Liitu
Tele2ga!

Õige hetk Tele2ga liitumiseks. Vaata häid pakkumisi allpool.

Piiramatu

On aeg loobuda piirangutest! Pakume võimsaid pakette, milles on piiramatult netti, kõnesid ja SMSe. Tele2 kiire võrk katab 99% Eestist ning annab võimaluse olla alati mobiilne ja piiramatu.

Mõistlik hind

Oleme vabad bürokraatiast ja mõttetust raiskamisest ning saame seeläbi pakkuda kvaliteetset teenust turu parima hinnaga. Tele2 väärtustab klientide aega ning seepärast on hinnastamine aus ja arusaadav.

Vabadus

Meie kliendid on oma otsustes vabad ning me ei hoia kedagi vägisi kinni. Usume, et hea suhte aluseks on kvaliteetne teenus ja terve mõistus, mitte keerulised lepingud, arutud nõudmised ja leppetrahvid.

Parim teenindus

Teeme kõik selleks, et meie kliendid kogeksid kõige südantsoojendavamat teenindust Eestis. Pole vahet, millistes kanalites meiega suhelda, pakume alati parimat. Räägime probleemidest avatult ja lahendame need kiirelt.

Liitu Tele2ga
Jäta oma andmed ja lubame, et võtame Sinuga tööpäevadel ühendust 1h jooksul!

* Kohustuslikud väljad

Vormi saatmisega annan Tele2le nõusoleku töödelda minu poolt sisestatud isikuandmeid (telefoninumber ja nimi) minuga kontakteerumiseks ja pakkumise tegemiseks. Isikuandmete töötlemine toimub vastavalt Tele2 privaatsuspoliitikale.

Eripakkumised

Hinnavõrdlus konkurentidega

Vaata, kui palju Tele2ga Eestis võidad! Esimene tabel võrdleb mobiilipakette, teine pakette arvutile.

Mobiilipaketid
 
 
Piiramatu Vabadus
Ulme 39
Mobiilne Elu 100 GB
Internetimaht Eestis Piiramatu Piiramatu (Eestis ja Soomes) 100 GB (Baltikumis ja Skandinaavias, maht jagatav kuni 5 seadme vahel)
sh netti ELi rändluses 10 GB 19 GB (lisaks Fääri saared, Lichtenstein, Island, Norra) 20 GB
Kõned Eestis ja ELi rändluses Piiramatu Piiramatu (4000 min, lisaks Fääri saared, Lichtenstein, Island, Norra) Piiramatu (iga lisanduv seade + 5 € seadme kohta kuus)
Kõned Eestist ELi 100 min 200 min 100 min (kehtib üksnes helistades Baltikumi ja Skandinaaviasse)
SMSid Eestis ja ELi rändluses Piiramatu Piiramatu (4000 tk, lisaks Fääri saared, Lichtenstein, Island, Norra) Piiramatu
SMSid Eestist ELi - 200 tk -
MMSi hind 0,36 € 0 € 0 €
Muu Iga järgnev piiramatu pakett 10 € kuus. TV teenus aasta lõpuni 2 € kuus, lisandub kuutasule. Sisaldab mobiil-ID teenust ja reisikindlustust Valitud lisateenused 50% soodsamad: Spotify al 3,49 eurot, lisandub kuutasule ja ei kasuta andmemahtu; Leheriiul 2,49 eur, lisandub kuutasule (jagatav seadmete vahel); Telia SAFE al 0,92 eur, lisandub kuutasule.
Kuutasu 21 € 39 € 45 €
Internetipaketid
 
 
Piiramatu Netivabadus
Piiramatu koduinternet
Diil 90 GB
Internetimaht Eestis Piiramatu Piiramatu 90 GB
sh netimaht ELi rändluses - - 9,6 GB
Alla- ja üleslaadimise kiirus Piiramatu Piiramatu Piiramatu
Kuutasu 19 € 39 € 19,99 €