Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Kevad Go3ga
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Tervitused Tartust, Euroopa kultuuripealinnast 2024, kus näituseavamisi, teatrietendusi, kontserte ja keskkonnateemalisi üritusi voolab sisse uksest ja aknast. 15. aprillil tähistame ülemaailmset kultuuripäeva. Kui vähegi tahta, leiab selle jaoks kindlasti lahedaid üritusi üle kogu Eesti. Tegelikult võib kultuuripäeva tähistada vabalt ka mitte kuhugi minnes. Lõppkokkuvõttes on see päev mõeldud ilule ja teadmisele ning seda on kõikjal meie ümber.  

Kevade lähenedes on lõpuks aeg end justkui karu kombel koopast välja ajada ning uudistada, mida on värskel õhul, tärkavatel rohulibledel, rabateedel ning kuldsetel päikseloojangutel mulle pakkuda. Kui grillihooaeg avatud, esimesed kokteilid terrassil joodud ning värskeõhumürgitus kätte saadud, siis tegelikult on kõige mõnusam end  teleka ette kerra tõmmata. Pealegi, ega need ööd veel nii lühikesed ja valged ei ole.  

Soetasin endale hiljuti Samsungi projektori ning pean mainima, et selle kvaliteet ja mugavus on ebareaalne. Ülesseadmine käis lihtsalt, projektoril on sisseehitatud kõlar ja eelinstallitud äpid ning seda saab juhtida nii telefonist kui ka puldiga. Kuna Go3 paketiga on mul olemas ka nö tavalised telekanalid, siis asendab see teleka täielikult. Veel enam, nii suurt telekat vist polegi olemas – mida kaugemale projektori seinast asetad, seda suuremaks pilt läheb.  

Milliseid kultuurielamusi minu projektori ja Go3 kombo mulle siiani pakkunud on?

Teate seda tunnet, kui tahate kodus filmi vaadata, aga valikuid on liiga palju? Lõpuks olete pool tundi “seda õiget” otsinud ja kui lõpuks leiate, on filmivaatamise isu üldse ära läinud. Lahendasime selle nii, et üks kord valib üks filmi ning teinekord valib teine ning kaaslase filmivalikut ei tohi kritiseerida. Lihtsam öelda kui teha – proovige järele. Käes oli minu valimise kord ning olin just saanud soovituse oma nõbult, kelle filmi-maitset ma usaldan. Tegemist oli Yorgos Lanthimose filmiga “Homaar”. Kui seda vaadata ilma igasuguse ettevalmistuseta, võib sellest mustast absurdikomöödiast kerge šoki saada. Tegemist on mitmeti tõlgendatava filmiga, millele järgneb tõenäoliselt arutelu, kuidas see lugu kellegi arvates lõppes. Tõeline pärl Go3 filmilaenutuses! 

Sarnast vibe’i annab ka Tom Fordi film “Ööloomad” – selleks, et aru saada, mis päriselt juhtus, tuleb see ise välja mõelda ja/või kaaslasega arutada. Vähemalt siin annab filmi žanr (põnevus, draama, ma ütleks, et pigem isegi thriller) aimu, mida oodata on. See film on kaunis, tume, pingeline ja mõtlemapanev elamus ning saadaval Go3 filmivalikus tasuta.  

Kui tahaks vaadata midagi lahedat ja eestimaist, siis tasub käima panna Maria Klenskaja, Marko Matvere, Evelin Võigemasti ja paljude teiste eesti näitlejatega Peeter Simmi film "Vee peal". Kui püüda seda romaanil põhinevat filmi lühidalt kokku võtta, siis ütleks, et see on terava huumoriga vürtsitatud vaade teismelise poisi ellu, taustaks kaheksakümnendate alguse Võru kurbnaljakas õhkkond, kus probleemide eest pole põgeneda mujale kui Tamula järvele kala püüdma.  

Kuidas korraldada mõnus kevadine filmiõhtu? 

Esiteks: vaata lähemalt, millised TV teenuse paketid Tele2s saadaval on SIIT. Kindlasti soovitan mõnda sellist paketti, milles sisaldub rikkalik filmivalik, nendeks on näiteks “TV+Filmid” või “TV+Filmid+Sport+Discovery”. 

Teiseks: soeta endale megalahe Samsungi projektor, mis on olemas ka Tele2 e-poes. See pole selline projektor, millega vanasti koolis slaide seinale näidati, tegemist on võimsa ja kasutajasõbraliku seadmega. Sea projektor üles elutuppa või miks mitte ka terrassile.  

Kolmandaks: kutsu ülemaailmsel kultuuripäeval, laupäeval, sõbrad kokku, avage grillihooaeg ning kui väljas juba pime, nautige head filmi. Nii on vahva õhtu garanteeritud! 

 

Linda Luise Paluteder

Erakliendi lisaväärusteenuste valdkonnajuht

 

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!