Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Koera- ja kassiomaniku hädavajalikud äpid, milleta ei saa
Avaldatud:
Uuendatud:

Koera- ja kassiomaniku hädavajalikud äpid

Kasulikud mobiilirakendused muudavad tänapäevaelu kordades mugavamaks ja kiiremaks. Tele2 tootedirektor Katrin Aron valis välja viis kasulikku äppi, mille vastu loomaomanikud ja lihtsalt loomasõbrad huvi võiksid tunda.

«Kõigi alltoodud äppide ühisnimetajaks on kahtlemata lihtsus ning tõsiasi, et need muudavad loomaomaniku elu grammi võrra murevabamaks,» selgitab Aron.

barkcamTeadagi on kutsikad üsna püsimatud, mis tähendab, et nendest hea foto saamiseks tuleb vahel tõeliselt palju vaeva näha. Kõigi koeraomanike lemmikäpp BarkCam võimaldab vahetult enne pildistamist koera tähelepanu võita erinevate häälitsustega. Kui pilt valmis, saad sellele peale panna filtri, koerale lõbusa mütsi või jutumulli lisada või pildist hoopis laheda meme’i teha.


bringfido

BringFido on kujunenud asendamatuks äpiks koeraomanikele, kes armastavad palju reisida. Kui tahad teada, millistesse hotellidesse ja millistel tingimustel lemmikloomi oodatakse, kasuta BringFidot – äppi on koondatud kõik Sinu lähedal asuvad lemmikloomasõbralikud hotellid kus iganes sa ka ei viibiks – ka Tallinnas!


ikibbleiKibble on ideaalseks abimeheks värskele koeraomanikule, kes ei ole päris kindel, milliseid toiduaineid tema lemmik tarbida võib. Äpp hindab erinevate toiduainete kasulikkust loomadele viiepallisüsteemis ning ütleb ära, kuidas konkreetsete toiduainete söömine lemmiku tervisele mõjub.


lctLonely Cat Toy muudab kassipoegade argipäeva lõbusaks! Äpis on hulk sarnasel lihtsal põhimõttel toimivaid mänge, mis haaravad kahtlemata iga kassipoja tähelepanu. Anna mugavale toakassile kätte tahvelarvuti või suurem nutitelefon ja lase tal rahus kalu või hiiri püüda!


bunny freeBunny Free andmebaas annab loomade õiguste eest seisjatele hea ülevaate firmadest ja brändidest, mis on loomasõbralikud ega toeta kosmeetikatoodete testimist loomadel. Sisesta otsingusse huvipakkuva ettevõtte nimi ning vaata vaid paari klikiga järele, kuidas nemad loomade peal testimisse suhtuvad.


Egle Merbach

15.08.2016