Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Miks on Go3 parem kui „teadagi kes“?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:


Filmide ja seriaalide vaatamine tekitab inimeses enamasti häid tundeid. Kuni ta ühel päeval teada saab, et nüüdsest tuleb tal teleka vaatamise eest oluliselt rohkem maksma hakata. Aga las ma alustan sedapuhku veidi kaugemalt. 

Mäletad neid „õlu on parem kui naised, sest…“-tüüpi nalju? 

Täna vaadates on need mini-anekdoodid küll kõvasti omas ajas kinni, aga mõni oli tegelikult isegi täitsa naljakas. Koguni sel määral, et eesti keeles ilmus kunagi eraldi raamat, mis kõik need lühianekdoodid kokku võttis. 

Mõned näited:

Sa võid ühe õhtu jooksul juua rohkem kui ühe õlle ja end seejuures mitte süüdi tunda.

Pidusse minnes ei pea õlut kaasa võtma.

Õlu ei lähe närvi, kui koju tulles teise õlle järele lõhnad.

Ja nõnda edasi. 

 

Uued ajad toovad meieni aga hoopis teistsuguseid nalju. Ma pidin endal hiljuti pintsaku seljast naerma, kui lugesin, kuidas „teadagi kes“ oma hinnad lakke tõstab. Miks peaks hinnatõus – eriti striimingu- ja telefoniäris – minusuguse nutisõltlase naerma ajama? 

Siin pole ju midagi naljakat – inflatsioon on inimesed niigi viimase piirini ajanud ja nüüd otsustab üks kolmest suurest, et nihutab seda piiri veel natuke kaugemale? Mis siin naerda on? Ega ei olegi.

Naersin pigem heameelest iseenda valikute üle. „Teadagi kelle“ hinnatõus puudutab ainult „teadagi kelle“ kliente, aga mina olen juba aastaid Go3 mees! Sain veel kord kinnitust, kui pagana õigeid otsuseid oma elus olen teinud. 

 

Ja sa saad ju aru, millest ma räägin, eks? Ja kui ei saa, siis luba endale puust ja punaseks teha. Ehk siis on siin minu isiklik „Go3 on parem „kui teadagi kes“, sest“-nimekiri:

Go3s ei küsi raha juurde, kui tahad midagi järele vaadata. Kõik on hinna sees!

Go3 ei hakka kunagi undama, kui soovid live-televisiooni vaadata, lahedaid seriaale bindžida või end põnevasse sisusse unustada.

Go3 ei sunni sind kohmakat digiboksi rentima.

Go3 ei hakka mossitama, kui sa iPhone’i kasutad – erinevalt „teadagi kellest“ töötab Go3 ka muude süsteemidega kui Android.

 

Ja kui nüüd natuke tehnilisemaks minna, siis võrdub Tele2 alusühendus internetiühendusega, „teadagi kelle“ alusühendus jooksutab aga ainult TV-d. Ehk siis saad Tele2-st interneti, mis sobib https://tele2.ee/piiramatukodu. „Teadagi kes“ ajab aga oma käpa aplalt õieli, kui lisaks telesaadetele ka midagi muud – näiteks YouTube’i – tahad vaadata. 

Ja „teadagi kes“ lunib ruuteri eest lisatasu! Mida kuradit? See on ju sama, mis vastlakuklile „vahukoore tasu“ lisada! Ruuter ja vahukoor on inimõigused, pagan võtaks! 

 

Ehk siis…

Kui tahad igas kuus ligi 19 eurot jumal teab millele kulutada, orja „teadagi keda“ edasi. Kui oled nagu mina ning hindad vabadust ja mugavust (kokkuhoiust rääkimata), siis saada „teadagi kes“ teadagi kuhu! 

Autor
Mihkel Raud
Mihkel Raud
Mihkel Raud
Mihkel on nutisõltlane. Õnneks on esimene samm sõltuvusega tegelemiseks selle tunnistamine. Seda Mihkel Tele2 blogis ka teeb, arutledes nii õunatoodete kui ka ühiskondlike tehnoloogiateemade üle.