Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Lapsed tuppa, tali tuleb! Täiskasvanud tuppa, sügis käes!
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Suur ja kuum suvi on selja taga ning külmemaks muutuvad ilmad sunnivad meid aina enam elutoa seinte vahele tuulevarju. Päevad kisuvad tohutul kiirusel lühemaks, ent kuidagi tuleb need siiski võidukalt õhtusse veeratada. 

Kuidas?

Teleka ees loomulikult, kuidas siis muidu! 

Eestlane on telekausku inimene ning televisioon on siinmail alati kangeim religioon olnud, milleni ei küüni ei kristlus ega islam. Õnneks on telekanalite ning saadete valik aastatega korralikuks kujunenud ja põhimõtteliselt õnnestuks terve elu sinise ekraani valgel mööda saata. 

Siin on mõned kiired soovitused GO3 platvormil leiduvatest filmidest, mille saatel pime õhtu kas just valgemaks, ent natuke põnevamaks muuta. 

 

"AMERICAN GANGSTER"

Ridley Scotti 2007. aastal valminud maffiafilm on põnev ning erinevalt klassikalistest gangsteridraamadest toimetavad siin veidi teistsuguse sotsiaalse profiiliga kurjategijad. Denzel Washginton on vapustav nagu ikka! 

"TENET"

Paari aasta eest ekraanile tulnud Chris Nolani film on keeruline (milline Nolani film ei oleks!), ent segasevõitu süžeepöördeid aitab eesti vaataja jaoks kompenseerida asjaolu, et film on osaliselt Tallinnas vändatud. Ja kellele ei pakuks elevust vaadata Robert Pattinsoni mööda Pärnu maanteed Kosmose kino suunas jalutamas!

"MEHAANIK"

Teinekord on mõnus raske tööpäeva lõpuks teleka ees maanduda ning aju kõige paremas mõttes välja lülitada. 2011. aastal esilinastunud „Mehaanik” laseb seda hiilgavalt teha ning kus on kohal Jason Statham, seal on garanteeritult vaatemängulist märulit ning lõbusaid/tabavaid kilde, mida kurikaelu teise ilma toimetav kangelane enne järjekordset rusikahoopi rebib.

"SHREK"

Kui kodus on lapsi, tuleb vägivallast tiinete märulifilmide asemel midagi peresõbralikumat vaadata ja vähemalt minu peres on „Shrek” kindel kaup – nalja saavad nii lapsed kui täiskasvanud ja igav ei hakka isegi siis, kui oled filmi juba kümme korda näinud (mina olen). 

"ZOMBIELAND 2: TOPELTLASK"

Ma olen nii õudukate kui komöödiafilmide parandamatu fänn ning „Zombieland” on tutske kobinatsioon mõlemast. Woody Harrelson on fantastiline nagu ikka ja kui traditsiooniline õudusfilm hiljem magada ei lase, siis sedapuhku pole unetust vaja karta – lõbusamat zombide küttimist annab otsida!

Autor
Mihkel Raud
Mihkel Raud
Mihkel Raud
Mihkel on nutisõltlane. Õnneks on esimene samm sõltuvusega tegelemiseks selle tunnistamine. Seda Mihkel Tele2 blogis ka teeb, arutledes nii õunatoodete kui ka ühiskondlike tehnoloogiateemade üle.