Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

UUDISED

Ole kursis sellega, mis Tele2s toimub. Loe kõige värskemaid uudiseid!

Meil on uued internetipaketid!
19.10.2022

Internet on muutunud lahutamatuks osaks meie igapäevaelust. Kasutame internetiühendust toidu tellimiseks ja kodumajapidamises, juhtides distantsilt robottolmuimejat, küttesüsteemi, kodukontoris töötades või suheldes riigiasutuste, pankadega. Ka lähedastega suhtleme üha enam läbi sotsiaalmeedia, e-kirjavahetuse ning raske on ette kujutada päeva, kui me ei hoia sidet ümbritseva maailmaga läbi internetiühenduse.
 
Koos interneti suurenenud kasutusega on kasvanud ka ohud, mis virtuaalmaailmas meid varitsevad. Iga päev tuleb välja mõni uus petuskeem, millega üritatakse varastada meie andmeid, raha või privaatsust. Selliseid näiteid on lõputult: sotsiaalmeedias levinud link, mis uuris “kas see oled sina siin videos?”, panga veebilehte jäljendav keskkond, kuhu palutakse mis iganes põhjusel sisestada oma pangaandmeid jne. Selliste petuskeemide tõttu on päevakorda tõusnud küberturvalisus ja see, kuidas inimesed saaksid tunda ennast turvaliselt virtuaalses maailmas liigeldes. 
 
Turvaline internetiühendus on kahjuks jäänud paljudele kättesaamatuks, sest turvalahendused on alati olnud lisatasu eest.
 
Nüüd oleme värskelt turule tulnud uute internetipakettidega, mis tagavad küberturvalisuse ilma lisatasudeta, sest meie usume, et turvaline internet ei ole luksus, vaid on enesestmõistetav internetiteenuse osa.
 
Uued era- ja äriklientidele loodud Tele2 internetipaketid sisaldavad turvalahendusi, mis kaitsevad kõige levinumate turvariskide eest. 
 
Juhtmevaba interneti lahendused on saanud Bitdefenderi litsentsi, mis tagab, et kus iganes viibid, on kaitstud sinu seade, millega internetis ringi liigud. Bitdefenderi litsents tuleb internetipaketiga kaasa täiesti tasuta.
 
Koduinterneti lahendustega on tasuta liidetud revolutsiooniline Homepass™ litsents, mis kaitseb sind levinud turvaohtude eest ja adapteerib su koduse wifi võrgu veel võimsamaks.
 
Kõik Tele2 internetilahendused on mõistliku hinnaga ja tagavad meie klientidele kõige parema ja ohutuma internetikasutuse, sest turvaline internet on oluline meie kõigi jaoks. 
 
Tutvu pakettidega SIIN.
 
Linda Marie Ormus
Tele2 interneti teenuste äri juht