Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Bitdefender Viirusetõrje

Üks parimaid turul olevaid viirusetõrjeid, mis kaitseb kõiki Sinu seadmeid pahavara ja viiruste eest ilma neid aeglustamata. Bitdefender võidab teisi turbetarkvarasid pakkudes parimat kaitset ning töötab justkui märkamatult, mõjutamata liialt seadme jõudlust.

Mitmekihiline kaitse

Bitdefenderi võitmatu ja põhjalik kaitsesüsteem kaitseb teie seadmeid kõigi olemasolevate ja võimalike uute e-ohtude eest igal pool kahjustamata süsteemi jõudlust.

Vanemlik järelvalve

Digitaalne abi lapsevanematele ja täiendav veebiturvalisus lapsele. Filtreerige välja sobimatu sisu ja piirake ekraaniaega.

Privaatsus

Bitdefenderi täielik kaitse hoolitseb teie privaatsuse ja isikuandmete turvalisuse eest veebis.

Tehnoloogiavabadus

Kaitseb kõiki operatsioonisüsteeme (Mac, iOS, Android, MS Windows) ja seadmeid (arvutid, telefonid, tahvlid), sest ainult arvuti kaitsest ei piisa.

Kellele?

Bitdefender on esimene samm küberturvalisuse suunal nii kodus kui ettevõttes, sest blokeerib viirused, cryptolocker pahavara, pakub kaitset rünnakute eest ja palju muud. Soovitame Bitdefender viirusetõrje lahendusi kõigile, et tagada korralik küberkaitse kõigile kasutaja seadmetele ja pereliikmetele. Täiustatud vanemliku järelvalve võimalused toovad erilise südamerahu lapsevanematele. Paketi/litsentsi valikul pakume igakülgset abi.

Paketid

 
Total Security
KODU
Total Security
ÄRI
Total security
KODU
+ Premium VPN
Täielik, murevaba kaitse telefonides, tahvelarvutites ja sülearvutites
Mitme operatsioonisüsteemi, sealhulgas Maci, iOS-i ja Androidi kaitse
Ulatuslik privaatsuskaitse, sealhulgas tulemüür, veebikaamerad ja mikrofonid
Turvaline VPN täieliku võrguprivaatsuse tagamiseks, TASUTA 200 MB/päevas/seade
Premium VPN – kiire ja privaatne ligipääs kõigile sinu lemmik lehekülgedele ja rakendustele koos piiramatu krüpteeritud internetiliiklusega Ei sisalda  Ei sisalda 
Bitdefenderi standardne kaitsekomplekt reklaamvara, pahavara, veebirünnakute ja lunavara eest
Vanemlik järelevalve kõigis seadmetes Ei sisalda 
Tsentraalne kontohaldus ühe kasutaja alt Ei sisalda  Ei sisalda 
Hind (1 kuu, kuni 5 seadet ) 2,90 € 4 € + km 4,50 €
Tellimisvorm

Tellimise protsess on imelihtne. 1-2-3 ja juba saad viirusetõrjet kasutama asuda. Kui Sa pole veel Tele2 klient, siis liitu siin.

1
+372

Standard kaitsekomplekt sisaldab

Kaitse

Bitdefenderi võitmatu mitmekihiline kaitsesüsteem kaitseb teie seadmeid kõigi uute ja olemasolevate e-ohtude eest.

 1. Täielik andmekaitse reaalajas

  Testide kohaselt kõige tõhusam pahavaravastane lahendus, mis täna saadaval. Bitdefender Total Security töötab kõigi e-ohtude vastu – alates viirustest, ussidest ja troojalastest kuni lunavara, nullpäeva ekspluateerimise, rootkit ja nuhkvarani välja. Teie andmed ja privaatsus on kaitstud.
 2. Võrguohtude ennetamine

  Bitdefender Total Security peatab rünnakud juba enne nende algust. Lisatud uued küberohtude luuretehnoloogiad võivad analüüsida ja tuvastada kahtlasi võrgutasandi tegevusi ning blokeerida keerukaid ekspluatatsioone, pahavara ja botnetiga seotud URL-e ning otseseid jõurünnakuid.
 3. Täiustatud ohukaitse

  Bitdefender Total Security kasutab aktiivsete rakenduste hoolikaks jälgimiseks tehnikat, mida nimetatakse käitumuslikuks tuvastamiseks. Kohe, kui see tuvastab midagi kahtlast, võtab see kohe kasutusele meetmeid nakkuste vältimiseks.
Näita/peida kõik punktid
 1. Mitmekihiline lunavarakaitse

  Bitdefenderi mitmekihiline lähenemine lunavara vastu sisaldab andmekaitsekihti, mis kaitseb teie dokumente, pilte, videoid ja muusikat igasuguste lunavararünnakute eest. See töötab täiustatud ohukaitse mooduliga, et kaitsta teie kõige olulisemaid faile lunavara krüptimise eest.
 2. Haavatavuse hindamine

  Turvaaukude ja haavatavuste skannimine vaid ühe klõpsuga. Bitdefender kontrollib teie arvutit aegunud ja haavatava tarkvara, puuduvate Windowsi turvapaikade ja potentsiaalselt ebaturvaliste süsteemisätete suhtes, seejärel näitab parimat lahendust.
 3. Veebirünnakute ennetamine

  Meie veebifiltreerimise tehnoloogia tagab, et te ei maandu kunagi kahjulikule veebisaidile. Enne lingile klõpsamist uurige, kas teie otsingutulemitele pääseb juurde. Bitdefender Total Security blokeerib ka kõik teadaolevad nakatunud lingid.
 4. Andmepüügivastane

  Online-petuskeemid on tõusuteel, kuid meie täiustatud andmepüügivastane kaitse hoiab teid kergesti ohust eemal. Bitdefender Total Security skanneerib ja blokeerib veebisaite, mis maskeeruvad usaldusväärseks, et varastada finantsandmeid, nagu paroolid või krediitkaardi numbrid.
 5. Pettusevastane võitlus

  Meie täiustatud filtreerimissüsteem hoiatab teid iga kord, kui külastate veebisaite, mis võivad proovida teid petta.
 6. Antispam

  Filtreerib sisendkaustas ebaolulised sõnumid. See on saadaval kohalikele meiliklientidele (Microsoft Outlook, Thunderbird).
 7. Päästekeskkond

  Mõned keerukad pahavarad, nagu rootkit, tuleb enne Windowsi käivitamist eemaldada. Kui Bitdefender Total Security tuvastab sellised ohud, taaskäivitab see arvuti päästekeskkonnas puhastamiseks ja taastamiseks.

Jõudlus

Bitdefenderi turvatarkvara reageerib pahavarale koheselt, kahjustamata teie süsteemide jõudlust.

 1. Autopiloot

  Bitdefender Autopilot on loodud toimima nagu „Turvanõustaja“ ja andma teile sügavamat ülevaadet oma turvaolukorrast. Selle nutikad võimalused tähendavad, et see võib soovitada turbetoiminguid teie süsteemi vajaduste ja kasutusmustrite kontekstis.
 2. Bitdefender Photon™

  See uuenduslik eksklusiivne tehnoloogia aitab Bitdefender Total Securityl kohaneda teie süsteemi riist- ja tarkvara konfiguratsiooniga, et säästa arvutiressursse ning parandada kiirust ja jõudlust.
 3. Globaalne kaitsevõrk

  Kõige mahukam skannimine toimub pilves, seega on teie kohalikele ressurssidele peaaegu nullmõju. See tähendab, et teie süsteemi kiirust ja jõudlust see ei mõjuta. Ja teie failid on alati täiesti privaatsed: Bitdefender ei skanni teie failide tegelikku sisu ega laadi neid kunagi üles ega salvesta neid pilve.
Näita/peida kõik punktid
 1. Mäng, film ja tööprofiilid

  Bitdefender Total Security tuvastab kui vaatate filmi, töötate või mängite ja ei sega teid tarbetute teadetega. Sõltuvalt sellest, mida teete, peatab Bitdefender ajutiselt hüpikaknad, reguleerib visuaalseid sätteid ja peatab ebaolulised taustategevused, et saaksite oma seadet maksimaalselt nautida.
 2. Seadmete kiirendamine

  OneClick Optimizeri abil saate parandada seadmete kiirust ja jõudlust.
 3. Aku režiim

  See kasulik ja intelligentne funktsioon säästab sülearvutite ja tahvelarvutite aku tööiga, muutes ajutiselt süsteemi sätteid, nagu kuvar, süsteemi jahutus, süsteemivärskendused ja Bluetooth-ühendus.

Privaatsus

Bitdefenderi täielik kaitse hoolitseb teie privaatsuse ja isikuandmete eest veebis.

 1. Bitdefender VPN

  Bitdefenderi VPN-iga saate lõpetada veebis privaatsuse pärast muretsemise. See kaitseb teie võrgusolekuteavet, krüptides kogu Interneti-liikluse. Bitdefender Total Security sisaldab kuni 200 MB päevas krüptitud liiklust teie Windowsi, Androidi, macOS-i ja iOS-i seadmete jaoks.
 2. Jälitusvastane

  Jälgimisvastane laiendus blokeerib teie andmeid koguvad jälgijad ning võimaldab teil seda teavet vaadata ja hallata igal külastataval veebisaidil. See hoiab teie sirvimisandmed privaatsena ja suurendab jõudlust, laadides veebilehti kiiremini.
 3. Mikrofoni monitor

  Mikrofonimonitori abil saate taastada kontrolli oma seadmete üle. Selle funktsiooni abil näete, millistel rakendustel on juurdepääs teie seadme mikrofonile ja millal.
Näita/peida kõik puntkid
 1. Veebikaamera kaitse

  Kaitske oma privaatsust ja vältige veebikaamera lekkeid. Veebikaamera kaitse teavitab teid, kui rakendused proovivad teie veebikaamerale juurde pääseda, ja võimaldab teil blokeerida volitamata juurdepääsu.
 2. Turvaline internetipangandus

  Pank ja pood ainulaadsest spetsiaalsest brauserist, mis kaitseb teie tehinguid pettuste vältimiseks. Bitdefender Safepay saab nüüd ka automaatselt täita krediitkaardi andmed arveldusväljadel.
 3. Vanemlik kontroll

  Vanemlik kontroll pakub vanematele digitaalset abi ja täiendavat veebiturvalisust lastele. Saate sobimatu sisu välja filtreerida ja piirata ekraaniaega. Laste veebitegevuste jälgimiseks logige Bitdefender Centralisse sisse. Vanemlik kontroll on saadaval ka macOS-is, iOS-is ja Androidis, kus on sõltuvalt igast platvormist erinev funktsioonikomplekt.
 4. Privaatsuse tulemüür

  Bitdefender Total Security abil saate võimsa võrgukaitsekihi, nii et teie isikuandmed on häkkerite ja andmenuuskurite eest kaitstud.
 5. Vargusevastane

  Bitdefender Total Security sisaldab tõhusaid kaotamis- ja vargusevastaseid tööriistu teie Windowsi sülearvutile või tahvelarvutile, mis on bitdefenderi keskkonto kaudu kaugjuurdepääsetavad kõikjalt maailmast.
 6. Wi-Fi turvanõunik

  Hinnake oma Wi-Fi-võrgu ja ruuteri turvalisust, olenemata sellest, kus te ühenduse loote.
 7. Sotsiaalvõrgustiku kaitse

  Hoidke end turvaliselt pahatahtlike linkide ja veebiohtude eest, mida teie sõbrad teile tahtmatult sotsiaalsete võrgustike kaudu edastavad.
 8. Paroolihaldur

  Turvake oma paroole, krediitkaarditeavet ja muid tundlikke andmeid küberhoidlas, et neile oleks lihtne juurde pääseda, kui neid vajate. Paroolihaldur annab teile võimaluse veebivormide automaatseks täitmiseks ja võib isegi soovitada turvalisi paroole.
 9. Faili „Purustaja“

  Kasutage seda tööriista, kui soovite faili lõplikult kustutada ja ei soovi maha jätta jälgi, et see oleks teie seadmes kunagi olemas olnud.

Kuidas Bitdefenderit seadistada?

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas Bitdefender Total Security kaitseb mind viiruste, pahavara ja küberohtude eest?

Bitdefender Total Security pakub parimat pahavaravastast kaitset tööstuses, mida tõestavad viimased 10 aastat sõltumatuid testitulemusi.

Saate Windowsi, Androidi ja iOS-i jaoks hulgaliselt täiustatud turbe- ja privaatsusfunktsioone - lisaks palju boonusfunktsioone, sealhulgas VPN ja Premium Vanemlik Kontroll.

Lihtne paigaldada ja kasutada, Bitdefender Total Security reageerib koheselt pahavarale, kahjustamata teie süsteemi jõudlust.

Kas Bitdefender Total Security kaitseb mind lunavara eest?

Lunavara on ründetarkvara, mille eesmärk on blokeerida juurdepääs teie arvutis olevatele isiklikele failidele, kuni ründajale makstakse rahasumma.

Bitdefender Total Security pakub võitmatut lunavarakaitset, mis kaitseb teie dokumente, pilte ja videoid kõigi teadaolevate ja tekkivate küberohtude eest.

See turvalahendus suudab tuvastada isegi uusimaid lunavaraperekondi, kasutades rünnaku erinevates etappides pahavara tuvastamiseks mõeldud mitut kaitsekihti.

Millist tüüpi seadmeid ja operatsioonisüsteeme Bitdefender Total Security hõlmab?

Bitdefender Total Security kaitseb teie Windowsi arvuteid, Mac-arvuteid, nutitelefone ja tahvelarvuteid, kus töötab Android või iOS, kõigi ründevaraohtude eest.

Miks on vaja Bitdefender Total Securityt Windows 10/ macOS/ Android süsteemides?

Windows 10 võimaldab teil käivitada teie valitud pahavara tõrjeprogrammi ja Bitdefender Total Security on ideaalne valik, kui vajate turvakomplekti, mis läheb kaugemale traditsioonilisest pahavarakaitsest.

Pahavara kiire arenguga on Macid muutunud üha haavatavamaks. Seetõttu on alati soovitatav jätta turvalisus spetsialistide kätte. Bitdefender Total Security tagab, et teie Mac on kaitstud kõigi uute ja olemasolevate küberohtude eest.

Mõned teie kõige isiklikumad andmed salvestatakse teie Android-nutitelefoni - ja peate teadma, et see on kogu aeg ohutu. Bitdefender Total Security hoolitseb teie privaatsuse ja privaatse teabe eest, sekkumata teie igapäevategevustesse.

Kuidas aktiveerida Bitdefender Total Security?

Peale ostu kinnitust Tele2-st minge oma e-posti aadressile ja järgige Bitdefenderi keskkonto loomise ja tellimuse aktiveerimise juhiseid. Kui teie tellimus on Bitdefenderi kontol aktiivne, saate alustada oma seadmete installimist ja kaitsmist. Vaata Bitdefenderi seadistamise juhendit SIIT.

Ma muutsin oma arvutit. Kuidas Bitdefender Total Security uuesti installida?

Logige sisse oma Bitdefender Centrali kontole, minge minu seadmetesse ja alustage Bitdefenderi installimist uude seadmesse. Kui vana arvutit enam ei kasutata, ei vaja te oma tellimusele täiendavat litsentsi.

Bitdefender viirusetõrje kasutustingimused
 1. Tele2 Eesti AS vahendab Bitdefender teenuseid, mis võimaldavad kliendil oma seadmeid kaitsta e-ohtuda vastu (alates viirustest, ussidest ja troojalastest kuni lunavara, nullpäeva ekspluateerimise, rootkit ja nuhkvarani).
 2. Teenuse tellinud klient saab kasutada teenust vastavalt Bitdefenderi kasutamise kirjeldusele ja tingimustele, mis on kättesaadavad aadressil https://www.bitdefender.com/site/view/legal-privacy.html. Üldised tingimused on kokkuvõtlikult välja toodud eestikeelsena siin:
  1. Te kinnitate, et olete seadme või e-posti aadressi seaduslik omanik ja teil on kõik seaduslikud õigused oma konto loomiseks. Pange tähele, et seadmesse Tarkvara installides ja arvestades sellega kaasnevate turbe-eeskirjade ja –reeglitega, võivad teil tekkida seadmele juurdepääsupiirangud ja andmekadu seadme kauglukustamise või konto administraatori poolt käsitsi rakendatud kauglukustamise või seadme sisu kustutamise tõttu. Teil, kui administraatoril, on õigus jälgida oma seadet, leida see kaardil, aktiveerida ekraanilukk ja autentimine, lukustada ja pühkida seade, krüpteerida meediumisalvestusruum, eemaldada ajutised failid, registrivõtmed ja brauseri andmed, skanneerida rakendusi ja faile oma seadmes. Bitdefender ei vastuta mis tahes kahjude eest teile, mis tulenevad privaatsusest, andmekaost.
  2. Bitdefenderi lahendus pakub Interneti liikluse kontrollimise tarkvara, mis installitakse Teie seadmesse (arvutisse,mobiilseadmesse jne) ning mis jälgib andmeliiklust ja võimaldab Teil piirata juurdepääsu teatud sisule.
  3. Võtke palun arvesse, et Bitdefenderi lahendus võib blokeerida teatud ebaturvalised rakendused, mis üritavad pääseda juurde Teie seadmele. Olge valmis, et seetõttu ei käivitu või tööta ootuspäraselt mõned rakendused Teie seadmes. Pange tähele, et nendele ebaturvalistele rakendustele juurdepääsu andmine võib muidu põhjustada andmete kadumise või andmete varguse.
  4. Bitdefenderil on varguse vastane funktsioon, võib võimaldada Teil jälgida seadme asukohta, keelata juurdepääsu seadmele, saada ligipääs seadme kaameraga jäädvustatud piltidele või salvestatud helisalvestistele. Nende funktsioonide kasutamisel pead sa lähtuma põhimõttest, et sinu tegevus ei läheks vastuollu seadusega ja Te ei kasutaks saadud informatsiooni pahatahtlikult ära.
  5. Installimise protsessi ajal võib Bitdefender desinstallida või keelata teiste sarnaste tarkvarade kasutamise, kui need rakendused ei ühildu Bitdefenderi lahendusega.
  6. Õiglase kasutamise poliitika. Järgnev on mittetäielik loetelu kasutamisest, mida ei peeta õiglaseks:
   1. tellimuse kasutamine kolmandatele isikutele teenuse pakkumiseks eesmärgiga teenida tulu.
   2. ligipääsu edasimüümine või jagamine teistele kasutajatele
  7. Teie tellimus Bitdefenderi kasutamiseks uuendatakse automaatselt, välja arvatud juhul, kui tühistate oma tellimuse Bitdefenderi rakenduse kaudu enne järgmist kavandatud arvelduskuupäeva või e-posti kaudu aadressil: erilahendused@tele2.ee  
  8. Kasutades Bitdefenderi lahendust, nõustute vastu võtma, installima ja kasutama kõiki tarkvara värskendusi ja täiendusi, mida Bitdefender automaatselt edastab. Bitdefenderi funktsionaalsust saab säilitada ainult siis, kui kõik pakutavad värskendused ja täiendused installitakse kohe pärast nendest teavitamist. Kui värskendustele ja täiendustele kehtivad eraldi tasud teavitab BITDEFENDER Teid sellest eelnevalt.
 3. Tele2 Eestil on õigus igal ajal muuta teenuse tingimusi või lõpetada Bitdefender teenuse vahendamine ja öelda teenusleping üles, teatades kliendile sellest emaili kaudu vähemalt 30 päeva ette.
 4. Teenuse saab lõpetada saates emaili sooviga teenus lõpetada aadressil erilahendused@tele2.ee. Teenuse lõpetamisel kohustub klient teenustasu maksma kogu kalendrikuu eest.
 5. Tele2 ei vastuta Teenuse katkestuste ega muudatuste eest, kui see on tingitud Bitdefenderi tegevusest.
 6. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 interneti kasutamise tingimused (avaldatud tele2.ee).