Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Kas Samsung S24 Ultra on tehnoloogia tippsaavutus?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:


Meie #tele2lane Hannes sai endale proovimiseks ja katsetamiseks Samsung Galaxy S24 Ultra. See on viimase peal nutitelefon, mis lubab mitte ainult kiiret ja sujuvat kasutuskogemust, vaid ka hunniku uuenduslikke funktsioone, mis peaksid iga tehnoloogia fänni südame kiiremini põksuma panema. Hannes on tänaseks uut vidinat kasutanud üle kuu aja, seega on aeg, et ta jagab oma muljeid ja kogemusi. Kas see tõesti vastab kõikidele lubadustele? Loe, mis Hannes arvab.

Kiirus ja vastupidavus on võtmesõnad

Alustame aku kestvusest ja telefon kiirusest, sest mis on nutitelefon ilma hea akuta, eks? Samsung S24 Ultra paneb tõesti rõhku sellele, et sa ei peaks pidevalt lähimat pistikut otsima. Võin päev otsa surfata, videoid vaadata või mängida ilma, et aku tühjenemise pärast muretsema peaks. Pluspunktid Samsungile!

Pliiats – Sinu uus parim sõber

See, mis mulle eriti muljet avaldas, oli S24 Ultra pliiats. Jah, alguses tundus selle kasutamine veidi harjumatu, aga nüüd? Ma ei kujuta oma päeva ette ilma selleta. Märkmete tegemine loengus või ideede visandamine bussis on imelihtne. Kui oled harjunud oma mõtteid paberile viskama, siis see pliiats muudab su digitaalset elu revolutsiooniliselt!

AI funktsionaalsus – kas tulevik on kohal?

Tulevik sinu kätes AI funktsioonid, nagu piltidelt elementide eemaldamine. Ausalt, see töötab hästi. Tegin testiks mõned klõpsud ja jah, võid tõesti eemaldada lihtsa vaevaga piltidelt elemente. Kas ma kasutan seda igapäevaselt? Mitte eriti. See on nagu need kõrgtehnoloogilised külmkapimagnetid – tore, et on, aga sa ei mõtle neile iga päev. Võimalik, et pildistamisest rohkem huvitatud inimene leiaks sellele rohkem kasutust ka igapäevaselt.

Suurus loeb... või ei?

Telefon on suur. Alguses tundub, et kas see on telefon või minilaptop? Aga ausalt, harjud ära. Ja kui sa sellega harjunud, on ekraani suurus tegelikult pluss, eriti videote vaatamisel või mängimisel. Esimest korda käes hoides võib tunduda kohmakas, aga anna aega. Peagi ei pane sa suurust tähelegi, välja arvatud siis, kui sõbrad seda imetlevad!

Kas Samsung S24 Ultra on väärt ost?

Kui sa oled tech-entusiast, kes armastab uusimat tehnoloogiat, siis kindlasti. Kui otsid midagi lihtsat, et helistada ja sõnumeid saata, võib see tunduda veidi liiast. Minu jaoks? Ma naudin iga hetke selle nutikuse seltsis – nagu tulevik sinu kätes. Olenemata sellest, kas kasutad seda õppimiseks, tööks või lihtsalt mängimiseks – Samsung S24 Ultra ei valmista pettumust.

Nii et, kui oled valmis oma nutielu uuendama, võib Samsung S24 Ultra olla sinu täiuslik kaaslane. Otsusta ise, kuid minu hinnangul on see kindel "jah".
Happy teching, sõbrad!

PS! Kui sul juba on Samsung ja oled uudishimulik AI funktsioonide suhtes, siis on sul põhjust rõõmustada! AI funktsioonid on nüüd kättesaadavad laias valikus seadmetel, sealhulgas:

Nii et, kui soovid proovida näiteks elementide eemaldamist fotodelt või muid põnevaid AI trikke, vaata üle oma seadme võimalused. Tehnoloogia maailm ootab avastamist!

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!