Iga järgnev piiramatu
10 € eest

Tele2st saad piiramatu neti perele poole soodsamalt. Esimese Piiramatu Vabaduse paketi hind 21 € ja iga järgnev Piiramatu on poole soodsam ehk kõigest 10 € kuus!

Mis on piiramatu perele?

Kõik on piiramatu! Nii kõned, SMSid, netimaht ja mõistagi ka netikiirus. Sul on ka piiramatu otsustusvabadus, kuna saad oma pereliikmed (kuni 8) ise valida. Need võivad olla Sinu lähisugulased, parimad sõbrad või traditsioonilised pereliikmed.

Kiirusta, sest see pakkumine kehtib veebruari lõpuni!

Jäta oma andmed

* Kohustuslikud väljad

Kontakti edastamisel olen nõus, et Tele2 võtab minuga minu poolt antud kontaktil ühendust, et teha mulle Tele2 toodete ja teenuste valikust personaalne pakkumine.

Miks Tele2?

Piiramatu

On aeg loobuda piirangutest! Pakume võimsaid pakette, milles on piiramatult netti, kõnesid ja SMSe. Tele2 kiire võrk katab 99% Eestist ning annab võimaluse olla alati mobiilne ja piiramatu.

 

Õiglane hind

Oleme vabad bürokraatiast ja mõttetust raiskamisest ning saame pakkuda kvaliteetset teenust turu parima hinnaga. Tele2 väärtustab klientide aega ning seepärast on hinnastamine aus ja arusaadav.

 

Vabadus

Meie kliendid on oma otsustes vabad ning me ei hoia kedagi vägisi kinni. Usume, et hea suhte aluseks on kvaliteetne teenus ja terve mõistus, mitte keerulised lepingud, arutud nõudmised ja leppetrahvid.

 

Parim teenindus

Teeme kõik selleks, et meie kliendid kogeksid kõige südantsoojendavamat teenindust Eestis. Pole vahet, millistes kanalites meiega suhelda, pakume alati parimat. Räägime probleemidest avatult ja lahendame need kiirelt.

 

1. Kampaania „Teine piiramatu poole hinnaga“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2);

2. Kampaania toimub perioodil 17.09.2020-28.02.2021 (kaasa arvatud);

3. Kampaanias osalevad kõik, kes kampaania perioodil soovivad liituda Tele2 punktis 4 nimetatud teenuspakettidega. Soodustus rakendub kõikides kanalites;

4. Kampaania perioodil kehtivad valitud paketiga liitunud uutele ja olemasolevatele eraklientidele järgmised hinnad:

Piiramatu Vabadus 21 € kuu

ja/või

Piiramatu Netivabadus 19 € kuu

SIM 1

SIM 2.-8.

21 €

10 €

Esimene Piiramatu Vabadus kõnepakett on kombopakkumises täishinnaga 21€.

Järgmised kuni kaheksa Piiramatu Vabadus kõnepaketti ja/või Piiramatu Netivabadus internetipaketti on kliendile kuumaksusoodustusega 10 € kuu.

5. Soodustus kehtib kuni kliendil on vähemalt kaks aktiivset ”Piiramatu” paketi lepingut eelmainitud hindadega, ühe või mõlema lepingu lõpetamisel soodustus lõppeb (soodustus lõpeb ka lepingu peatamisel).

6. Tele2-l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Tele2 kodulehel. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse valitud teenuspaketi tingimustest, Tele2 teenuste kasutamise tingimustest, interneti kasutamise tingimustest ning Tele2 seadmekindlustuse tingimustest, mis on kättesaadavad aadressil www.tele2.ee.

7. Tele2 jätab endale õiguse Kampaania tingimustel kliendiga lepingut mitte sõlmida, kui ilmnevad asjaolud, mis välistavad Kampaania tingimustel lepingu sõlmimise.

8. Täiendava info saamiseks palume pöörduda e-maili aadressil info@tele2.ee.