Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

UUDISED

Ole kursis sellega, mis Tele2s toimub. Loe kõige värskemaid uudiseid!

Uudised aastast
Esinduste lahtiolekuajad jõulude ja uusaasta ajal

Vaata esinduste lahtiolekuaegu pühade ajal siit.

Taliujumise hooaeg sai avalöögi ka Tallinnas

Eile, 15. detsembril kogunesid Tallinnas Kalaranna Mere PARK’lasse taliujumise fännid, et anda üheskoos avapauk hooajale. 

Tele2 investeeris 5G oksjonil sagedusvahemikesse, mille abil tagada oma klientidele kiirem teenus üle Eesti

Eile, 15. novembril teatas Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti (TTJA) järjekordse 5G oksjoni enampakkumise edukast lõppemisest. Oksjoni tulemusena sai Tele2 Eesti võimaluse pakkuda 5G teenuseid ka 700 MHz sagedusalas, mis võimaldab klientideni viia parema leviala ja oluliselt suuremad kiirused.  

Tele2 on teist aastat järjest Eesti parima teenindusega sideoperaator

Hiljuti lõppes ettevõtte Dive Eesti poolt läbi viidud sõltumatu testostude-põhine teeninduskvaliteedi uuring, millest selgus, et teist aastat järjest on Eesti parima teenindusega telekomiettevõte Tele2. 

Tele2 kasvunumbrid kannavad eesmärki tagada ka raskes majandusolukorras taskukohane piiramatu internet

Tele2 Eesti kliendibaas on aastaga kasvanud enam kui 22 000 kliendi võrra. Kui eelmisel aastal samal ajal oli ettevõttel kliente ligi 448 000, siis selle aasta septembri lõpu seisuga on kliendibaas kasvanud ligi 470 000-liikmeliseks. Kasvanud on ka lõpptarbija teenuste tulu, selgub Tele2 Eesti kolmanda kvartali majandustulemustest.

Meil on uued internetipaketid!

Internet on muutunud lahutamatuks osaks meie igapäevaelust. Kasutame internetiühendust toidu tellimiseks ja kodumajapidamises, juhtides distantsilt robottolmuimejat, küttesüsteemi, kodukontoris töötades või suheldes riigiasutuste, pankadega. Ka lähedastega suhtleme üha enam läbi sotsiaalmeedia, e-kirjavahetuse ning raske on ette kujutada päeva, kui me ei hoia sidet ümbritseva maailmaga läbi internetiühenduse.

Eesti telekomide hinnapakettide võrdlus

Heaks lahenduseks, kuidas hinnatõusu olukorras mõistlikke valikuid teha, on võrrelda, mida erinevad ettevõtted sarnaste teenustena pakuvad. Näiteks telekomi ettevõtete puhul on heaks abiliseks kolme samaväärse paketi võrdlus. Täpsemalt on luubi alla võetud Tele2, Elisa ja Telia põhiteenuseid (kõned ja internet) pakkuvad paketid: piiramatu lahendus, perelahendus ning kõige soodsam valik. 

Kas sa täna juba küberturvalisusele oled mõelnud?

Eestis langeb erinevate finantspettuste ohvriks keskmiselt kaks inimest päevas. Käesoleva aasta jooksul on Eesti inimesed juba kelmidele kaotanud ligi kolm miljonit eurot!

Tele2 püstitas MängudeÖÖ-ks Eesti esimese 5G sisemasti

Tõestamaks, et mängima ei pea vaid kaabli otsas, pani Tele2 möödunud laupäeval Ülemiste keskuse Apollo kinos toimunud MängudeÖÖ-le püsti 5G masti. Osalejate suur huvi ja katsetused 5G võrgus tõestasid, et tulevikutehnoloogia on mängude maailma kohale jõudnud, et sinna ka jääda. 

Sinu tehnika jupsib – Tele2s teeme korda!

Tele2 on selle peale tegelikult ka mõelnud. Oled sa klient või mitte – saad tuua oma vana seadme meile remonti, et selle eluiga kestaks kordades kauem.

Meie jaoks on väga olulisel kohal meie sõprade rahulolu ja hea emotsioon. Sellepärast olemegi mugavdanud oma klientidele kõik teenused ühte kohta – sa ei pea enam oma telefoni mujal parandama.