52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Jõulumees lekib, Apple’ist rääkimata!
#raudvara
2 minuti lugemine
Avaldatud:
16.08.2019
Uuendatud:
15.09.2021
Autor:
Mihkel Raud

Suuremat saladust kui sügisel tutvustatav iPhone pole olemas! Ometi teab iga tehnoloogiafänn juba täna, milline see välja näeb, millised on selle tehnilised näitajad ja nii edasi.

Suure saladuse teadmine on magus asi. Hirmsasti tahaks teistele rääkida, sest olulise info omamine teeb meist väärtuslikumad inimesed. Me teame midagi, mida teised ei tea! Kuidas oma väärtusest ülejäänud inimkonda teavitada? Lihtne: tuleb oma saladus ära rääkida!

apple

Allikas: Hasan Kaymak Innovations.

Igas suurfirmas töötab vähemalt üks inimene, kes lihtsalt ei suuda keelt hammaste taga hoida. Ta teeb iPhone’i järgmisest mudelist, mille kallal oma laboris töötab, salamisi fotosid. Saadab need tuttavale tehnoloogiablogijale ning tunneb end imeliselt: ma olen tõeline whistleblower! Võib-olla mitte nii kuulus kui Edward Snowden, aga ikkagi!

Lekked on uute telefonide tutvustamisüritused sisuliselt tarbetuks muutnud. Kogu maailm on ammu näinud telefoni, mis justkui valge lina alt välja tõmmatakse. Tim Cookil on raske lavale astuda ning „one more thing” teatada, sest too „veel üks asi” on sama põnev kui anekdoot eestlasest, venelasest ja ameeriklasest, kes baaris hooplevad. 

Olukord on muutunud seda jaburamaks, et tehnoloogialekked paljastavad lisaks järgmistele mudelitele ka ülejärgmise generatsiooni gadget’ite üksikasju. Mis lisab omakorda hoogu kahtlustele, kas Apple, Samsung, Google ja teised äkki ise oma uute toodete infot ei lekita.

Lekitavad muidugi. Google lausa pressiteadete abil.

Ja miks ei peakski? Isegi jõuluvana lekitab. Laps kirjutab talle kirja, reastab hulga tooteid, mida ta 24. detsembri õhtul kingikotis näha soovib, ning katsugu jõulumees talle midagi muud tuua.

Mida tellid, seda saad. Kas pole igav?

Autor
Mihkel Raud
Mihkel Raud
Mihkel Raud
Mihkel on nutisõltlane. Õnneks on esimene samm sõltuvusega tegelemiseks selle tunnistamine. Seda Mihkel Tele2 blogis ka teeb, arutledes nii õunatoodete kui ka ühiskondlike tehnoloogiateemade üle.