Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Töötamine
Tele2S

Tahad teha julgeid ja suuri asju, raputada telkosektorit? Otsid väljakutseid, mis kütavad Su nii kuumaks, et Päike oleks ka kade? Soovid kirglikult areneda, nii et aasta pärast ei suuda ära imestada, mis kõik tehtud on? Tahad teada, kui palju on Sinus #põhjusegamässajat? Siis oled õiges kohas!

Mässame koos!

Tele2st leiad ühed kõige pöörasemalt lahedad kolleegid, keda võiksid soovida. Garanteerime, et saame koos naerda, nutta, võite tähistada, higistada ja maailma vallutada. Tule tööle kas esindustesse üle Eesti või Tallinn/Tartu kontorisse – meie uksed on Sulle valla! Juhul, kui Sa ei leidnud aktiivsete tööpakkumiste seast sobivat väljakutset, siis kirjuta cv@tele2.ee ning anna enda mõtetest märku.

Kandideerides Tele2te annad Sa meile oma nõusoleku enda andmeid töödelda. Miks, kus, kuidas ja kaua me seda teeme – selle kohta loe lähemalt siit!

Tahad hoopis teada, kuidas on läinud juba praegustel tele2lastel? Milliseid karjääriredeleid mööda Tele2s ronida saab ja kes siin üldse töötavad? 

Oleme kokku koondanud kõige olulisema info kahe erineva osakonna töö ja töötamise kohta, millega saad soovi korral lähemalt tutvuda: