Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Kuidas oma ema ära hellitada?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Emadepäev on kohe-kohe käes! Et praktilise ning samas ka meeldejääva kingituse leidmine oma emale või vanaemale oleks lihtsam, panime kokku kolm vahvat ja kasulikku kingiideed, millega sel päeval ema ja vanaema üllatada!

Emadele, kes naudivad värskes õhus liikumist ning sportimist, aga soovivad, et nende abimees oleks samal ajal ka elegantne ja nutikas, soovitame Huawei GT3 nutikella! Huawei Watch GT3 on mitte lihtsalt ilusa disainiga, vaid väga mitme funktsiooniga! Näiteks - mida teha siis, kui oled parasjagu rattatiirul, telefon heliseb ja seade on kaugel koti põhjas või taskus? Pole probleemi, kõne saad vastu võtta otse kellast ja rääkida kella sisse! Vägev, eks? Lisaks on kellal vere hapnikusisalduse andur ja ka virtuaalne treener, kes kes soovitab sulle vastavalt sinu treeningu andmetele optimaalset treeningplaani. Ja aku kestvuse pärast ei pea ka muretsema, see peab laadimata kenasti vastu kuni 7 päeva! Nutikell ühildub nii Android kui ka iOS seadmetega.

Kuna suvi piilub juba vaikselt nurga tagant ning väljas liigutakse üha enam, siis on ka meie teine nutikas soovitus emadepäevaks just nutikell. Samsungi Galaxy Watch4 nutikell on ühtaegu kauni disainiga ning väga võimekas! Kellaga saab nii sporti teha, vere hapnikutaset mõõta, muusikat mängida, kõnedele vastata ja näiteks ka oma und öösiti jälgida. Üks väga mõnus abimees Samsung Galaxy Watch4 kellal on Google Maps kella sees -  jah, Sa lugesid õigesti! Otse kella pealt saad vaadata, kuhu täpselt Sul minna tulebki ja eksimisvõimalus on minimaalne. Seega ei peaks ema enam iga kord telefoni välja võtma, kui Sulle pealinna külla tuleb, vaid vaatab hoopis kella pealt, kuidas Sinuni jõuda. Lisaks eelnevalt mainitule kehtib maikuu lõpuni ka "Vana uueks" kampaania - too tagasi oma vana nutikell ning saa uus kuni 200 € soodsamalt!

Kui aga ema või vanaema kaardirakenduste kasutamisega väga sina peal ei ole, võib neil vaja minna hoopis SOS-nuppu. SOS-nupu abil saad alati enda lähedastel turvaliselt silma peal hoida ja ei pea muretsema, et ema või vanaema metsa marjule minnes ära kaob. Seade võimaldab jagada lähedastega enda asukohta ning vajadusel teha ka SOS-kõne. Nii saab seadme kasutaja ja talle olulised inimesed turvatunde, kui näiteks seenel olles ei leia koheselt õiget koduteed: piisab vaid SOS-nupule vajutamisest ning lähedased saavad äpi abil vaadata kasutaja asukohta, vajadusel inimesele vastu minna või kõne teel õige suuna kätte juhatada!

Seadmes on võimalik määrata ka turvalised tsoonid, millest väljudes teavitatakse SOS-kontakte äpi abil. Seejuures on oluline jälgida, et nupu aku oleks alati õue minnes laetud. Seadme aku kestab kuni 7 päeva, sõltuvalt asukoha jagamise intervallist (muudetav äpis) ning kõneside kasutamisest. Toode on seiklusteks valmis, olles nii tolmu kui pritsmekindel.

Selleks, et SOS nupp ka töötaks, on vaja tema sisse pista SIM-kaart, millel peal vastav mobiilipakett. Pärast seda saab seadme telefonis äpiga ära ühendada. Karbist leiad lisaks seadmele ka silikoonist ümbrise, laadimisaluse, kaelarihma, käe- ja kaelapaela.

 

Autor: Katrin Paal

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!