik kasutada vaid ühe korra. Sooduskupongi unikaalset koodi tuleb hoida hoolikalt kolmandate isikute eest. Tele2 Eesti AS ei vastuta sooduskupongi unikaalse koodi sattumisega kolmandate isikute kaasneva kahju eest.

d. Kui sooduskupongi väärtus ületab järelmaksu maksete lõppsummat, siis vahet kliendile rahaliselt ei kompenseerita. Kui sooduskupongi väärtus on väiksem kui järelmaksu maksete lõppsumma, tuleb kliendil puuduv osa tasuda. Sooduskupongi summat ei ole võimalik säilitada järgmise tehingu otstarbeks.

e. Ühe seadme (mobiiltelefon, tahvelarvuti) ostu finantseerimiseks on võimalik kasutada mitut sooduskupongi.

f. Üleantava seadme sooduskupongi ei ole võimalik kasutada tähtajalise kohustuse või järelmaksu lõpetamiseks.

 1. Üleantud seadmele kehtivad Tele2 poolt kehtestatud 4 hinnaklassi: töötav, katkine, katkine ekraan ja parandamiskõlbmatu.

 

 1. Tagastaja kinnitab:

a. Tal on kõik õigused Lepingu sõlmimiseks Tele2 Eesti AS-ga ning Lepingus märgitud müügiese ja/või müügiesemed ei ole koormatud ühegi kolmanda isiku nõudega.

b. Ta on müügitehingule alla kirjutades tutvunud ja nõustunud üleantud seadme sooduskupongi tingimustega ja üleantava seadme väärtusega. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

c. Punktis 9.a. sätestatu rikkumisel on Tele2-l õigus tunnistada sooduskupong kehtetuks ja keelduda edaspidistest seadmete tagastustest.

Tele2 Eesti AS jätab endale kõik õigused teha seadme eest pakutava hinna ja muude tingimuste osas muudatusi.

 

Kellele on Tele2 tagasiostuteenus mõeldud?

  1. Tele2 tagasiostu teenus on mõeldud kõigile olenemata kas tegemist on Tele2, Telia või Elisa kliendiga.
  2. Tele2 tagasiostu teenuse näol on tegemist turvalise mugavusteenusega, mille abil on kiirelt võimalik realiseerida kasutuna seisvad telefonid või tahvelarvutid.
  1. Tele2 pakub tagasiostu teenust nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

 

Mis tooteid ja kuidas tagastada?

  1. Tele2 tagasiostuteenuse raames võib tagastada nii vanu nupu-ja nutitelefone kui ka tahvelarvuteid.
  2. Tagastatud seadmed võivad olla mistahes seisukorras. Tagastatud seadme eest saadav väärtus sõltub selle seisukorras. Seadmete tagasiostu väärtust hindab Tele2 esinduse töötaja.