Tele2

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Kõik, mis pead teadma iPhone 13 seeriast, Apple Watch 7 ja uutest iPadidest
#tulikuum
5 minuti lugemine

Septembris on kaks kindlat asja: me ei joo & Apple näitab enda uusi telefone. Nii kergitatigi 14. septembri õhtupoolikul uutelt seadmetelt “saladusloor” ja on paras hetk nähtust kokkuvõtte teha.

Mida oodata Apple 14.09 sündmuselt? Uued iPhoned ja kellad?
#tulikuum
4 minuti lugemine

Huh! Tagasi graafikus. Kui eelmisel aastal lükkus Apple sügisene uute toodete tutvustusüritus lausa oktoobrisse, siis nüüd saame taas juba septembris uusi seadmeid näha. Ilmselt avalikustatakse teisipäeva õhtul nii uusi iPhone’sid, nutikellasid kui ka tahvleid.

Hiina tipud: OnePlus 9 versus Xiaomi Mi 11
#tulikuum
6 minuti lugemine
Kaalud uue tippklassi telefoni ostmist, aga õunad ei maitse ja 1000 € uue Samsungi eest maksta tundub ka kuidagi veidi liiga palju? Viskame pilgu peale kahele tugevale alternatiivile: Xiaomi Mi 11 ja OnePlus 9. Mõlemad maksavad 799 € ja on (peaaegu) parimad, mis Hiina tootjatel hetkel vastu panna on. Kumba eelistada?
Nutitrackerite duell: Apple AirTag või Samsung SmartTag?
#tulikuum
5 minuti lugemine
Aasta alguses tuli Samsung välja enda nutika jälgimisseadme SmartTagiga ning aprilli lõpus tegi oma sammu ka Apple, tuues meieni kauaoodatud AirTagi. Kuidas nad töötavad, mis on sarnasused, mis erinevused ja mis alternatiive turul saada? See, kas nendega jälgid ratta, koera, seljakoti, rahakoti või millegi muu asukohta, jääb Su otsustada.
Samsung A32 või A02s ehk mida saab 100 lisaeuro eest?
#tulikuum
5 minuti lugemine
Soodsama otsa telefonid ei juhtu just tihti arvustamiseks mu kätte, but when they do… Okei-okei, tegelikult on küsimus päris tähtis: kui üks telefon maksab umbes 120 € ja teine 240 €, siis kui suur on nende erinevus?
Otse ja ausalt: aknapesuroboti tuleproov
#tulikuum
3-4 minuti lugemine
Kevad on käes ja aknad on jõhkralt mustad, sinna võiks lausa kirjutada „pese mind!“ Kuna elu koos Xiaomi robottolmuimejaga on mind ikka ära hellitanud, siis mõtlen, kas on äkki loodud ka mõni imeline kaaslane akende pesuks? Silme ette joonistub pilt sellest, kuidas istun mõnusalt diivanil, naudin kohvi ja samal ajal toimetab usin abiline mu akende kallal. Vot see oleks äge elu küll!
Video: nutikas GPS seade ehk SOS-nupp!
#tulikuum
3 minuti video
Et saaksid enda lähedastel ja asjadel alati turvaliselt silma peal hoida, olgu selleks ratas (mitte Jüri), auto, reisikohver, lemmikloom, vanavanemad, lapsed, koduvõtmed või muu. Rahvakeeli ütleme tema kohta hellitavalt "SOS-nupp", mis alati hädast välja aitab.
Uued tšempionid? Samsung Galaxy A72 vs A52 arvustus
#tulikuum
7 minuti lugemine
Kõlan nagu katkine plaat, aga elu on viimased kaks aastat sama lugu rääkinud: keskklassi Samsungi A-seeria telefonid on eestlaste seas ääretult popid. Nüüd on meie ees uued Galaxy A72 ja A52 vennad ning on aeg välja selgitada, kas tegu on endiselt heade telefonidega ja kumb peale jääb?
Uus kuum Hiina kraam: Huawei Freebuds 4i arvustus
#tulikuum
5 minuti lugemine
Kui telefoniturul on Huaweiga pigem nukrad lood, siis lisavarustuse vallas annab Hiina tootja korralikult hagu. Olen varem korduvalt testinud nii Huawei kellasid kui ka klappe ning üldmulje on pigem positiivne olnud: kvaliteetne kaup väga taskukohase hinna eest, samas alati mõningate mööndustega. Kuidas on lood uute Freebuds 4i klappidega, mis tulevad müügile kõigest 79 € eest?