Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Jõulumees, sul kaks tonni on?
Avaldatud:
Uuendatud:

Jõulumees, sul kaks tonni on?

Kallis jõuluvana!

Ma saan aru küll, et sügis pole õigupoolest veel alatagi jõudnud ja sulle kirjutamine on sündmustest ette ruttamine, aga ma nägin eile ühte reklaami ja ma lihtsalt pean sulle kohe praegu kirjutama.

Palun too mulle jõuludeks Peloton. PALUN TOO MULLE JÕULUDEKS PELOTON!

Mulle meeldib sealiha ja hapukapsast süüa. Veel meeldib mulle hamburger ja kõige rohkem meeldivad mulle pannkoogid. Seletamatagi selge, et niisugune asi minu paksuks teeb. Aga ma tahan peenike olla! Vaat selle Pelotoniga olengi.

Peloton on spinninguratas, mis on mõeldud kodus kasutamiseks. Spinning on põhimõtteliselt see, kui ma siseruumis jalgrattaga sõidan, küll aeglasemalt, küll kiiremini, küll mäest all, küll üles. Tavaliselt pean ma selleks spordiklubisse minema, aga Peloton on niisugune ratas, mis toob treeneri ja spordiklubi mulle koju kätte. Ja kuidas veel!

Esiteks näeb Peloton šeff välja ning sa ju tead, kallis Jõuluvana, kuidas trenn palju paremini välja tuleb, kui sa seda ilusate abivahenditega teed. Teiseks on Pelotonil hiiglasuur ekraan. Paljudel teistel ratastel on ka, aga Pelotoni omale ilmub treener, luust ja lihast inimene, täpselt siis, kui ma ise tahan. Peloton on võimeline internetist üle 4000 spetsiaalse spinningutreeningu otseekraanile tirima. Neid on igale raskusastmele ning muusikamaitsele (spinningutrennid käivad muusika rütmis).

peloton

Aga pane nüüd tähele, Jõulumees! Peloton pakub ka live treeninguid! Treener istub New Yorgis, annab korraldusi ja hoiab tempot, mina võin aga kasvõi Ruhnu saarel olla ja reaalajas koos tuhandete Pelotoni omanikega üle maailma trenni teha! Me saame omavahel võistelda, sest Peloton peab kõigi üle arvet. Kui ma näiteks Jennyst, kes kusagil Chicago kõrghoones pedaale trambib, tublim peaksin olema, näevad seda kõik treeningust osavõtjad! Kas pole äge?

Paar halba uudist on mul sulle kah, armas Jõulutaat. Esiteks pead sa Pelotoni ostmiseks Ameerikasse sõitma, Eestisse nad kurivaimud seda ei saada. Teiseks maksab Peloton umbes 2000 eurot. Kolmandaks tuleb virtuaalsete treeningute eest eraldi juurde maksta, nii umbes 40 eurot kuus ja see on juba sama palju kui suvalise spordiklubi kuutasu.

Aga selles kogu asja mõte ju ongi, et kui sa mulle Pelotoni tood, ei pea ma enam läbi vihma spordisaali poole rügama! Käigu väljas või Kolmas Maailmasõda, mina saan ikka trenni teha! Sa ju mõistad, kallis Jõuluvana, miks mul Pelotoni nüüd ja kohe tarvis läheb? Ära siis koonerda, eks? Treeningute kuutasu võin ma ise maksta, kui sul selleks vahendeid ei ole.

Musi ja kalli,

Mihkel

11.10.2017