Ettevaatust, levimas on petuskeem, kus Tele2 logo kasutav loos lubab võimalust võita nutitelefoni Galaxy 20. Sellist loosi ega kampaaniat Tele2 ei korralda! Tegemist on petturitega, kes üritavad inimestelt nende isiklikke andmeid ja raha kätte saada.
Tele2 Eesti teise kvartali müügitulu ulatus 18,3 miljoni euroni. Neljandat kvartalit järjest stabiilset kasvu näidanud ettevõtte EBITDA ehk ärikasum enne kulumit on eelmise aastaga võrreldes kasvanud 11%, ulatudes teises kvartalis 3,7 miljoni euroni. Koroonapandeemiast tingitud rändlustasude arvestatava vähenemiseta oleks ettevõtte prognoositav orgaaniline kasv ulatunud 30 protsendini.
Esmaspäeval, 6. juulil avasime trummipõrina ja fanfaaride saatel Narvas Astri keskuses uuenenud kontseptsiooniga Tele2 esinduse, mis on senisest kordades avaram ja modernsem.
Vaata esinduste lahtiolekuaegu siit.
Tele2 pakub koostöös Go3-ga kaablivaba teleteenust, mis lisaks Eesti telekanalitele toob vaatajateni mitmekesise valiku parimatest filmidest, sarjadest ja spordisündmustest.
„Oleme jälginud tähelepanelikult riigis toimuvat – koroonaviirus näitab taandumise märke ja saame hakata sammhaaval tavapärasema elurütmi juurde naasma. Sellest tulenevalt otsustasime, et ettevaatusabinõusid silmas pidades taasavame käesolevast nädalast kõik Tele2 esindused,“ ütles Tele2 müügidirektor Aare Uusjärv.
Tele2 Eesti esimese kvartali müügitulu oli 18,7 miljonit eurot, kasvades mullu sama perioodiga võrreldes 7%. EBITDA ehk ärikasum enne kulumit suurenes 2019. aastaga võrreldes 20%, ulatudes esimeses kvartalis 4 miljoni euroni.

Tele2 kasvatab sel aastal oma ülekandevõrgu keskseadmete läbilaskevõimet kokku 2,5 korda, et parandada klientide andmesidekiirust ja olla valmis uue põlvkonna 5G mobiilsidevõrgu avamiseks.

Koroonaviirusega tuvastatud haigestunuid on elanike arvu arvestades kõige rohkem Saaremaal. Toetamaks Kuressaare haigla tööd, avas Tele2 teenustasuta annetusnumbrid, millele helistades saab toetada Kuressaare haiglat 5, 10 või 50-eurose annetusega.
Sideettevõtted Tele2 ja Telia annavad algatuse „Igale koolilapsele arvuti!“ vahendusel abi vajavatele koolilastele tasuta 450 taskuruuterit ja internetipaketti, tagamaks korralikud ja võrdsed e-õppe võimalused ka neile õppuritele, kel kodus püsiv internetiühendus puudub.