Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2
kõnekaardid

Kõnekaardiga mässamine pole päris Sinu jaoks? Soovid praeguse telefoninumbri alatiseks endale jätta? Siis ootame Sind Tele2 lepinguliseks kliendiks! Jäta oma andmed SIIN.

Kust Tele2 kõnekaarti osta saab?

Tele2 kõnekaarte müüakse enam kui 1500 müügikohas üle Eesti: Tele2 esindused või e-pood, Rimi, Maxima, Selver, Circle K, Olerex, Grossi Toidukaubad, Coop, R-kiosk, ja kõik teised hästivarustatud poed üle Eesti.

Kõnekaardi aktiveerimine

Tele2 kõnekaardiga saad kohe Eesti-siseselt helistada, sõnumeid saata ja internetis surfata. Stardipakett kehtib 30 päeva või kuni jätkub kaardi peal olevaid ühikuid. Kaardi aktiveerimise järel saad vastu võtta kõnesid, kasutada lisateenuseid (nt kasutada kaarti välismaal) ning tellida sisuteenuseid sh pakette.

Sissetulevad kõned aktiveeruvad kohe peale kaardi aktiveerimist. Lisateenused ja pakette saad hakata kohe tellima Tele2 kõnekaardi iseteeninduses või SMSi teel, saates märksõna 95002. Oma numbri leiad SIM-kaardi ümbriselt.

Hinnakiri

Tele2 kõnekaardiga saad mugavalt ja soodsalt toimetada nii pakettidega kui ka lihtsalt raha peale laadides ja kasutades kõnekaarti hinnakirja alusel. Juhul, kui Sa ei kasuta pakette, räägid kõneminutihinnaga 0,04 € / min. SMSid maksavad 0,04 € / SMS ja mobiilne internet maksab 0,04 € / MB. Kui Sul on aktiveeritud SMSi kohaletoimetamise raport, siis lisandub SMS hinnale 0,01 €.

Hinnad kehtivad alates 01.02.2015 Tele2 kõnekaardi aktiveerinud klientidele. Internetti on võimalik kasutada maksimaalse kiirusega, mis võrgus saadaval on. Kõneminut Top Connecti, World Mobile'i ja Global Mobile Solutionsi mobiili- ja mittegeograafilistele numbritele ja Telefanti võrku maksab 0,75€ minut. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Kõneminuti hind (v.a. eritarfiifsed numbrid ja võrgud)

0,04 € min

SMS

0,04 € SMS

Mobiilne internet

0,04 € MB

MMS

0,09 € MMS

Kõneaja jäägi päring *245#

0,05 €

PIN- ja PUK-koodid

• PIN1-kood on 4-kohaline number, mis tuleb sisestada iga kord pärast telefoni sisselülitamist.
• PIN2-koodi kasutatakse SIM-kaardiga seotud erifunktsioonide rakendamiseks.
• PIN-koodide muutmiseks järgi oma telefoni kasutusjuhendit.
• Sisestades PIN1-koodi valesti 3 korda järjest, lukustub SIM-kaart ning selle avamiseks tuleb sisestada 8-kohaline PUK1-kood.
• Sisestades PUK1-koodi valesti 10 korda järjest, lukustub SIM-kaart pöördumatult ning tuleb osta uus Tele2 kõnekaart.

Võrguteadete keele valimine

Võrguteadete keeleks saab valida eesti, vene ja inglise keele. Vaikimisi on valitud eesti keel, selle saab muuta valides:
• Eesti keel *109*0#OK (helistamise klahv)
• Vene keel *109*1#OK (helistamise klahv)
• Inglise keel *109*2#OK (helistamise klahv)

Võrgukeele valimine ja muutmine on tasuta.

Kõnekaardile raha laadimine ja paketi aktiveerimine

Raha laadimise ja paketi aktiveerumise vahel tekib ajapuhver (u 1-2 minutit), mis tähendab, et juhul kui telefoni kasutab taustal internetti, siis see maksustatakse ühikupõhiselt. Et lisakulusid vältida, siis:

1. Lülita oma telefonis internet välja

2. Lae raha ja aktiveeri paketti

3. Sinule tuleb SMS paketi aktiveerimise kohta 

4. Lülita internet tagasi sisse

Hinnavõrdlus konkurentidega
Stardikas
Tele2 stardikas 0,95
Elisa stardikas
Super stardikas
Simpel stardikas
Hind 0,95 € 1 € 1 € 2,95 €
Minutid 25 minutit 0,04 € minut 0,04 € minut 0,05 € minut
SMSid 10 SMSi 10 SMSi 0,04 € SMS 0,05 € SMS
Netimaht 250 MB 200 MB 300 MB 50 MB
Kestvus 30 päeva 30 päeva 180 päeva -

 

Internetikaart
Tele2 internetikaart 9,95
Elisa
Super
Simpel
Hind 9,95 € - - -
Minutid - - - -
SMSid - - - -
Netimaht Piiramatult - - -
Kestvus 10 päeva - - -

 

Kõnekaardi kliendist lepinguliseks kliendiks

Soovid sama numbriga Tele2 lepinguliseks kliendiks tulla? Siis jäta meile oma kontaktid ja võtame Sinuga ühendust!

Tele2 kõnekaardi kasutamise tingimused

• Eesti-siseseid, Eestist välismaale ning väljasmaal peetavate kõnede kestust mõõdetakse 60-sekundilise täpsusega.
• Andmemahu hinnastamise samm Eestis, Euroopa Liidus ja EEA riikides on 1 kB. Väljaspool Eestit, Euroopa Liitu ja EEA riike – 100 kB.
• Laetud ettemaks kehtib 6 kuud (180 päeva). Kuue kuu möödudes kaob ettemakstud summa. Kui ettemaksu või paketti ei lisata 7 kuu (210 päeva) jooksul, kaotab Tele2 kõnekaart kehtivuse ja number suletakse.
• Kõnekaardile saad minimaalselt laadida 2 €. See pikendab ka kõnekaardi kehtivusaega järgmiseks 6 kuuks.
• Kõnekaarti pole lubatud kasutada telekommunikatsiooniteenuse vahendamiseks kolmandatele isikutele. Tele2 jätab endale õiguse vajadusel kaart sulgeda.
• Kõnekaardil olevat ettemaksu ja pakette rahaks ei vahetata.

Tele2 internetikaardi kasutamise tingimused

 • Kõikide eestisiseste kõnede kestust mõõdetakse 60 sekundilise täpsusega.
 • Iga megabaidi hind on 0,04€.
 • Laetud ettemaks kehtib 6 kuud, mille möödudes kaob ettemakstud summa, juhul kui vahepeal laadimist ei toimunud. Kui ettemaksu ei lisata 7 kuu jooksul, kaotab kõnekaart kehtivuse ja number suletakse. Internetikaardile saad minimaalselt laadida 2 €. See pikendab ka kõnekaardi kehtivusaega järgmiseks 6 kuuks.
 • Paketi tellimisel muutuvad selle tingimused siduvaks.
 • Tele2 peab mõistlikuks kasutamiseks erinevate interneti-lehtede külastamist, e-kirjade lugemist, kirjutamist, vastuvõtmist ja saatmist, tekstipõhise kiirsuhtlustarkvara kasutamist ning muid tegevusi, millega ei kaasne suuremahulisi ja pidevaid andmesidesessioone. Üldjuhul ei peeta mõistlikuks interneti kasutamiseks näiteks suurte andmemahtudega filmide, tarkvara või mängude allalaadimiseks, sealhulgas nn P2P (Peer to Peer) internetiliikluseks. Mõistlikuks kasutusmahuks saab pidada internetimahtu suurusega 1 TB.
 • Internetikaarti ei ole lubatud kasutada telekommunikatsiooniteenuse vahendamiseks kolmandatele isikutele. Tele2 jätab endale õiguse vajadusel kaart sulgeda. 
 • Internetikaardil olevat ettemaksu rahaks ei vahetata.
 • Tele2-l on õigus muuta hinnakirja ja tingimusi, teavitades sellest lühisõnumiga internetikaardi numbril ja teatega kodulehel www.tele2.ee.
Tele2 kõnekaardi pakettide tingimused

KÕNEKAARDI PAKETTIDE TÜÜBID: 

 • Helista ja Surfa 4,95, Helista ja Surfa 8,95, Helista ja Surfa 10,95 – Kombo paketid
 • Helista ja Surfa 4,95 korduv, Helista ja Surfa 8,95 korduv, Helista ja Surfa 10,95 korduv – Automaatselt pikenevad kombo paketid
 • Helista 2,95, Helista piiramatult - Kõne paketid
 • Helista 2,95 korduv, Helista piiramatult korduv – Automaatselt pikenevad kõnepaketid.
 • Surfa 1,95, Surfa 6,95, Surfa piiramatult – Interneti paketid.
 • Surfa 1,95 korduv, Surfa 6,95 korduv, Surfa piiramatult korduv – Automaatselt pikenevad interneti paketid.
 • Helista Venemaale pakett
 • Helista Euroopasse pakett
 • Helista ja Surfa Euroopas 2,95 pakett

 

KÕNEKAARDI PAKETTIDE TINGIMUSED 

 1. Kõik paketid kehtivad 30 päeva, va Helista ja Surfa Euroopas 2,95 pakett (mis kehtib 3 päeva) või kuni ühikuid jätkub. Kõnepakettide kehtivuse või ühikute lõppedes jäävad kehtima baashinnad.
 2. Kõikides pakettides sisalduvat minuteid, sõnumeid ja interneti mahtu saab kasutada ainult Eestis va Helista ja Surfa Euroopas 2,95 pakett mida saab kasutada lisaks Eestile ka Euroopa Majanduspiirkonnas.
 3. Rahvusvaheliste kõnede paketid „Helista Euroopasse“ ja „Helista Venemaale“ sisaldavad 50 kõneminutit mobiil- ja lauatelefoni võrkudesse (v.a eritariifsed võrgud ja numbrid) helistamiseks Eestist vastavalt kas Euroopa Majanduspiirkonna riikidesse või Venemaale.
 4. Automaatselt pikenevad Kombo,- Kõne,- ja interneti paketid kehtivad 30 päeva ning kehtivuse lõppedes aktiveerub uus pakett automaatselt, kui kõnekaardil on laetud piisavalt raha. Vastasel juhul pakett automaatselt ei pikene ning peale raha juurde laadimist tuleb aktiveerida uus korduv või ühekordne pakett.
 5. Helista ja Surfa Euroopas 2,95 paket kehtib kasutamiseks Eestis ja Euroopa Majanduspiirkonnas. Paketti ei saa kasutada helistamiseks või sõnumite saatmiseks Eestist välismaale.
 6. Kõne kestvust arvestatakse 60-sekundilise täpsusega (nt kõne kestvusega 25 sekundit võrdub 1 minutiga), liitsõnumite puhul võrdub iga sõnumi osa ühe ühikuga.
 7. Sama – või sama tüüpi pakettide puhul jääb kehtima viimasena tellitud pakett, erineva tüüpi paketid kehtivad paralleelselt.
 8. Tele2 eeldab klientide poolt kõnekaardi mõistlikku kasutamist, mille kohaselt klient kasutab temale väljastatud SIM-kaarti eesmärgipäraselt üksnes Tele2 poolt pakutavate sideteenuste tavapärases mahus tarbimiseks, ei sega teisi sideteenuste kasutajaid ega tekita häireid Tele2 võrgus. Paketi soodustust pole lubatud kasutada telekommunikatsiooniteenuse vahendamiseks kolmandatele isikutele. Kliendi poolt kõnekaardi ebamõistlikul kasutamisel on Tele2-l õigus kaart sulgeda.
 9. Kõnekaardi paketis olevaid ühikuid ei vahetata ettemaksuks ega rahaks.
 10. Kõnekaardi kasutajal on õigus saada tagasi kasutamata krediit järgmistel puhkudel:
 11. a) Kõnekaardi number migreeritakse lepinguliseks numbriks; või
 12. b) Kõnekaart on aegunud.

Krediidi tagasisaamiseks tuleb 14-kalendripäeva jooksul peale kõnekaardi aegumist või numbri migreerimist esitada vastavasisuline kirjalik vabas vormis avaldus e-posti aadressile info@tele2.ee ning me vastame sulle hiljemalt 15 päeva jooksul. Hiljem tehtud avalduste puhul krediiti tagasi ei kanta.

 

5G aktiveerimine

5G aktiveerimise juhendi Androidile leiad SIIT.

5G aktiveerimise juhendi iPhonele leiad SIIT.