Mobiilioperaator Tele2 hakkab tänasest koostöös Viasatiga pakkuma teleteenust, mis sisaldab vabalevist lahkunud Eesti kanaleid ning välismaiseid filmi- ja spordikanaleid.

Tele2 andmete järgi kasutasid Euroopa Liidus reisivad eestlased mobiilsideteenuseid juunis osa riikides kuni 60 korda rohkem kui mais. Mobiilse interneti kogukasutus Euroopa Liidus suurenes ligi kolm korda.
20. augustil toimub Lauluväljakul ansambli Ruja muusikaline taasühinemine ja üle pikkade aastate on taas koos laval Rein Rannap ja Jaanus Nõgisto. Tele2 kliendile piletid 30% soodsamad!
Juba 18. augustil astub Cathouse’is üles megapopulaarne Moskva trio Serebro! Tele2 kliendina saad piletid soetada lausa 30% soodsamalt.
Kevad ja sügis on tehnikafännidele magus aeg, sest siis avalikustavad telefonitootjad oma uued tippmudelid. Kevadel tulid müügile Samsung Galaxy S8, Huawei P10 ja Sony Xperia XZ Premium, ka sügisel on oodata poelettidele uusi hitt-telefone.
Kui maailmas leidub kohti, kus telefoni vee- ja tolmukindlus on oluline, siis Eesti on kindlasti üks neist. Veekindlad nutitelefonid on veel suhteliselt uus asi. Esimesega neist tuli välja 2013. aastal Sony oma Xperia Z-iga. Praeguseks on ka Samsung ja Apple oma tippmudelitega võtnud eeskuju. Ent see, kas telefoniga saab vee all muretult selfisid teha, sõltub seadme IP-kaitseastmest ja sellele järgnevate numbrite kombinatsioonist.
Sel nädalal toimuv Weekendi festival toob Pärnusse ligi 100 000 inimest. Selleks, et festivali publikule oleks kiire 4G internet alati kättesaadav, ehitab Tele2 Pärnusse ürituse ajaks mobiilside erilahenduse ja kuuekordistab festivali piirkonnas mobiilse interneti mahtu.
Tänapäeval on seadmete ühendamine WiFi-võrku väga lihtne, isegi kui võrk on kaitstud. See aga seab ohtu igasuguse privaatse info, mille võõrastesse kätesse jõudmine võib kaasa tuua korvamatuid kahjusid. Tele2 klienditeeninduse direktor Sirli Seliov annab kuus soovitust, kuidas kaitsta enda kodu WiFit võõraste eest.
Turu-uuringufirma GfK Retail & Technology andmetel müüdi Eestis juunis 8,8 miljoni euro eest 32 100 uut mobiiltelefoni, mis on tänavu parim tulemus.
Paljude noorte lemmik RnB laulja astub lavale oma hittidega juba 5. augustil klubis Cathouse Concert Hall.