52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

UUDISED

Ole kursis sellega, mis Tele2s toimub. Loe kõige värskemaid uudiseid!

Taliujumise hooaeg sai avalöögi ka Tallinnas
16.12.2022


Eile, 15. detsembril kogunesid Tallinnas Kalaranna Mere PARK’lasse taliujumise fännid, et anda üheskoos avapauk hooajale. 


Avaüritusel oli kohal ligi 100 suplushuvilist. Õhtut juhtis taliujumise sõber Kertu Jukkum, talvedisko tõmbas -7 °C külmas käima bänd Gram-Of-Fun ning süüa-juua pakkusid Crump™ja Coffee People. Huvilistel oli pärast 2 °C veest tulekut võimalus mõnusalt aega veeta soojas tünnis või saunas ning vahetada riideid ja muljeid selleks ette nähtud riietusruumides. 

Selleaastane mitmete taliujumiskeskuste toetaja Tele2 koostöös Lennusulpsu asutajatega (endine Noblasulps) on seadnud sihiks, et regulaarne külmas vees käimine võiks rahvatervise parandamisel veelgi populaarsemaks muutuda. “Taliujumise harrastamises on eestlased jätkuvalt aktiivsed ja see on kasvav trend. Külm vesi aitab hästi stressi maandada ja tagada hea enesetunde ning parema une. Otsustasime jõuludeks kõikidele oma era- ja äriklientidele kinkida taliujumise võimaluse koos sauna ning teiste mugavustega. Kõik meie kliendid saavad tasuta ujuda nii Tallinnas, Tartus kui ka Pärnus,” sõnas Tele2 turundus- ja kommunikatsioonijuht Tiina-Mall Vannastu.

Lennusulpsu kaasasutaja Märt Lepik kinnitab, et oma viie tegutsemisaasta jooksul on nad näinud, et Eestis on tugev taliujujate kogukond. “Tänu taliujujatele oleme võtnud missiooniks pakkuda ja arendada neid võimalusi üle Eesti. Veel sellel aastal avame Lennusadamas ka Eesti kõige ägedama talisupluskoha “Lennusulps”, kus taliujujaid ootab mugavamaks karastamiseks ees saun ja olemas on ka riietusruumid. Kogukonnaprojektile saab veel oma toetuse anda Hooandjas”. 

Taliujumise puhul on tähtis roll ettevalmistusel ja asukohal. Soovitatav on selleks valida turvaline koht, kus toetav kogukond on ümberringi. Taliujumiseks ettevalmistamiseks ja turvalise koha leidmiseks vaata ABC soovitusi kui ka erinevate taliujumiskeskuste infot SIIT. Samuti tasub nii algajal kui ka kogenud taliujujal võtta ohutuse eesmärgil alati sõber või pereliige kaasa – jagatud rõõm on topelt rõõm!