Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Seitse erakordselt kasulikku äppi toidunautlejale
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Tõenäoliselt on saanud Sulle juba omaks pildistada imemaitsvat meistriteost oma taldrikul, olgu see siis mälestuseks või teiste õrritamiseks - me kõik teeme seda mõnikord. Toidumaailma ja äppide ühisosa on aga palju suurem kui pelgalt sinu telefoni kaamerasilm. 

Sestap seame rambivalgusesse mõned põnevad toiduäpid, mis annavad maitseelamustele täiesti uue hingamise.

Ajastul, mil juba mitmed suuremad toidupoed pakuvad toidukauba kojutellimise võimalust, on antud kategooria äpid lausa asendamatud. Kas pole mitte mugav diivanil lesides oma nutiseadmest vingemad retseptid välja otsida, koostada mitmekülgne nädalamenüü, esitada e-poes tellimus ning mugavalt kullerit ootama jääda?

Kui aga nälg näpistab ning endal kokkamistuhinat peal ei ole, siis  on ka restoranitoit vaid paari kliki kaugusel.

Seitse mobiilirakendust, mis teevad igale toidunautlejale meelehead:

Toit

Menüü on suurepärane eestikeelne äpp inimesele, kes armastab lihtsust. Antud äpp koondab endas lademetes huviäratavaid retsepte, mida kodus järele proovida. Lisaks on äpp suureks abiks nädalamenüü koostamisel – tuleb vaid välja valida meelepärased road, lisada isiklikku menüüsse ning soetada vajalikud toiduained ühe poeskäiguga või e-poe tellimusega!

Köök on lahe kodumaine äpp, väga kasutajasõbralik ja lihtne rakendus, kus leidub huvitavaid retsepte ja nende valmistamise videoõpetusi alates jääkohvist lõpetades hoidiste valmistamisega. Sobiva retsepti välja valides lisa selle koostisosad vaid ühe nupuvajutusega ostunimekirja ning muuda poeskäik lihtsamast lihtsamaks.

Tastemade on kommuun, mis ühendab toidu- ning reisihuvilisi üle maailma, kes lisavad äppi isuäratavaid ja omanäolisi retsepte. Videokeskne äpp on mugav, sellega liitunud kokad ja nende videod lausa ajavad suu vett jooksma!

Kui lõunapausi ajal nälg näpistab ning ei jõudnud hommikul endale süüa kaasa teha, siis tuleb appi päevapakkumised.ee. Antud äpist leiad linna parimad päevapakkumised, mis oma taskukohase hinna kõrval viivad keele alla ka kõige suurematel toidugurmaanidel.

ResQ on äpp, mis kogub Tallinna restoranide seas üha enam populaarsust ning toob soodsalt lauale maitsva eine, aidates seejuures maailma toidujäätmetest päästa. Äpiga liitunud söögikohad panevad toidud, mis muidu läheks äraviskamisele, soodsalt müügile. Sinul tuleb vaid pakkumistel silm peal hoida, tellimus esitada ning sammud restorani poole toidule järele seada.

Wolt muudab toidu ettetellimise mugavamaks kui kunagi varem! Äpp annab ülevaate parimate lähedalasuvate restoranide menüüdest ning võimaldab samas keskkonnas koostada ka tellimuse ja end toiduvalmistamise protsessiga jooksvalt kursis hoida. Toidu maksimaalne valmistamisaeg on 30 minutit ning soovi korral tuuakse see Sulle lausa koju kätte!

Loe Mihkel Raua arvustust Wolti kohta siit!

Calorific aitab tervislikult toituda, andes mõista, kui palju kaloreid erinevad toiduained sisaldavad ning jagades mahlakaid fakte erinevate toitude kalorisisalduste kohta.

Head toidunautlemist!

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!