UUDISED

Ole kursis sellega, mis Tele2s toimub. Loe kõige värskemaid uudiseid!

Uudised aastast
Vali
Tele2 Eesti esimese kvartali majandustulemused: kliendibaas kasvas ligi 14 000 võrra
21.04.2022

Võrreldes eelmise aasta esimese kvartaliga kasvas nii Tele2 Eesti kliendibaas kui ka lõpptarbija teenuste tulu. 

Uuring: iga teine klienditeenindaja tajub, et tema tööd ei väärtustata
06.04.2022

Iga teine klienditeenindaja tajub, et kliendid ning ühiskond laiemalt ei väärtusta tema tööd. Keskmisest enam tunnetavad teenindaja töö mitteväärtustamist 31–40aastased ja kaubanduses töötavad inimesed, selgub uuringufirma Norstat läbi viidud klienditeenindajate arvamuse uuringust.

Uuring: Tele2 on jätkuvalt enim soovitatud telekommunikatsiooni ettevõte Eestis
24.03.2022

Tele2 on teist aastat järjest enim soovitatud telekommunikatsiooni ettevõte Eestis. Lisaks on Tele2 võrreldes eelmise aastaga liidrina oma tulemust jõuliselt parandanud, selgub uuringufirma Kantar Emori Eestis tegutsevate suurimate teenindusettevõtete uuringust.

3 sammu, mis aitavad ettevõtet kaitsta küberrünnaku eest
23.03.2022

Küberrünnakute ohvreid ei valita ettevõtte suuruse ja nime järgi, vaid pigem selle järgi, kui lihtne on neisse “sisse murda”. Hoidumaks ettevõtte töö seiskamisest päevadeks, suurest raha- ja mainekahjust, tasub järgida kolme olulist sammu.

KASULIKKE NÄPUNÄITEID: kuidas kriisi ajal sideühendus säilitada?
18.03.2022

Kriisiolukorras tõuseb info- ja sidevahendite olulisus, ent kuidas valmistuda selleks, et olulisel hetkel side ei katkeks? Nõu annab Tele2 IT-juht Meelis Viiding.

Rahvusvahelistest sanktsioonidest tulenevad piirangud veebilehtedel
16.03.2022

Tuginedes Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti (TTJA) teatele, on Tele2 kohustatud piirama juurdepääsu mitmekümnele veebilehele, mis on seotud isikutega, kellele on kehtestatud rahvusvahelised sanktsioonid.

Tele2 muudab kõnekaardi kasutuse hinnakirja Ukraina suunal
16.03.2022

Tele2 muudab kõnekaardi kasutuse hinnakirja Ukraina suunal, lepingulised era-ja ärikliendid saavad teenuseid Ukraina suunal endiselt tasuta kasutada

Häkkerid tegutsevad: 3 nõuannet, kuidas end küberrünnakute eest kaitsta
14.03.2022

Maailmas toimuva valguses on internetis levivate kuritegude ja küberrünnakute arv aina kasvamas. Nüüdseks on saanud igapäevaseks nähtuseks häkkerite rühmitused, kes proovivad saada ligi pangaandmetele, häirida arvutisüsteeme või nõrgestada veebilehti, mis võivad tuua ulatuslikke kahjusid. Kuidas end eraisikuna küberrünnakute eest kaitsta, avab Tele2 IT-juht Meelis Viiding.

Numbriliikuvus: Mida tähendab numbrite kaotamine tegelikult?
08.03.2022

Eestis on 1,3 miljoni elaniku kohta 2 000 000 telefoninumbrit. Numbrid liiguvad operaatorite vahel pidevalt, kuid see ei tähenda, et ka klient liigub.

Telekomid avasid annetusliinid Ukraina toetuseks
28.02.2022

Ukrainas toimuv eskaleerub tundidega ja aina kiiremini tekib juurde abivajajaid. Toetades olukorda, avasid telekomid Tele2 eestvedamisel teenustasuta annetusnumbrid, millele helistades saab Ukraina elanikke abistada 5, 10 või 50-eurose annetusega.  

...

Populaarsed tooted e-poes