Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Mihkel Raud: millised lisad tänapäeva mobiilipakettides!
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Inimesel on kogu aeg kümme muret. Mõnel on koguni sada: näiteks minu nina tõmbub päeva jooksul vähemalt nelikümmend kaheksa korda kirtsu. Küll on liiklus närviline, küll on mingi oluline teenus kallimaks (ja kehvemaks) läinud, küll on kassajärjekorrad liiga pikad. 


Ehk nagu Jaak Joala ennemuiste laulis:
 
Kui su palgeilt kustub naer
kui pisaraisse loojub helk su näol
ning muredes end leiad sa
su kõrval seisan ma, 
nagu sild üle vaevavete siis ma laotan end
 
Ja ega mobiiltelefoniga lihtsam ole! 
 
Ühest küljest peaks mobla mu elu justkui kergemaks tegema, teisalt on temaga pidevad jamad. Levi kaob kriitilisel hetkel ära. Aku saab tähtsal momendil tühjaks. Lemmikäpp jookseb kokku. Ja nii edasi. 


Seetõttu on mul alati hea meel, kui saan rõõmusõnumeid levitada. Ja täna saan! Sest Tele2 uued mobiilipaketid muudavad mu elu suisa viiel (!) erineval moel paremaks. 
 
Uute mobiilipakettidega tuleb minu jaoks kaasa viis õndsust:


1.     Go3. No kuulge, kellele ei meeldi rongis või bussis loksudes filmi vaadata! Enam pole põhjust nutma purskuda, kui maakonnaliini bussi istmete küljes ekraani pole. Go3 on telekas, mis ei lahku su taskust kunagi – vaata oma lemmiksaateid ja -filme, millal tahad!
2.     Mobiil-ID. Tundub iseenesest mõistetav, aga ei ole. Uute Tele2 mobiilipakettidega on see sul peaaegu, et automaatselt olemas. Ela mugavat digielu ka siis, kui kodust kaugemale satud.
3.     Bitdefender. Ah et mis see on? Hea, et küsisid. Bitdefender hoiab su telefonist eemale kõik pahalased, keda su isiklik digielu huvitab. Ka kõige vilunum häkker teeb end täis, kui näeb, et Bitdefender su telefoni kaitseb. Ja nüüd ei pea sa Bitdefenderit enam kusagilt ekstra laadima või ostma, see on uute Tele2 mobiilipakettidega kaasas!
4.     Hinnagarantii. Tõusku Euribor või 49%-ni ja kallinegu elekter tuhat korda, sinu mobiilipaketi hind ei muutu 2 aasta jooksul sentigi. 
5.     Parim teenindus. Ja see pole väike asi! Kui palju oled sa pidanud telefoni otsas rippuma ning „meie kõne on sulle tähtis, vastame esimesel võimalusel” jama kuulama? Tele2-ga seda muret pole! Kusjuures, just hiljuti võitsid nad kolmandat aastat järjest enim soovitatud operaatori tiitli ja Eesti Parima Teenindaja konkursilt kolmikvõidu! 
 
Mina valisin endale Tele2 mobiilipaketi, mis laseb mul piiramatult nii Eestis kui igal pool Euroopas veebis hängida ja kõike muud teha. Sinu vajadused võivad olla teised. Üks on aga selge: nii paljude lisadega pakette sa mujalt ei leia! Ainus küsimus: mida sa veel ootad? 

Autor
Mihkel Raud
Mihkel Raud
Mihkel Raud
Mihkel on nutisõltlane. Õnneks on esimene samm sõltuvusega tegelemiseks selle tunnistamine. Seda Mihkel Tele2 blogis ka teeb, arutledes nii õunatoodete kui ka ühiskondlike tehnoloogiateemade üle.