Uisuplats avatud iga päev 10:00-22:00. Soodustus tagab kahele inimesele jäälepääsu ja uisukasutuse ühe inimese hinnaga!

Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) äsja avalikustatud mobiilse interneti kiiruse mõõtmiste tulemuste järgi on Tele2 edestanud Elisat ja kindlustanud andmeside kvaliteedis teise koha.

Tele2 müügi- ja turundusdirektor Kristjan Seema esitas väljakutse Eesti äppidele, mille tulemusena jäid sõelale kuus parimat mobiilirakendust. Need on arendatud eestlastelt eestlastele ja need aitavad ühel või teisel moel Eestit paremini tundma õppida.

Hea klient!

Sinu paremaks teenindamiseks uuendasime oma müügi- ja arveldussüsteeme. Iga uus asi vajab harjumist ning seetõttu võivad osad teenindusprotsessid võtta tavapärasest kauem aega. Seoses süsteemide uuendamisega ei ole hetkel võimalik tasuda igakuised arveid Tele2 esindustes Raplas, Haapsalus ja Lasnamäe Centrumis, soovitame maksed teha iseteeninduses või pangakanalites.

Vajaduse korral saab rohkem infot helistades 6 866 866.
Täname mõistva suhtumise eest!

Sinu Tele2

Tele2 Eesti läheb veebruaris üle uuele müügi- ja arveldussüsteemile, mis muudab klienditeeninduse ja arvelduse senisest märksa kiiremaks. Lisaks muutub igakuise arve formaat lihtsamaks ja selgemaks.

Vaata siit Tele2 esinduste lahtiolekuaegu Eesti Vabariigi aastapäeval.
Astu läbi kohvikust Tomat ja saad Tele2 kliendina smuuti või prae 20% soodsamalt!
Sõbrakuul kõigile Tele2 klientidele Tallinna Lauluväljaku tuubipargis soodustus kaks ühe hinnaga!

Kultuuriminister Indrek Saar tunnustas sõbrapäeval 23 ettevõtjast ja eraisikust kultuurisõpra, kes on möödunud aasta jooksul kultuurivaldkonda enim toetanud. Kultuurisõbra tiitliga pärjati ka Tele2, tunnustuse tõi pikaajaline koostöö Rahvusooperiga Estonia ja Eesti jalgpalliga. 

Eesti kõige innukamad mobiiltelefoniga helistajad elavad Tartumaal ning sõnumisaatjad Lääne- ja Ida-Virumaal, kõige väiksemad on helistamise ja SMS-ide rekordid aga saartel, selgub Tele2 statistikast.