52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.
Piiramatu juhtmevaba nett

Piiramatu juhtmevaba nett

Kasuta netti seal, kus seda vajad! Vaid 22 € kuus.
Pakettide detailne võrdlus
Võrdle tooteid
Lisada saad kokku 4 toodet.

Nutikas turvaseade

Turvaline internet kodus ei tohiks olla luksus. Tele2 5G Juhtmevaba Koduneti paketiga tuleb kaasa nutikas turvaseade, mis muudab Sinu koduse WiFi võrgu kvaliteetseks, turvaliseks ning selle haldamise ülimalt mugavaks.

 • Nutikas ja turvaline WiFi võrguseade, millega on võimalik ka laiendada oma juhtmevaba võrku

 • Lihtne paigaldada ja seadistada.

 • Kaitse küberrünnakute eest.

 • Täielik kontroll turvalisuse üle - eraldi kasutajaprofiilid, ligipääsude haldamine, reklaamide ja veebilehtede blokeerimine nii kasutajate kui ka seadmete kaupa.

 • Iseõppiv WiFi süsteem, mis kohaneb nutikalt Sinu netikasutusega ja tagab kõigile seadmetele parima kvaliteediga ühenduse.

 • Mugav ülevaade kodusest võrgust, netikiirusest ja ühendatud seadmetest mobiilirakenduses HomePass®.

 • Ühes Plume võrgus saab olla kuni 32 Plume SuperPod-i

4G pakettidele on võimalik eraldi juurde rentida Plume turvaseade.

PIIRAMATU KODU

Mis teeb kodust kodu? Nett koos telekaga! Võta meie uus Piiramatu Kodu lahendus ja saad interneti koos TV-ga alates 28 € eest kuus.

Miks Tele2?

Piiramatu

On aeg loobuda piirangutest! Pakume võimsaid pakette, milles on piiramatult netti, kõnesid ja SMSe. Tele2 kiire võrk katab 99% Eestist ning annab võimaluse olla alati mobiilne ja piiramatu.

Õiglane hind

Oleme vabad bürokraatiast ja mõttetust raiskamisest ning saame pakkuda kvaliteetset teenust turu parima hinnaga. Tele2 väärtustab klientide aega ning seepärast on hinnastamine aus ja arusaadav.

Vabadus

Meie kliendid on oma otsustes vabad ning me ei hoia kedagi vägisi kinni. Usume, et hea suhte aluseks on kvaliteetne teenus ja terve mõistus, mitte keerulised lepingud, arutud nõudmised ja leppetrahvid.

Parim teenindus

Teeme kõik selleks, et meie kliendid kogeksid kõige südantsoojendavamat teenindust Eestis. Pole vahet, millistes kanalites meiega suhelda, pakume alati parimat. Räägime probleemidest avatult ja lahendame need kiirelt.

Küsimused & vastused

Kuhu nett kaob ehk kui palju levinud rakendused netti tarbivad?

Kui giga- ja megabaidid tunduvad kui müstilised loomad, mis tulevad ja lähevad nagu heaks arvavad, siis siin on mõned lihtsad arvutused. Oletame, et Sinu paketis on iga kuu kasutamiseks 10 GB netti. Arvestame, et internetimahtu kulub ühes tunnis umbes järgnevalt:

 • YouTube alates 500 MB (SD resolutsioon) kuni 7 GB (4K resolutsioon) 
 • Spotify 75-150 MB (sõltuvalt kvaliteedist)
 • Netflix 1-3 GB
 • Instagram 100-300 MB (oleneb palju videosid vaatad)
 • Tavaline surfamine 60 MB
 • Videokõne 400 MB (sõltuvalt äpist)
 • Online mängud 30-100 MB (sõltuvalt mängust)


Sellisel juhul on saad 10 GB paketiga igakuiselt nt vaadata tunnikese Netflixi, kaks tundi YouTube'i, kuulata iga päev tunni jagu Spotify'd, samal ajal Instagramis mütates ja viimaks tehes paar pikka videokõnet kauges riigis elava sugulasega. Või siis jätad kõik need andmemahu suhtes nõudlikud tegevused vahele ja surfad kuu vältel iga päev 5,5 tundi veebiavarustes. Valik on Sinu.

Mis teha kui nett saab otsa ehk lisamahu tellimine

Paketis sisalduvast andmeside mahust jääb väheks? Parim lahendus on teha Tele2 iseteeninduses paketivahetus suuremat andmemahtu sisaldava paketi vastu.

Juhul kui vajad ajutiselt rohkem interneti mahtu, saad seda SMSi kaudu juurde tellida. Vaata lisamahu tellimise kohta lähemalt siit.

Nutikas turvaseade Plume™

Milliste ohtude eest kaitseb Plume võrgukaitse? 
Turvaline võrk kaitseb kõiki ühendatud seadmeid reaalajas järgnevate turvaohtude eest: 
Phishing (õngitsemine) - tavaliselt petturlik e-kiri, mis väidetavalt pärineb usaldusväärselt isikult, et meelitada ohvreid avaldama isiklikku teavet, näiteks paroole ja pangaandmeid.
Crypto-jacking (krüptokaaperdamine) -  pahavara paigutamine võrgus olevatesse nutiseadmetesse, et seadmete jõudluse ja internetiteenuse kvaliteedi arvelt kaevandada krüptoraha kellegi arvelt.
Malware (pahavara) - on fail või kood, mis tavaliselt edastatakse võrgu kaudu ja mis nakatab, nuhib, varastab või käitub praktiliselt mis tahes viisil, mida ründaja soovib. 
Ransomware (lunavara) - on teatud tüüpi pahavara, mis takistab või piirab kasutajatel juurdepääsu oma seadme sisule, lukustades ekraani või kasutajate failid kuni lunaraha maksmiseni. 
Botnets (robotvõrk) - on ründevaraga nakatunud arvutite võrk, mis on pahatahtliku haldaja kontrolli all. Iga nakatunud haldaja kontrolli all olevat nutiseadet nimetatakse robotiks. Peamiselt kasutatakse sellist pahavara suuremamahulisteks rünnakuteks. 

NB! Plume võrgukaitse uueneb pidevalt ja uute pahavarade ilmumisel täiendatakse kaitset. 

Mitu Plume SuperPodi saab ühendada kokku? 
Ühes Plume võrgus saab olla kuni 32 Plume SuperPod-i. 
Kodustes võrkudes piisab tavaliselt kuni 4st seadmest ja kontorites võime kohata olukordi, kus seadmeid võiks vaja minna rohkem.  

Mul on 100m2 pinda ja mitu Plume seadet vajan WiFi-ga katmiseks? 
Piisab kahest kuni kolmest Plume SuperPod seadmest, et katta kvaliteetselt soovitud ala WiFi-ga. Vaata paigalduse juhendit SIIT. 

Mul on 150m2 kahe korrusega maja ning mitu SuperPod vajan? 
Piisab kolmest kuni neljast Plume SuperPod seadmest, et katta kvaliteetselt soovitud ala WiFi-ga. Vaata paigalduse juhendit SIIT. 

Kuidas Plume SuperPod suudab teha kodu/kontori WiFi kvaliteetsemaks?  
SuperPode juhib üle interneti Plume enda tehisintellekt, et analüüsida WiFi ja internetikasutust. Sellise lähenemise eeliseks on tark süsteem, mis suudab analüüsida, kaitsta ja täieneda kiiremini kui inimene või mistahes levinud ruuter. 

Plume SuperPod analüüsib WiFi, internetikasutuse ja turvalisuse mustreid, et optimeerida kasutust globaalselt seni õpitu ja kohapealse kasutusele vastavalt. Näiteks on sageli kodudes ja kontorites probleeme paljude erinevate WiFi signaalide häiretega. Plume tehisintellekt optimeerib WiFi sagedusi vastavalt igale seadmele, planeerib ressursse ja tagab parima võimaliku signaali igale võrgus olevale seadmele. 

Plume SuperPodid on ise õppivad ja pidevalt täienevad, et muuta kasutuskogemus parimaks.

Mis on Bitdefender?

Tutvu Bitdefender viirusetõrjega siin.

Pakettide tingimused

5G Juhtmevaba Kodunett
Kuutasu: 35€ 
Internetimaht Eestis: Piiramatu
Internetimaht EL Rändluses: 0 GB
Plume litsents: 0€

Paketi tingimused:

Paketiga 5G Juhtmevaba Kodunet saavad liituda Tele2 olemasolevad ja uued erakliendid
Arveldusperioodi pikkuseks on 1 kalendrikuu. Pakett sisaldab piiramatut internetimahtu arveldusperioodi jooksul Eestis. Paketis sisalduva interneti kiirus ei ole piiratud;
Kuutasu arvestatakse kalendrikuu täpsusega. Esimesel ja viimasel mittetäielikul arveldusperioodil kehtib kuutasu proportsionaalses summas vastavalt võrgus aktiivselt oldud päevade arvule;
Interneti, kõnede ja sõnumite maht ei ole seadmete ega arveldusperioodide vahel jagatav;
Teenuse kasutamisel välismaal toimub tasumine vastavalt rändlusteenuse hinnakirjale;
Paketi tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimustest ja interneti kasutamise tingimustest, Mõistliku kasutuse põhimõtetest ning Tele2 hinnakirjast.
Tele2 ei vastuta Teenuse katkestuste ega muudatuste eest, kui see on tingitud Plume tegevusest. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 interneti kasutamise tingimused (avaldatud tele2.ee).
Tele2 jätab endale õiguse teha muudatusi tingimustes, teavitades sellest kliendi Tele2 iseteeninduskeskkonna või kliendi poolt valitud arve edastamise kanali vahendusel kliendi poolt Tele2-le edastatud kontaktandmetel; 
Pakkumise kohta tekkivate täiendavate küsimuste korral palun pöörduge lähimasse Tele2 esindusse või helistage Tele2 infotelefonil 6866 866. 

Juhtmevaba Kodunett
Kuutasu: 25€ 
Internetimaht Eestis: Piiramatu
Ruuter: Sisaldub paketis

Paketi tingimused:

Paketiga Juhtmevaba Kodunett saavad liituda Tele2 olemasolevad ja uued erakliendid. 
Pakett sisaldab Eestis kasutamiseks piiramatult andmemahtu arveldusperioodi kohta. Paketis sisalduva andmeside kiirus ei ole piiratud. 
Juhtmevaba Kodunett paketi kuutasu sisaldab ruuteri renti mille osutamisel lähtutakse konkreetse teenuse kasutustingimustest. 
Kuutasu arvestatakse kalendrikuu täpsusega. Esimesel ja viimasel mittetäielikul arveldusperioodil kehtib kuutasu proportsionaalses summas vastavalt võrgus aktiivselt oldud päevade arvule. 
Kuutasule lisanduvad selles mittesisalduvad tasulised teenused vastavalt hinnakirjale (nt kõned ja sõnumid, paketis mittesisalduvad rändlusteenused, MMS sõnumid jm). 
Paketi tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 erakliendi teenuste  ja interneti kasutamise tingimustest, mõistliku kasutuse põhimõtetest, Tele2 hinnakirjast, ning Tele2 rendilepingu tingimustest. 
Tele2 ei vastuta Teenuse katkestuste ega muudatuste eest, kui see on tingitud Plume®  tegevusest. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 interneti kasutamise tingimused (avaldatud tele2.ee).
Tele2 jätab endale õiguse teha muudatusi tingimustes, teavitades sellest kliendi Tele2 iseteeninduskeskkonna või kliendi poolt valitud arve edastamise kanali vahendusel kliendi poolt Tele2-le edastatud kontaktandmetel;
Pakkumise kohta tekkivate täiendavate küsimuste korral palun pöörduge lähimasse Tele2 esindusse või helistage Tele2 infotelefonil numbril  6866 866

Piiramatu Nett
Kuutasu: 22€ 
Internetimaht Eestis: Piiramatu 
Internetimaht Euroopa Liidu rändluses: 20GB EL rändluses
Bitdefenderi litsents 0€
​​​​​​​
Paketi tingimused:

Paketiga Piiramatu Nett saavad liituda Tele2 olemasolevad ja uued erakliendid.
Arveldusperioodi pikkuseks on 1 kalendrikuu. Pakett sisaldab piiramatut internetimahtu arveldusperioodi jooksul Eestis, rändluses sisalduv andmemaht on 20 GB arveldusperioodi jooksul. Paketis sisalduva interneti kiirus ei ole piiratud. 20 GB täitudes piiratakse interneti kasutus Euroopa Liidus ja kliendil on võimalik lisamahtu juurde tellida;
Kuutasu arvestatakse kalendrikuu täpsusega. Esimesel ja viimasel mittetäielikul arveldusperioodil kehtib kuutasu proportsionaalses summas vastavalt võrgus aktiivselt oldud päevade arvule;
Interneti, kõnede ja sõnumite maht ei ole seadmete ega arveldusperioodide vahel jagatav;
Teenuse kasutamisel välismaal toimub tasumine vastavalt rändlusteenuse hinnakirjale;
Paketi tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimustest ja interneti kasutamise tingimustest, Mõistliku kasutuse põhimõtetest ning Tele2 hinnakirjast.
Tele2 ei vastuta Teenuse katkestuste ega muudatuste eest, kui see on tingitud Bitdefenderi tegevusest. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 interneti kasutamise tingimused (avaldatud tele2.ee).
Tele2 jätab endale õiguse teha muudatusi tingimustes, teavitades sellest kliendi Tele2 iseteeninduskeskkonna või kliendi poolt valitud arve edastamise kanali vahendusel kliendi poolt Tele2-le edastatud kontaktandmetel;
Pakkumise kohta tekkivate täiendavate küsimuste korral palun pöörduge lähimasse Tele2 esindusse või helistage Tele2 infotelefonil numbril  6866 866

Nett 10
Kuutasu: 10€ 
Internetimaht Eestis: 10GB 
Internetimaht Euroopa Liidu rändluses: 10GB 
Bitdefenderi litsents 0€​​​​​

Paketi tingimused:

Paketiga Nett 10 saavad liituda Tele2 olemasolevad ja uued erakliendid.
Arveldusperioodi pikkuseks on 1 kalendrikuu. Pakett sisaldab 10 GB internetimahtu arveldusperioodi jooksul Eestis, rändluses sisalduv andmemaht on 10 GB arveldusperioodi jooksul. Paketis sisalduva interneti kiirus ei ole piiratud. 10 GB täitudes piiratakse interneti kasutus Euroopa Liidus ja kliendil on võimalik lisamahtu juurde tellida;
Kuutasu arvestatakse kalendrikuu täpsusega. Esimesel ja viimasel mittetäielikul arveldusperioodil kehtib kuutasu proportsionaalses summas vastavalt võrgus aktiivselt oldud päevade arvule;
Interneti, kõnede ja sõnumite maht ei ole seadmete ega arveldusperioodide vahel jagatav;
Teenuse kasutamisel välismaal toimub tasumine vastavalt rändlusteenuse hinnakirjale;
Paketi tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimustest ja interneti kasutamise tingimustest, Mõistliku kasutuse põhimõtetest ning Tele2 hinnakirjast.
Tele2 ei vastuta Teenuse katkestuste ega muudatuste eest, kui see on tingitud Bitdefenderi tegevusest. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 interneti kasutamise tingimused (avaldatud tele2.ee).
Tele2 jätab endale õiguse teha muudatusi tingimustes, teavitades sellest kliendi Tele2 iseteeninduskeskkonna või kliendi poolt valitud arve edastamise kanali vahendusel kliendi poolt Tele2-le edastatud kontaktandmetel;
Pakkumise kohta tekkivate täiendavate küsimuste korral palun pöörduge lähimasse Tele2 esindusse või helistage Tele2 infotelefonil numbril  6866 866