Õnneks
nett on
piiramatu

Nüüd piiramatu nett kahele telefonile vaid 29 €, tavahind 42 €.

Piiramatu nett kahes telefonis

Võta ühe Piiramatu Vabaduse paketi asemel kohe kaks ja maksad kokku vaid 29 €, tavahind 42 €. Ühe jätad endale ja teisega teed piiramatuks mõne lähedase inimese.

Piiramatu Vabadus

  Piiramatult netti Eestis, 10 GB netti EL-is

  Piiramatult kõnesid Eestis ja EL-is rändluses

  Piiramatult SMSe Eestis ja EL-is

Piiramatu nett telefonis ja ruuteris

Võta Piiramatu Vabaduse paketi kõrvale ka Piiramatu Netivabaduse pakett ja maksad kokku vaid 29 €, tavahind 40 €. Nii saad nautida Eestis piiramatut netti nii telefonis, tahvlis kui ka arvutis.

KUS PISTIK,
SEAL NETT

Ühenda ruuter vooluvõrku ja saadki piiramatult netti kasutada. Piiramatu nett kahele seadmele 27 €, tavahind 38 €.

Piiramatu nett tahvlis ja ruuteris

Võta ühe Piiramatu Netivabaduse paketi asemel kohe kaks ja maksad kokku vaid 27 €, tavahind 38 €. Ühe SIM-kaardi paned näiteks tahvlisse ja teise ruuterisse.

Piiramatu Netivabadus

  Piiramatult netti Eestis

  Piiramatu andmesidekiirus

Miks Tele2?

Piiramatu

On aeg loobuda piirangutest! Pakume võimsaid pakette, milles on piiramatult netti, kõnesid ja SMSe. Tele2 kiire võrk katab 99% Eestist ning annab võimaluse olla alati mobiilne ja piiramatu.

 

Õiglane hind

Oleme vabad bürokraatiast ja mõttetust raiskamisest ning saame pakkuda kvaliteetset teenust turu parima hinnaga. Tele2 väärtustab klientide aega ning seepärast on hinnastamine aus ja arusaadav.

 

Vabadus

Meie kliendid on oma otsustes vabad ning me ei hoia kedagi vägisi kinni. Usume, et hea suhte aluseks on kvaliteetne teenus ja terve mõistus, mitte keerulised lepingud, arutud nõudmised ja leppetrahvid.

 

Parim teenindus

Teeme kõik selleks, et meie kliendid kogeksid kõige südantsoojendavamat teenindust Eestis. Pole vahet, millistes kanalites meiega suhelda, pakume alati parimat. Räägime probleemidest avatult ja lahendame need kiirelt.

 

 1. Kampaania„Teine piiramatu 8 €“  (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2);
 2. Kampaania toimub perioodil 01.04.2020-30.09.2020 (kaasa arvatud) või kuni kaupa jätkub;
 3. Kampaanias osalevad kõik, kes kampaania perioodil edastavad Tele2-le sooviavalduse liituda Tele2 punktis 4 nimetatud teenuspakettidega. Soodustus ei rakendu teistes kanalites;
 4. Kampaania perioodil kehtivad valitud paketiga liitunud uutele ja olemasolevatele eraklientidele järgmised hinnad:

  Piiramatu Vabadus
  1. pakett täishinnaga 21 €/kuus
  2. pakett soodushinnaga 8 €/kuus

  Piiramatu Netivabadus
  1. pakett täishinnaga 19 €/kuus
  2. pakett soodushinnaga 8 €/kuus


 5. Soodustus kehtib kuni kliendil on vähemalt kaks aktiivset ”Piiramatu” paketi lepingut eelmainitud hindadega, ühe või mõlema lepingu lõpetamisel soodustus lõppeb (soodustus lõpeb ka lepingu peatamisel).
 6. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse valitud paketi tingimustest, Tele2 erakliendi teenuste kasutamise tingimustest, privaatsuspoliitikast ja mõistliku kasutamise põhimõtetest.
 7. Lisainfo info@tele2.ee või telefonil 6 866 866 (avatud iga päev 8.00-22.00).