Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Kuidas saada tasuta ligipääs kogu Delfi tasulisele sisule?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Kuidas saada tasuta ligipääs kogu Delfi tasulisele sisule?

Tele2 jõulukingitus omadele on sel aastal eriti vinge: kogu Delfi tasulise sisu lugemine on omadele kuni jaanuari lõpuni täiesti tasuta! Kuidas see kink kätte saada?

Kuni 31.01.2019 on Tele2 klientidele tasuta järgmised digilehed:

Lisaks on kingipakis tasuta nautimiseks ka tervelt kaheksa digiajakirja: Kroonika, Anne ja Stiil, Eesti Naine, Pere ja Kodu, Tervis Pluss, Maakodu, Oma Maitse ning Jana. See kingitus on sedavõrd rammus ja mahukas, et ka kõige pimedamad talveõhtud saavad sisustatud! Tass kuuma jooki, soojad sokid jalga ja läheb lugemiseks.

Kuidas see kink ikkagi kätte saada?

päevaleht

Väga lihtne! Tasuta uudiste ja artikklite lugemiseks peab nutiseade (ehk nutitelefon või tahvelarvuti) olema Tele2 4G võrgus. Kui soovid tasuta sisu tarbida läpaka või lauaarvuti pealt, siis pead olema veendunud, et oled ühendatud WiFiga just Tele2 võrku.

Kui kodus või tööl on näiteks Telia WiFi, siis saad vajadusel läpakale ka mobiili kaudu internetti jagada ehk hotspotti teha. Ei tea täpselt, kuidas? Loe lähemalt siit ("hotspoti loomine"). 

P.S. Kingitus on mõeldud ka Smardi ja Tele2 kõnekaartide klientidele!

27.11.2018

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!