52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Kontrolli Tele2 levi

Selleks on Sul kaks võimalust:

1) Kiiruse mõõtmine praeguses asukohas toimub Sinu asukohas ja näitab reaalset netikiirust Sinu praeguse teenusepakkuja ühenduse põhjal. Tulemuse täpsus sõltub sellest, kas anda brauserile ligipääs oma asukohale.

2) Kiiruse mõõtmine aadressi järgi põhineb leviennustusel ning arvestab võrgus esinevat koormust. Saavutatav kiirus ei ole maksimum ega miinimum, kuid viitab kasutaja prognoositavale keskmisele kiirusele tipptunnil. Kui Su aadressi ei leitud või soovid teada, kuidas on netilevi metsade vahel, siis märgi kaardil asukoht, mida soovid kontrollida.

Superluks! Sinu otsitud asukohas on suurepärane netilevi. Vali alt, milline lahendus Sind kõige enam huvitab.

Elan korteris

Üle õhu leviva neti saad oma korterisse tavalise 4G ruuteri abil ning lisaantenne pole tarvis. 4G ruuter töötab põhimõttel, et "pista SIM-kaart sisse, ruuter vooluvõrku ja ongi Wi-Fi olemas." Parima kasutajakogemuse jaoks tuleb leida ruuterile sobivaim võimalik asukoht – akna lähedal ning suunatud lähima tugijaama poole.

Kuna kortermajades on tihti palju kasutajaid ning vanu ruutereid, mis kasutavad Wi-Fi võrgu tekitamiseks 2,4 GHz sagedust, siis soovitame kindlasti kasutada uuemaid Huawei ruutereid nagu B818 või B628, mis võimaldavad Sul luua 5 GHz sagedusega Wi-Fi võrgu. See sagedus on vähemrahvastatud ja juba puhttehniliselt toetab suuremaid andmesidekiiruseid. Ruuterite suurim erinevus on maksimaalne võimalik kiirus: Huawei B818 toetab kiiruseid kuni 1600 Mbit/s alla ja 150 Mbit/s üles ning B628 kuni 600 Mbit/s alla ja 100 Mbit/s üles.

Mõlemad ruuterid võimaldavad enda külge ühendada kuni 64 seadet ning neid on võimalik rentida ka Tele2 esindustest. Huawei B818 rendi hind on 7 € kuus ja Huawei B628 rent maksab 6 € kuus. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Soovi korral võid B818 või B628 ruuterile võtta ka Huawei AF79 lisaantenni, et levi veelgi parendada (kasutamiseks siseruumides). Kui soovid nõu, kuhu täpselt ruuter paigutada või antenn suunata, pöördu julgelt Tele2 klienditoe poole.

Elan eramajas

Interneti leviga on Sul kõik hästi ja seega soovitame Sulle koju Huawei 4G ruutereid: Huawei B818 või Huawei B628. 4G ruuter töötab põhimõttel, et "pista SIM-kaart sisse, ruuter vooluvõrku ja ongi Wi-Fi olemas." Parima kasutajakogemuse jaoks tuleb leida ruuterile sobivaim võimalik asukoht – akna lähedal ning suunatud lähima tugijaama poole.

Ruuterite suurim erinevus on maksimaalne võimalik kiirus: Huawei B818 toetab kiiruseid kuni 1600 Mbit/s alla ja 150 Mbit/s üles ning B628 kuni 600 Mbit/s alla ja 100 Mbit/s üles. Mõlemad ruuterid võimaldavad enda külge ühendada kuni 64 seadet ning neid on võimalik rentida ka Tele2 esindustest. Huawei B818 rendi hind on 7 € kuus ja Huawei B628 rent maksab 6 € kuus. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Soovi korral võid B818 või B628 ruuterile võtta ka Huawei AF79 lisaantenni (kasutamiseks siseruumides), et levi veelgi parendada. Kui soovid nõu, kuhu täpselt ruuter paigutada või antenn suunata, pöördu julgelt Tele2 klienditoe poole.

Mobiilne lahendus

Liigud palju ringi ja ei soovi alati telefoni akut hotspotiga kurnata? Siis on Sinu jaoks hea valik Huawei E5783 B-230 taskuruuter. Pangakaardi suurune ruuter on hea valik näiteks liikuvale kontorile, siis kui sülearvutis või tahvelarvutis SIM-kaardi pesa ei ole. Pista SIM-kaart sisse, taskuruuter taskusse (sealt ka nimi) ja Sul on alati nett Sinuga kaasas. Hea valik ka nädalavahetusel suvilasse minejatele. Akut jagub kuni 8h kasutamiseks. 

Netikiirused kuni 300 Mbit/s ja ühe taskuruuteri poolt loodud Wi-Fi võrgu külge saab ühendada kuni 10 seadet.

P.S. Kui Sul on võimalik ruuter elektrivõrku ühendada, võid ka teisi Huawei ruutereid kaasas kanda!

Siselevi vajab parandamist 

Juhul kui Sul kodus erinevate tubade vahel kiirused kõvasti kõiguvad, soovitame Wi-Fi siselevi parandamiseks kasutada Google Nest Wifi komplekti. See aitab näiteks suuremate elamiste puhul, kus modem asub elutoas, aga magamistuppa netti ei jagu. Komplekt koosneb Google Wi-Fi ruuterist ja Google Wi-Fi Meshist ehk teisisõnu võimendist. Kui Sinu kodu on alla 210 ruutmeetri, suudab komplekt katta kogu kodu kenasti Wi-Fi võrguga. 

Pane tähele, et seadme kasutamiseks on vaja modemit.

Miks Tele2?

Piiramatu

On aeg loobuda piirangutest! Pakume võimsaid pakette, milles on piiramatult netti, kõnesid ja SMSe. Tele2 kiire võrk katab 99% Eestist ning annab võimaluse olla alati mobiilne ja piiramatu.

Mõistlik hind

Oleme vabad bürokraatiast ja mõttetust raiskamisest ning saame seeläbi pakkuda kvaliteetset teenust turu parima hinnaga. Tele2 väärtustab klientide aega ning seepärast on hinnastamine aus ja arusaadav.

Vabadus

Meie kliendid on oma otsustes vabad ning me ei hoia kedagi vägisi kinni. Usume, et hea suhte aluseks on kvaliteetne teenus ja terve mõistus, mitte keerulised lepingud, arutud nõudmised ja leppetrahvid.

Parim teenindus

Teeme kõik selleks, et meie kliendid kogeksid kõige südantsoojendavamat teenindust Eestis. Pole vahet, millistes kanalites meiega suhelda, pakume alati parimat. Räägime probleemidest avatult ja lahendame need kiirelt.