52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

UUDISED

Ole kursis sellega, mis Tele2s toimub. Loe kõige värskemaid uudiseid!

Uudised aastast
Esinduste lahtiolekuajad Vabariigi aastapäeval

Lahtiolekuajad Vabariigi aastapäeval.

Tele2: telekomisektor tegi mullu rekordilisi investeeringuid

Kõrgele inflatsioonile ja kulude kasvule vaatama pakkus Tele2 Eesti eelmisel aastal jätkuvalt mõistliku hinnaga kvaliteetseid teenuseid, tuues esimesena turule 5G kõnekaardi ning kasvatades lõpptarbijate teenuste tulu, selgus ettevõtte majandustulemustest.

Tele2 pakub esimesena turul 5G kõnekaarti ja seda vähem kui euro eest

Tele2 lisab esimese mobiilioperaatorina Eesti turul ka kõnekaartidele 5G võimekuse, mis annab kõigile ettevõtte klientidele võimaluse kasutada senisest veelgi kiiremat ja vastupidavamat internetiühendust ning seda ka alla eurose paketi puhul.

Tele2 teeb küberkriiside lahendamisel koostööd RIA-ga 

Tele2 osales 6.–9. novembril toimunud Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) korraldatud küberreservi õppusel. Õppuse tulemusel osatakse ühiselt keerukaid küberintsidente efektiivsemalt lahendada.

Tele2 muudab alates 01.01.2024 tarbimispõhiste teenuste hinnakirja

Alates 01.01.2024 tõuseb Eestis käibemaks 20%-lt 22%-le. Tele2 jätab maksumuudatusele vaatamata kõikide eraklientidele mõeldud põhiteenuste (kõned, internet, TV) hinnad samaks ja pakub täishinnaga mobiilipakettidele ka hinnagarantiid. Jaanuarist muutuvad vaid üksikute tarbimispõhiste lisateenuste hinnad.

Tele2 aitab stressivabalt jõulukingitusi teha

Kinkide valimine võib teinekord olla korralik peavalu. Jõulustressi leevendamiseks annab Tele2 oma panuse, pakkudes igale maitsele ja eelarvele midagi ägedat. Lisaks osalevad kõik Tele2-st tehtud ostud Beast Tesla 5000-eurose sõidukrediidi loosis.

Mõistlik hind ja parim teenindus tõid meile 16 000 uut klienti

Meie kliendibaas kasvas aastaga 486 000 kliendini, mida on enam kui 16 000 võrra rohkem võrreldes eelmise aasta sama perioodiga, selgus ettevõtte kolmanda kvartali majandustulemustest.

Tele2 krooniti taas Eesti parima teenindusega sideoperaatoriks

Tele2 on kolmandat aastat järjest Eesti parima teenindusega sideettevõte, selgus värskest uuringufirma Dive koostatud sõltumatust testostude uuringust.

Tele2 turundust ja kommunikatsiooni hakkab juhtima Georgi Viies

Tele2 juhtkonna liikme ja turundusjuhina alustab tööd pikaajalise turunduskogemusega Georgi Viies, kelle üks esimesi eesmärke on leida tasakaal loovideede ning müügieesmärkide vahel.

Tele2: ükski usaldusväärne ettevõte ei küsi telefoni teel PIN-koode

Tänavu on Eesti elanikelt erinevate investeerimis- ja maksekelmustega välja petetud üle 4 miljoni euro ning kurikaelad muutuvad üha loomingulisemaks. Tele2 tuletab meelde, et mobiilioperaatorid ega pangad ei küsi kunagi kliendile helistades PIN-koode või isikuandmeid.

...