Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Kuidas Tom Cruise ja Kate Blanchett oma elutuppa saada?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:


Filmide ja sarjade valik, mis viimastel aastatel üha mugavamalt Eesti huvilisteni jõuab, on muljetavaldav. Erandiks pole ka Go3 pakutav.

Kõigile, kes otsivad kaasahaaravat meelelahutust, tasub veebruaris ette võtta üks mulluseid plahvatuslikumaid filme, kinodes ebaõiglaselt Barbenheimeri fenomeni varju jäänud „Võimatu missioon: surmav otsus – osa I“. Pisut kohmaka pealkirja taga peidab end äärmiselt seikluslik tulevärk, milles eatu Tom Cruise’i kehastatud agent Ethan Huntil tuleb pista rinda valla pääsenud tehisintellektiga. Mõistmaks, millise kaelamurdva pühendumisega on vaatemäng loodud, tasub otsida veebist üles näiteks kaadritagune video kaelamurdvast mootorattahüppest Norra fjordide keskel.

Põnevikuhuvilised, kes eelistavad sarju, võivad aga juba praegu välja otsida „Sünge juhtumi“ neljanda hooaja. Kes pole eelnevaid osi vaadanud, võivad olla mureta – iga uus hooaeg keskendub uutele tegelastele ja uuele sündmustikule. Seekord viiakse vaataja keset Alaska pakast ja Ameerikaga võrreldes vaid päeva võrra hiljem avaldatavad osad on seni üle ookeani juba sedavõrd palju kiita saanud, et neljandat hooaega võrreldakse suisa esimesega, mis kuulub omakorda sarjamaailma viimaste kümnendite tippude sekka.

Soovi korral millegi märksa lõbusama järele pakub head tasakaalu vaimuka ning hariva vahel „BlackBerry“. Tõsielulistel sündmustel põhinev film räägib tänaste nutitelefonide eelkäijast, mille nimi oli sajandivahetusel hetkeks kõigi huulil, kuid millest täna iPhone’ides või Samsungites surfavad noored ei pruugi enam mitte kui midagi teada. Läbi geniaalse inseneri ja ambitsioonika ärihai kohtumise loo rullubki lahti tehnikaime sünd, röögatu tõus ning sellele pahatihti järgnev ränk kukkumine.

Veelgi päevakajalisema ja elulisema pildi toob aga koju kätte dokumentaal „20 päeva Mariupolis“ sündmustest lahinguväljaks muutunud linnas ja Ukraina kannatuste sümbolis. Film sai tuule tiibadesse maailmakino parima dokumentaali preemia võiduga mullusel Sundance’i filmifestivalil – sealsamas, kust algas Anna Hintsi „Savvusanna sõsarate“ võidukäik. Äsja jõudis traagiline lugu ka viie parima dokumentaalfilmi Oscari nominendi hulka, mille seast peetakse teda märtsis toimuval üritusel suisa favoriidiks.

Lõpetuseks midagi tõelistele filmigurmaanidele. Ühtki kuuest mullusest Oscari-nominatsioonist ei õnnestunud draamal „Tár“ küll võita, ent kahtlemata on tegemist osaga viimaste aastate filmiparemikust. Pea kahe ja poole tunnine sissevaade maailma tippdirigendi ellu pakub hiilgavat rollisooritust Cate Blanchettilt ning näitab peenelt, kuidas võimu on võimalik nii töö- kui erasuhetes väärkasutada.

Veebruaris on niikuinii tänavad veel libedad ja värske õhk on üle hinnatud – jää parem koju ja vaata pigem teiste murtud südameid kui EMOs oma murtud jalgu! Võta Piiramatu Kodu pakett ja naudi Go3 filmi- ja seriaalivalikut kodust lahkumata.

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!