AMMMUUUUU OLEKS
AEG VÄHEM MAKSTA

Kampaaniad

Miks Tele2?

Piiramatu

On aeg loobuda piirangutest! Ainult meie pakume võimsaid pakette, et saaksid olla nii Eestis, Põhjamaades kui ka Euroopas mobiilne ja piiramatu.

Mõistlik hind

Oleme vabad bürokraatiast ja mõttetust raiskamisest ning saame seeläbi pakkuda kvaliteetset teenust turu parima hinnaga. Me ei raiska klientide raha.

Vabadus

Meie kliendid on oma otsustes vabad, sest hea suhte aluseks on kvaliteetne teenus ja terve mõistus, mitte arutud nõudmised ja leppetrahvid.

Parim teenindus

Pole vahet, kas ettevõte on suur või väike, kõik Tele2 kliendid saavad alati parimat. Suhtleme avatult ja lahendame probleemid kiirelt ühe päevaga.

Alusta tagasihoidlikult või tarbi piiramatult

Tele2 pakub paindlikke pakette vastavalt Sinu vajadustele. Pole vahet, kas soovid ainult kõneleda või piiramatult netti kasutada – meil on Sulle lahendused olemas!

Kliendid räägivad Tele2st

Tele2 on olnud meie partner algusest peale. Kliendile orienteeritus on Tele2 suurim pluss! Kasutame Tele2 kõnepakette autodes olevates telefonides ja kuna lisaks kõigele muule on ka hinnad väga head, siis polegi teistel võimalust.

Jaan Juurikas
Elektritakso OÜ

Tele2 on paindlik ja hinnaline koostööpartner. Peame oluliseks Tele2 töötajate vastutulelikkust ja avatud suhtlust meie küsimustele vastamisel ja väljakutsete lahendamisel.

Siim Kallakmaa
AS E-Piim Tootmine

Tänu Tele2le loobusime kontoris kallist kaabliga internetist ja võtsime kasutusele hoopis juhtmevaba interneti. Töötajad isegi ei märganud operaatori vahetust, ainult seda panid tähele, et internet läks kiiremaks ja nüüd töötab kõik ilma probleemideta.

Jevgeni Sidorov
Jupiter Plus AS

Viimased uudised

Esinduste lahtiolekuajad jaanide ajal

21.06.2020

Tele2 toob turule uue teleteenuse

26.05.2020

Tele2 taasavab kõik esindused

11.05.2020