52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

PIIRAMATU KLUBI

Haara sõbrad kampa ja liitu Piiramatu Klubiga, sest koos on soodsam! Mitmekesi võttes on iga järgmine Piiramatu mobiilipakett või Piiramatu Nett internetipakett vaid 10 € kuus.

Mis on Piiramatu Klubi?

Haara kampa pere või sõbrad ja liitu Piiramatu Klubiga. Võta Piiramatu Klubi pakettidest üks täishinnaga ja saad iga järgmise Piiramatu mobiilipaketi või Piiramatu Nett internetipaketi vaid 10€ eest. Koos võite säästa kuni 1296€ aastas.

Piiramatu Klubiga liitumiseks võta esimeseks paketiks täishinnaga üks järgmistest pakettidest:

Mobiilipaketid

  • Piiramatu Ekstra (30 € kuus)

  • Piiramatu Ekstra MID (40 € kuus)

  • Piiramatu Ekstra MAX (80 € kuus)

Internetipaketid

  • Piiramatu Nett (22 € kuus)

  • Juhtmevaba Kodunett (25 € kuus)

  • 5G Juhtmevaba Kodunett (35 € kuus)

Seejärel saad juurde võtta kuni üheksa mobiilipaketti Piiramatu ja/või internetipaketti Piiramatu Nett soodushinnaga, vaid 10 € kuus.

Piiramatu Klubi 2-aastane hinnagarantii

Kui igal pool hinnad tõusevad, siis võid kindel olla, et 10 € piiramatute pakettide hind jääb sama mõistlikuks vähemalt kaheks aastaks ilma siduva lepinguta. Unusta arved ja roki täiega!


Miks Tele2?

Piiramatu

On aeg loobuda piirangutest! Pakume võimsaid pakette, milles on piiramatult netti, kõnesid ja SMSe. Tele2 kiire võrk katab 99% Eestist ning annab võimaluse olla alati mobiilne ja piiramatu.

 

Õiglane hind

Oleme vabad bürokraatiast ja mõttetust raiskamisest ning saame pakkuda kvaliteetset teenust turu parima hinnaga. Tele2 väärtustab klientide aega ning seepärast on hinnastamine aus ja arusaadav.

 

Vabadus

Meie kliendid on oma otsustes vabad ning me ei hoia kedagi vägisi kinni. Usume, et hea suhte aluseks on kvaliteetne teenus ja terve mõistus, mitte keerulised lepingud, arutud nõudmised ja leppetrahvid.

 

Parim teenindus

Teeme kõik selleks, et meie kliendid kogeksid kõige südantsoojendavamat teenindust Eestis. Pole vahet, millistes kanalites meiega suhelda, pakume alati parimat. Räägime probleemidest avatult ja lahendame need kiirelt.