Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Kuidas talvel tasuta uisutada?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Kui möödunud aastal kinkis Tele2 oma klientidele tasuta ligipääsu kogu Delfi tasulisele sisule, siis sel aastal on jõulukingituseks värske õhk ja liikumine ehk tasuta uisutamine! See sobib ju kõigile: suurtel, väikestele, armunutele, sõpradele jt. Loe lähemalt, kuidas see kink kätte saada.

uisutamine

Esimene ja kõige lihtsam punkt kingituse realiseerimise juures: ole Tele2 klient! Kui mõnel arusaamatul põhjusel Sa seda veel ei ole (me kõik teeme elus aeg-ajalt valesid valikuid), siis liitu meiega siin. Tea, et kuni 16- aastased lapsed (k.a.) saavad Tele2 kliendist lapsevanemaga tasuta sisse.

Millal kingituse “kätte” saab?

Tallinna ja Tartu uisuväljad ootavad Sind liuglema 16-31.12.2019 (k.a.) ehk kuni selle aasta lõpuni.

Kus kingitus asub?

Tallinnas saad uisutada Vanalinna uisupargis, Nõmme uisupargis ja Mustamäe uisupargis (avatud alates 21.12 kl 12), kus iga pileti kestus on üks tund. Tartus ootab Sind Lõunakeskuse Astri arena, kus iga sessiooni pikkus on 45 minutit. Tartus hoia silma peal ka uisuplatsi ajakaval, kuna seal toimuvad trennid.

Kas enda uisud peavad kaasas olema?

Muidugi mitte! Uiskude rent on Tele2 klientidele tasuta, välja arvatud nahast iluuisud.

Kuidas sissepääs toimub? 

Näita kassas enda telefoni ekraani, mille ülanurgas on Tele2 logo. Kui seda seal pole, aitab teavituste (notificationite) või kiirseadete (settings) riba alla tirimine. iOS puhul näed operaatorit ka minnes Settings -> Cellular.

Operaatori kuvamist on võimalik seadetest muuta. Androidi puhul mine selleks Settings -> Display -> More display settings -> Display carrier name. 

Lisaks ütle kassapidajale oma Tele2 telefoninumber. Ja ongi kõik, uisud jalga ja liuglema! Juhul, kui Sul on kodus Tele2 internet, siis piisab, kui ütled kassapidajale ruuteris oleva SIM-kaardi telefoninumbri. Selle leiad iseteenindusest või Tele2 arve pealt.

Kas on kindel arv kordi, mitu korda võib uisutamas käia?

Ei. Uisuta palju süda soovib või kuniks ema koju kutsub.

Häid värskeid jõule kõigile! #kõikõue.

Uisuparkide asukohad ja lahtiolekuajad

Vanalinna uisupark | E-P 10:00-22:00 | Harju 32, Tallinn (LIVE-kaamera)


Nõmme uisupark | E-P 10:00-21:00 | Raudtee 73, Tallinn


Mustamäe uisupark | E-P 10:00-21:00 | Vilde tee 69, Tallinn


Lõunakeskuse Astri Arena | E-P 10:00-21:00 | Riia 185c, Tartu

Autor
Silver Tilk
Silver Tilk
Silver Tilk
Silver on võtnud südameasjaks Tele2 blogis anda lugejatele kasulikku infot ausas ja humoorikas kastmes. Eriti pingsalt uurib ja puurib just uusi seadmeid ja nutividinaid, kas need on asjalikud või mitte.