52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Tele2
kõnekaardid

Kõnekaardiga mässamine pole päris Sinu jaoks? Soovid praeguse telefoninumbri alatiseks endale jätta? Siis ootame Sind Tele2 lepinguliseks kliendiks! Jäta oma andmed SIIN.

Kust Tele2 kõnekaarti osta saab?

Tele2 kõnekaarte müüakse enam kui 1500 müügikohas üle Eesti: Tele2 esindused või e-pood, Rimi, Maxima, Selver, Circle K, Olerex, Grossi Toidukaubad, Coop, R-kiosk, ja kõik teised hästivarustatud poed üle Eesti.

Nokia 105 kõnekomplekti leiad lähimast Tele2 esindusest või e-poest, R-kioskist, Rimist, Olerexist ja teistest hästi varustatud müügikohtadest.

Kõnekaardi aktiveerimine

Tele2 kõnekaardiga saad kohe Eesti-siseselt helistada, sõnumeid saata ja internetis surfata. Stardipakett kehtib 30 päeva või kuni jätkub kaardi peal olevaid ühikuid. Kaardi aktiveerimise järel saad vastu võtta kõnesid, kasutada lisateenuseid (nt kasutada kaarti välismaal) ning tellida sisuteenuseid sh pakette.

Sissetulevad kõned aktiveeruvad kohe peale kaardi aktiveerimist. Lisateenused ja pakette saad hakata kohe tellima Tele2 kõnekaardi iseteeninduses või SMSi teel, saates märksõna 95002. Oma numbri leiad SIM-kaardi ümbriselt.

Hinnakiri

Tele2 kõnekaardiga saad mugavalt ja soodsalt toimetada nii pakettidega kui ka lihtsalt raha peale laadides ja kasutades kõnekaarti hinnakirja alusel. Juhul, kui Sa ei kasuta pakette, räägid kõneminutihinnaga 0,04 € / min. SMSid maksavad 0,04 € / SMS ja mobiilne internet maksab 0,04 € / MB. Kui Sul on aktiveeritud SMSi kohaletoimetamise raport, siis lisandub SMS hinnale 0,01 €.

Hinnad kehtivad alates 01.02.2015 Tele2 kõnekaardi aktiveerinud klientidele. Internetti on võimalik kasutada maksimaalse kiirusega, mis võrgus saadaval on. Kõneminut Top Connecti, World Mobile'i ja Global Mobile Solutionsi mobiili- ja mittegeograafilistele numbritele ja Telefanti võrku maksab 0,75€ minut. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Kõneminuti hind (v.a. eritarfiifsed numbrid ja võrgud)

0,04 € min

SMS

0,04 € SMS

Mobiilne internet

0,04 € MB

MMS

0,09 € MMS

Kõneaja jäägi päring *245#

0,05 €

PIN- ja PUK-koodid

• PIN1-kood on 4-kohaline number, mis tuleb sisestada iga kord pärast telefoni sisselülitamist.
• PIN2-koodi kasutatakse SIM-kaardiga seotud erifunktsioonide rakendamiseks.
• PIN-koodide muutmiseks järgi oma telefoni kasutusjuhendit.
• Sisestades PIN1-koodi valesti 3 korda järjest, lukustub SIM-kaart ning selle avamiseks tuleb sisestada 8-kohaline PUK1-kood.
• Sisestades PUK1-koodi valesti 10 korda järjest, lukustub SIM-kaart pöördumatult ning tuleb osta uus Tele2 kõnekaart.

Võrguteadete keele valimine

Võrguteadete keeleks saab valida eesti, vene ja inglise keele. Vaikimisi on valitud eesti keel, selle saab muuta valides:
• Eesti keel *109*0#OK (helistamise klahv)
• Vene keel *109*1#OK (helistamise klahv)
• Inglise keel *109*2#OK (helistamise klahv)

Võrgukeele valimine ja muutmine on tasuta.

Kõnekaardile raha laadimine ja paketi aktiveerimine

Raha laadimise ja paketi aktiveerumise vahel tekib ajapuhver (u 1-2 minutit), mis tähendab, et juhul kui telefoni kasutab taustal internetti, siis see maksustatakse ühikupõhiselt. Et lisakulusid vältida, siis:

1. Lülita oma telefonis internet välja

2. Lae raha ja aktiveeri paketti

3. Sinule tuleb SMS paketi aktiveerimise kohta 

4. Lülita internet tagasi sisse

Hinnavõrdlus konkurentidega
Stardikas
Tele2 stardikas 0,95
Elisa stardikas
Super stardikas
Simpel stardikas
Hind 0,95 € 1 € 1 € 2,95 €
Minutid 25 minutit 0,04 € minut 0,03 € minut 0,05 € minut
SMSid 10 SMSi 10 SMSi 0,03 € SMS 0,05 € SMS
Netimaht 250 MB 200 MB 50 MB 50 MB
Kestvus 30 päeva 30 päeva 180 päeva -

 

Internetikaart
Tele2 internetikaart 9,95
Elisa
Super
Simpel
Hind 9,95 € - - -
Minutid - - - -
SMSid - - - -
Netimaht Piiramatult - - -
Kestvus 10 päeva - - -

 

Kõnekaardi kliendist lepinguliseks kliendiks

Soovid sama numbriga Tele2 lepinguliseks kliendiks tulla? Siis jäta meile oma kontaktid ja võtame Sinuga ühendust!

Tele2 kõnekaardi kasutamise tingimused

• Eesti-siseseid, Eestist välismaale ning väljasmaal peetavate kõnede kestust mõõdetakse 60-sekundilise täpsusega.
• Andmemahu hinnastamise samm Eestis, Euroopa Liidus ja EEA riikides on 1 kB. Väljaspool Eestit, Euroopa Liitu ja EEA riike – 100 kB.
• Laetud ettemaks kehtib 6 kuud (180 päeva). Kuue kuu möödudes kaob ettemakstud summa. Kui ettemaksu või paketti ei lisata 7 kuu (210 päeva) jooksul, kaotab Tele2 kõnekaart kehtivuse ja number suletakse.
• Kõnekaardile saad minimaalselt laadida 2 €. See pikendab ka kõnekaardi kehtivusaega järgmiseks 6 kuuks.
• Kõnekaarti pole lubatud kasutada telekommunikatsiooniteenuse vahendamiseks kolmandatele isikutele. Tele2 jätab endale õiguse vajadusel kaart sulgeda.
• Kõnekaardil olevat ettemaksu ja pakette rahaks ei vahetata.

Tele2 internetikaardi kasutamise tingimused

  • Kõikide eestisiseste kõnede kestust mõõdetakse 60 sekundilise täpsusega.
  • Iga megabaidi hind on 0,04€, kuid mitte rohkem kui 2,95 € kalendripäevas.
  • Laetud ettemaks kehtib 6 kuud, mille möödudes kaob ettemakstud summa, juhul kui vahepeal laadimist ei toimunud. Kui ettemaksu ei lisata 7 kuu jooksul, kaotab kõnekaart kehtivuse ja number suletakse. Internetikaardile saad minimaalselt laadida 2 €. See pikendab ka kõnekaardi kehtivusaega järgmiseks 6 kuuks.
  • Paketi tellimisel muutuvad selle tingimused siduvaks.
  • Tele2 peab mõistlikuks kasutamiseks erinevate interneti-lehtede külastamist, e-kirjade lugemist, kirjutamist, vastuvõtmist ja saatmist, tekstipõhise kiirsuhtlustarkvara kasutamist ning muid tegevusi, millega ei kaasne suuremahulisi ja pidevaid andmesidesessioone. Üldjuhul ei peeta mõistlikuks interneti kasutamiseks näiteks suurte andmemahtudega filmide, tarkvara või mängude allalaadimiseks, sealhulgas nn P2P (Peer to Peer) internetiliikluseks. Mõistlikuks kasutusmahuks saab pidada internetimahtu suurusega 1 TB.
  • Internetikaarti ei ole lubatud kasutada telekommunikatsiooniteenuse vahendamiseks kolmandatele isikutele. Tele2 jätab endale õiguse vajadusel kaart sulgeda. 
  • Internetikaardil olevat ettemaksu rahaks ei vahetata.
  • Tele2-l on õigus muuta hinnakirja ja tingimusi, teavitades sellest lühisõnumiga internetikaardi numbril ja teatega kodulehel www.tele2.ee.
Tele2 kõnekaardi pakettide tingimused
Pakettide tüübid:

• Helista ja Surfa 3,95, Helista ja Surfa 6,95, Helista ja Surfa 9,95 – Kombo paketid
• Helista ja Surfa 3,95 korduv, Helista ja Surfa 6,95 korduv, Helista ja Surfa 9,95 korduv – Automaatselt pikenevad kombo paketid
• Helista 2,95, Helista piiramatult - Kõne paketid
• Helista 2,95 korduv, Helista piiramatult korduv – Automaatselt pikenevad kõnepaketid.
• Surfa 1,9, Surfa 4,95, Surfa 7,95, Surfa piiramatult – Interneti paketid.
• Surfa 1,95 korduv, Surfa 4,95 korduv, Surfa 7,95 korduv, Surfa piiramatult korduv – Automaatselt pikenevad interneti paketid.
• Helista Venemaale pakett
• Helista Euroopasse pakett
• Helista ja Surfa Euroopas 2,95 pakett

Tingimused:

1. Kõik paketid kehtivad 30 päeva, va Helista ja Surfa Euroopas 2,95 pakett (mis kehtib 3 päeva) või kuni ühikuid jätkub. Kõnepakettide kehtivuse või ühikute lõppedes jäävad kehtima baashinnad.
2. Kõikides pakettides sisalduvat minuteid, sõnumeid ja interneti mahtu saab kasutada ainult Eestis va Helista ja Surfa Euroopas 2,95 pakett mida saab kasutada lisaks Eestile ka Euroopa Majanduspiirkonnas.
3. Rahvusvaheliste kõnede paketid „Helista Euroopasse“ ja „Helista Venemaale“ sisaldavad 50 kõneminutit mobiil- ja lauatelefoni võrkudesse (v.a eritariifsed võrgud ja numbrid) helistamiseks Eestist vastavalt kas Euroopa Majanduspiirkonna riikidesse või Venemaale.
4. Automaatselt pikenevad Kombo,- Kõne,- ja interneti paketid kehtivad 30 päeva ning kehtivuse lõppedes aktiveerub uus pakett automaatselt, kui kõnekaardil on laetud piisavalt raha. Vastasel juhul pakett automaatselt ei pikene ning peale raha juurde laadimist tuleb aktiveerida uus korduv või ühekordne pakett.
5. Helista ja Surfa Euroopas 2,95 paket kehtib kasutamiseks Eestis ja Euroopa Majanduspiirkonnas. Paketti ei saa kasutada helistamiseks või sõnumite saatmiseks Eestist välismaale.
6. Kõne kestvust arvestatakse 60-sekundilise täpsusega (nt kõne kestvusega 25 sekundit võrdub 1 minutiga), liitsõnumite puhul võrdub iga sõnumi osa ühe ühikuga.
7. Sama – või sama tüüpi pakettide puhul jääb kehtima viimasena tellitud pakett, erineva tüüpi paketid kehtivad paralleelselt.
8. Tele2 eeldab klientide poolt kõnekaardi mõistlikku kasutamist, mille kohaselt klient kasutab temale väljastatud SIM-kaarti eesmärgipäraselt üksnes Tele2 poolt pakutavate sideteenuste tavapärases mahus tarbimiseks, ei sega teisi sideteenuste kasutajaid ega tekita häireid Tele2 võrgus. Paketi soodustust pole lubatud kasutada telekommunikatsiooniteenuse vahendamiseks kolmandatele isikutele. Kliendi poolt kõnekaardi ebamõistlikul kasutamisel on Tele2-l õigus kaart sulgeda.
9. Kõnekaardi paketis olevaid ühikuid ei vahetata ettemaksuks ega rahaks.

Vanad hinnakirjad (kõnekaartidele, mis on aktiveeritud enne 31.01.2015)
Revolutsiooni baaspakett (2012-2015)

Revolutsiooni baaspakett kehtib kõnekaartidel, mis on aktiveeritud perioodil 12.12.2012 - 31.01.2015 ning kõnekaartidel, mis on samal perioodil tellinud Revolutsiooni paketi ning ei ole sh tellinud üleminekut uuele baaspaketile.

Kõned Tele2 mobiilvõrku (sh kõnekaardi kliendile) 0,03 € / min
Kõned teistesse Eesti mobiilvõrkudesse ja lauatelefonidele (v.a eritariifsed numbrid ja võrgud) 0,03 € / min
SMS Eesti mobiilvõrkudesse (v.a eritariifsed numbrid) 0,03 € / SMS
MMS 0,09 € / MMS
Kõneaja jäägi päring *245# 0,05 €
Mobiilne internet 0,04 € / MB

 

Tavahinnad (2012 ja varem)

Tavahinnad kehtivad juhul, kui vanale kõnekaardile (kõnekaart on ostetud ja aktiveeritud enne 12.12.12) ei ole tellitud uut Baaspaketti ega Revolutsiooni baaspaketti või kui vana laadimispõhist soodusplaani ei ole aktiveeritud. Põhiaeg kehtib tööpäeviti 08.00 kuni 20.00, soodusaeg tööpäeviti 20.00 kuni 08.00 ning nädalavahetustel ja riiklikel pühadel ööpäev läbi.

Kõneminut Eesti mobiilivõrkudesse ja lauatelefonidele soodusajal 0,10 € / min
Kõneminut Eesti mobiilivõrkudesse ja lauatelefonidele põhiajal 0,18 € / min
SMS Eesti mobiilvõrkudesse (v.a eritariifsed numbrid) 0,05 € / SMS
MMS 0,26 € / MMS
Kõneaja jäägi päring *245# 0,05 €
Mobiilne internet 0,04 € / MB

 

Tele2 võrku tasuta

Hinnad kehtivad juhul, kui vanale kõnekaardile (kõnekaart on ostetud ja aktiveeritud enne 12.12.12) ei ole tellitud baaspaketti ega Revolutsiooni baaspaketti ning on aktiveeritud vana tavatariif. Selleks, et rääkida palju odavamate hindadega, soovitame üle minna Tele2 kõnekaardi baaspaketile millele on võimalik juurde tellida uusi supersoodsate hindadega kõne- ja interneti pakette.
Tutvu Tele2 baaspaketi hindadega siin. Uue baaspaketiga liitumiseks saada sõnum märksõnaga TELE2 numbrile 95002.

Paketi aktiveerimiseks lae pangakontolt või laadimiskaardiga 10 € või rohkem.
• Helistad kogu Tele2 võrku täiesti tasuta – PIIRAMATULT! Kõnedele ei kehti kõnealustustasu ja minuteid saab 30 päeva jagu.
• Telli juurde soodsad Rahvusvaheliste kõnede paketid ning räägi Euroopa või Venemaaga. Vaata kuidas tellida RV paketi siin.

Laadimispaketi hinnad
Kõned kogu Tele2 võrku Tasuta
Kõneminut Eesti mobiilidele ja lauatelefonidele soodusajal 0,10 € / min
Kõneminut Eesti mobiilidele ja lauatelefonidele põhiajal 0,18 € / min
SMS Eesti mobiilvõrkudesse (v.a eritariifsed numbrid) 0,05 € / SMS
MMS 0,26 € / MMS
Kõneaja jäägi päring *245# 0,05 €
Mobiilne internet 0,04 € / MB

 

Internetti on võimalik kasutada maksimaalse kiirusega, mis võrgus saadaval on. Põhiaeg kehtib tööpäeviti kell 08.00-20.00. Soodusaeg kehtib tööpäeviti kell 20.00-08.00 ning nädalavahetustel ja riiklikel pühadel ööpäev läbi. Kõneminut Top Connect, World Mobile ja Global Mobile Solutions mobiil-ja mittegeograafilistele numbritele ning Telefanti võrku maksab 0.75 € / min.

Laadimispaketi tingimused

• Laadimispaketti „Tele2 võrku tasuta" saavad aktiveerida kõik Tele2 kõnekaardi vana tavatariifi kasutajad. Laadimispaketti ei saa aktiveerida, kui kasutajal on tellitud Tele2 baaspakett või Revolutsiooni baaspakett. Samuti ei kehti laadimispakett Tele2 ettemaksuga internetikaardi.
• Laadimispaketi aktiveerimisel saab kasutaja kuni 43200 minutit kõneaega Tele2 võrku.
• Laadimispakett „Tele2 võrku tasuta" kehtib 30 päeva alates aktiveerivast laadimisest. Laadimispaketti kehtivuse lõppedes jäävad kehtima tavahinnad.
• Kõnede kestvust mõõdetakse 60-sekundilise täpsusega (nt kõne kestvusega 25 sekundit võrdub 1 minutiga).
• Laadides korduvalt 10 € või rohkem toimub minutite uuendamine ning paketi kehtivust arvutatakse viimasest laadimisajast.
• Laadimispaketi „Tele2 võrku tasuta“ juurde saab tellida teisi pakette: Kombopaketid, internetipaketid, rahvusvaheliste kõnede paketid või tudengi pakkumised. Sel juhul laadimispaketi ja teiste pakettide soodustused kehtivad üksteisest sõltumata.
• Kõnekaardil olevaid soodusühikuid ei vahetata rahaks.
• Laadimispaketi soodustust ei saa kasutada välismaal. Teenuse kasutamisel välismaal toimub tasumine vastavalt roaming- ehk rändlusteenuse hinnakirjale.
• Tellitud laadimispaketi puhul jäävad kehtima kõik Tele2 kõnekaardi ja Tele2 teenuste kasutamise tingimused.
• Tele2-l on õigus muuta pakettide hinnakirja ja tingimusi, teavitades sellest kliente kodulehe vahendusel.

Hinnad on esitatud seisuga 07.03.2017 ning sisaldavad käibemaksu. Tutvu kõnekaardi kasutamise tingimustega käesoleva lehe allosas.