Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Tere tulemast piiramatusse klubisse!
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Laulutekstidega on mõnikord nii, et kui neis üks otsustav sõna teisega asendada, muutub kogu laulu mõte tundmatuseni. Soovid näidet? Aga palun! Võtame Karl Erik Taukari tuntuima superhiti ja kasutame selles sõna „vastupandamatu” asemel „piiramatu”. Tulemus on siin:

Sest oled piiramatu

See on uskumatu

Taas olen kõigega ma nõus

Kõik, mis su teele satub

On sõltuvusest paranematu

Sul on vääramatu jõud

Originaalis on Taukari laul võimas armuavaldus naisele, aga millest kõneleks kuulus pophitt uuel ja muudetud kujul? Mobiiltelefonidest, loomulikult!

Kui öelda inimesele, et ta on piiramatu, võib too koguni solvuda – mis mõttes piiramatu, nagu peast segi või? Haarad aga oma iPhone’i ja ütled talle: „Sa oled piiramatu, see on uskumatu!”, mispeale hakkab telefon heameelest piiksuma. Ma tean, et mina hakkaksin, kui telefon oleksin. 

Uskusin veel üsna hiljuti, et tänapäeval mobiilteenused ainult piiramatud ongi. Et jah, vanasti sõltus sinu mobiilimaht paketist ja selle võimalustest, kuid tänaseks on „piiratud andmemaht” ajalugu. Tuleb välja, et mitte! Usu või ei, aga paljud paketid lasevad siiamaani ainult kindla piirini tegutseda, siis muutub mobiilne internet aga teoks, kes kolm päeva üle Viru tänava roomab.

Seda parem meel on mul sind nüüd ja kohe ühte eriti vingesse seltskonda kutsuda. Selle nimi on „Piiramatu klubi” ning seal võid ükskõik millises laulus kõik „vastupandamatud”, „imelised” ja „uskumatud” piiramatuteks muuta. 

Mis asi see „Piiramatu klubi” siis täpsemalt on? 

Tele2 Piiramatu Klubi võimaldab sul kõik sõbrad ja pereliikmed kah piiramatuteks muuta, soodustingimustel sealjuures. Võta Piiramatu Klubi pakettidest üks täishinnaga ja saad iga järgmise Piiramatu mobiilipaketi või Piiramatu Nett internetipaketi vaid kümne kulli eest! 

Lugesid õigesti: su vend või pruut (või minu poolest kasvõi naabrimees) hakkab piiramatut elu kõigest kümne euro eest elama, kui ta endaga Tele2 kaasa võtad! Pole vaja olla Isaac Newton, et aru saada, kui neetult tutsket kokkuhoidu see kõigi jaoks tähendab (ka „tutske” on muide Taukari lemmiksõna!). 

Ja justkui sellest vähe oleks, tähendab „Piiramatu klubiga” liitumine sinu ja su lähedaste jaoks 2-aastast hinnagarantiid! Inflatsioon on tänasest sinu jaoks üks tüütu i-tähega sõna, ei midagi enamat! Hinnad võivad tõusta, kuid sinu moblaarved püsivad kahe aasta jooksul samad. Ei sentigi rohkem, eurodest rääkimata! 

Niisiis, suuna oma hiir või sõrm kohe siia: https://tele2.ee/piiramatu! Tagasi ei tule sul enam vaadata – nii palju võin ma lubada, sest minu sõna pole pelgalt kindel, vaid piiramatu! 

Klubis näeme! 

Autor
Mihkel Raud
Mihkel Raud
Mihkel Raud
Mihkel on nutisõltlane. Õnneks on esimene samm sõltuvusega tegelemiseks selle tunnistamine. Seda Mihkel Tele2 blogis ka teeb, arutledes nii õunatoodete kui ka ühiskondlike tehnoloogiateemade üle.