52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Kuidas seksimist (mitte) kokku leppida
Avaldatud:
Uuendatud:

Kuidas seksimist (mitte) kokku leppida

Tänapäeval lepitakse kõike kokku Messengeris. Isegi seksimist. Need ajad, mil armunud noorpaarid kaminatule valguses esimest voodisseminekut arutasid, on antiikajalugu. Nüüd toimub ka see püha vestlus sõnumite äpis.

Suurte telekommunikatsioonifirmadeta sureksime tõenäoliselt välja, sest ei suuda üksteisega isegi soo jätkamise küsimuses ilma mobiiltelefonita suhelda.

Mõnes mõttes on see isegi hea, sest öist hullamist kirjalikult planeerides õnnestub oma partneri ja tema võimalike geenide kohta olulist infi koguda. See viimane – ehk geenid – on eriti oluline siis, kui tahame selle partneriga lapsi saada. Suured tissid (või lihastes tagumik) on toredad asjad, kuid ei anna inimese kohta pooltki teavet, mida sõnumivahetus teemal „kus ja mis kell me täna seksime” hankida võimaldab. Inimese välimus on petlik, kirjalik eneseväljendus aga parim hingepeegel.

Kuidas siis kindlaks teha, et naine (või mees), kelle kõrval Sa hommikul ärgata kavatsed, elementaarsetele standarditele vastab? Väga lihtne – tuleb hoolikalt tema sõnumeid lugeda. Toon mõne lihtsa näite.

Sa oled paar päeva (või nädalat, sõltuvalt vastupanuvõimest) deitinud ning otsustad järgmise sammu teha. Saadad konkreetse, kuid viisaka sõnumi:

text

Sellisele sõnumile on võimalik mitut moodi vastata. Näiteks:

text

Sellest sõnumist on võimalik välja lugeda mitu asja. Esiteks tuleb Sul elamusterohke õhtu. Teiseks tasub Sul kolm korda järele mõelda, kas Sa just ilmtingimata selle preili või härraga eesti rahva iibe eest hoolitseda tahad. Liigne agarus on ogarus, teadsid juba meie esivanemad.

Võib juhtuda, et saad oma sõnumile aga hoopis sellise vastuse:

text

Sellise sõnumi autor töötab ilmselt mõnes riigiasutuses. Ühest küljest annab see märku tema mõningasest finantskindlusest, teisalt tuleb Sul kõvasti vaeva näha, et kuivast ametnikust see tiiger teha, keda Sa oma sängis taltsutada tahad.

Ja loomulikult võib Sinu telefoniekraanile ilmuda ka selline sõnum:

text

Sind ootab ees üksik õhtu, kuid lohuta end teadmisega, et inimene, kellega Sa kõik need nädalad kinos käisid, on tähelepanuväärselt arukas. Kui järgmine kord kellegi sarnase otsa komistad, räägi temaga kõigest – aga eriti seksist – ilma telefonita. 

Mihkel Raud

11.12.2018