Tele2 andmete järgi kasutasid eestlased 2016. aastal välisreisidel üle maailma ligi 5 korda rohkem mobiilset internetti kui 2015. aastal, suurim kasv oli Euroopa Liidu riikides, Venemaal ja USAs.

Maailma suurima veebipõhise muusikateenuse Deezer statistika kohaselt oli 2016. aasta enimkuulatud muusikaplaat Eestis räpimogul Reketi “Tuule tee”, millele järgnesid Tanel Padari ning Justin Bieberi albumid.

Mihkel Raud tegi Las Vegases toimuvalt maailma suurimalt tehnoloogiamessilt CES videoülekande. Vaata, mida arvas Mihkel Raud tagumikuvõdistajast, nutivoodist ja robotitest.

Mihkel Raud blogib Las Vegases toimuvalt maailma suurimalt tehnoloogiamessil CES, kus talle näidati rääkivaid ja juhi tervisenäitajaid mõõtvaid autosid.

Tele2 statistika kohaselt saatsid eestlased 31. detsembril ja 1. jaanuaril kokku keskmiselt kaheksa SMS-sõnumit inimese kohta.

Alates 1. veebruarist 2017 ühtlustab Tele2 Kodutelefoni paketi hinnakirja ning viib argipäevade ja nädalavahetuse lauatelefoni minutihinnad ühtsele, keskmisele tariifile.

Jõulupühadel saadeti kokku üle 709 000 SMS-i, tehti ligi 2 miljonit kõnet ja kasutati nutiseadmetes 53 terabaiti internetti, mis näitab, et kõnede ja sõnumite asemel edastatakse jõulusoovid üha enam internetis, selgub Tele2 statistikast.

Tele2 ehitas 2016. aastal Eestisse kokku 349 uut tugijaama, millest 167 rajati Harjumaale. Tänavuste võrguehitustööde fookuses oli keskmiste internetikiiruste tõstmine üle kogu Eesti.
Turu-uuringufirma GfK Retail and Technology andmetel müüdi Eestis novembrikuus kokku 32 100 uut telefoni koguväärtuses 9 miljonit eurot, mis on veidi vähem kui varasematel kuudel.

Tele2 tootedirektor Katrin Aron hoiatab, et enne jõule on nii Google’i kui Apple’i mobiilirakenduste poodidesse jõudnud hulk libaäppe, mis võivad varastada raha või nakatada telefoni pahavaraga.