Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Pole halba ilma, on kehvad filmid!
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Suvi on käes ja ühest küljest tähendab see vabas õhus möllamist, mõõdutundetut grillimist ja muruniitmist. Keegi ei taha toas passida neil nappidel päevadel, mil päike Eesti kohal pilve tagant välja piilub. Teisalt on aga selge, et ükskõik kui kaunist suve ilmatargad ka ei ennusta, pole meil vihmapäevadest pääsu.

Seetõttu on tagumine aeg halvimaks valmistuda ning juba eos välja mõelda, mida puhkusepäevil ette võtta, kui Eesti ilm traditsioonidest kinni peab. Ehk väljad ja niidud öökülmadega üle valab. 
 
Õnneks pole vaja kaugele vaadata – tuleb vaid Go3 avada. Nimelt on suve peamine loosung lihtne: pole halba ilma, on kehvad filmid! Go3-ga on ilm alati imeline, sest halbu filme tuleb siin taskulambiga otsida. 
 
Siin on sulle kolm soovitust, mida hoovihmadesse mattunud suvepäevadel Go3-st vaadata. 

„500 Days of Summer” 
 
Eesti suvi kestab parimal juhul paar nädalat, kuid Go3 abiga saab kõigi lemmikaastaaja 500 päevani venitada! Suvi ehk Summer on antud juhul küll ühe tegelase nimi, aga ärme lase end sellest häirida – suviselt romantiline film on „500 Days of Summer” kõigest hoolimata.

Eestikeelse nimega „(500) päeva armastust” on armastusfilm, mis teeb rohkem ootamatuid pöördeid kui siinsed juuli- ja augustiõhtud kokku. Loo peategelane Tom kirjutab õnnitluskaartide jaoks tekste, aga pole ise seejuures sugugi õnnelik. Kuni tüdruksõber ta ootamatult maha jätab – nüüd õnnestub vaesel vennikesel rahulikult välja mõelda, mis ta 500 suhtepäeva jooksul valesti tegi. Ja tegi ta üht koma teist!

„Suvitajad”
 
Ei ole paremat viisi eestimaise suve eest põgenemiseks, kui mõnda eesti filmi vaadata! „Suvitajad” on lõbus ja suvine(!) komöödia, mis põhineb Juhan Smuuli samanimelisel jutustusel. Kalur Ärni on otsustanud jaaniajaks enda juurde suvitajad võtta ja nii saabuvadki maalilisse Muhumaa tallu värvikad külalised: proua Sohvia, tema abikaasa Johan, poeg Juunior ja Sohvia õde Erna koos ärimehest kavaleri Ivoga. Midagi ülearu lihtsat taolise seltskonna saabumine ei tähenda ning sekeldusi jätkub täpselt tunniks ja kahekümne üheks minutiks. Kaire Vilgats teeb kihvti rolli ja kogu lugu on lihtne ja meeleolukas vaatamine. Ehk täpselt see, millega end äikesest tiinel suvepäeval lohutada.

„Haisuvi 2”

Kes mängufilme piisavalt vaadanud, võib untsu kiskunud suveõhtul end dokumentaalidega harida. Go3 pakub selleks piisavalt võimalusi ning „Haisuvi 2” täidab kaks olulist tingimust: see on hariv ja suvine film! Maailmakuulus räppar Snoop Dogg viib vaataja ohtlikuks peetavate haikalade maailma. Ta räägib kõige pöörasematest kohtumistest haidega, imetleb nende metsikuid ja ettearvamatuid reaktsioone ning kohtub ekspertidega, kes püüavad avada põhjusi, miks haid Ameerika rannikuvetesse elama asuvad. Kui oled filmi ära vaadanud, ohkad kergendunult: esiteks saad aru, et haid on tegelikult sõbralikud ja ohutudki olevused; teiseks pole sul lootustki neid Pärnu rannas kohata. 

Autor
Mihkel Raud
Mihkel Raud
Mihkel Raud
Mihkel on nutisõltlane. Õnneks on esimene samm sõltuvusega tegelemiseks selle tunnistamine. Seda Mihkel Tele2 blogis ka teeb, arutledes nii õunatoodete kui ka ühiskondlike tehnoloogiateemade üle.