Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

10 pööraselt lahedat lõpukingi ideed!
#teletarkus
4 minuti lugemine
Selja taga on üks ütlemata keeruline kooliaasta, selles pole kahtlust. Aga isegi kui lõpukellaga on kellad, siis ei pea seetõttu kingitusi ära jätma. Töövõidud vajavad tähistamist ja tublimad premeerimist. Siin 10 ideed, kuidas seda teha.
Praktilised nipid Tele2 UUE iseteeninduse kasutamiseks
#teletarkus
3 minuti lugemine
Alates märtsist saad ringi rännata uues Tele2 iseteeninduses. Uhket kompassi ja tüürimehe pabereid selleks aga vaja polegi, sest kõik funktsionaalsused on tehtud Sulle võimalikult lihtsaks. Loe lähemalt, kuidas iseteenindus enda heaks tööle panna?
5 asja, mida volditava telefoniga kindlasti teha
#teletarkus
3 minuti video
Paar kuud koos Samsung Galaxy Z Fold 2 volditava telefoniga selja taga. Tuleb välja, et on mõned vahvad trikid, mida taolise telefoniga proovida teha.
Mida teha kui telefon ei lae või ei lülitu sisse?
#teletarkus
3 minuti lugemine
Tuleb tuttav ette? Telefoni ekraan must, hoiad nuppu all, midagi ei juhtu. Pistad laadija taha ja endiselt ei ilmuta nutisõber elumärki. Mis teoksil? Mida sellises olukorras teha?
Kuidas saad hakata Tele2 Go3 TV-teenust kasutama?
#teletarkus
2 minuti video
See on lihtne kui 1-2-3. Vaata järgi.
Minu tee võtmevaba elu poole
#teletarkus
4 minuti lugemine
Mis tunne Sul tekib, kui keegi tuleb Sinu juurde jutuga, et ta teeb Sinu koduukse mobiiliga avatavaks? Täpselt kolm kuud tagasi minuga nii juhtus ja täpselt kolme sekundiga tekkis mul ka miljon küsimust: millal, kuidas, kui palju maksab, kas on turvaline ja nii edasi.
iOS 14 kõige tähtsamad uuendused
#teletarkus
4 minuti lugemine
Septembri keskel nägi ilmavalgust Apple’i operatsioonisüsteemi 14. versioon, loogilise nimega iOS 14. Kuigi uue iOSi esimesed nädalad on tihti väiksemaid tõrkeid ja putukaid (ehk bug’isid) täis, siis pikas vaates on tegu iga õunatelefoni jaoks kasuliku uuendusega, mida liialt edasi lükata ei tasu. Mis on peamised uuendused?
5 parimat uuendust Android 11 juures
#teletarkus
3 minuti lugemine
Asi on viimaks ametlik. Pärast ligi kolmekuulist beeta versioonide möllu, on Androidi operatsioonisüsteemi 11. versioon ametlikult väljas. Google lõpetas eri versioonidele magustoidu nimede andmise (kahjuks) ära, aga sellegi poolest vaatame üle 5 kõige tähtsamat uuendust, mis Android 11 endaga kaasa toob.
Aeglane Wi-Fi? Aeg ruuter välja vahetada
#teletarkus
3 minuti lugemine
Lugusid elust enesest ehk sellest, kuidas ma pärast aastate pikkust piinlemist koju kiire neti sain.