Kuus erakordselt kasulikku äppi toidunautlejale

3 minuti lugemine

Sa tõenäoliselt juba niikuinii pildistad aeg-ajalt (või lausa iga kord) enda toitu. Me kõik teeme seda. Aga toidumaailma ja äppide ühisosa on palju suurem kui Sinu telefoni kaamera.

Sestap soovitab Tele2 müügi- ja turundusdirektor Kristjan Seema põnevaid toiduäppe, mis annavad maitseelamustele täiesti uue tähenduse. Ajal, mil mitmed suuremad toidupoed pakuvad kojutellimise võimalust, on toiduvalmistamise äpid lausa asendamatud.

„Erakordselt mugav on kodus diivanil lesides telefonist vingeimad retseptid välja valida, koostada nädalamenüü, esitada e-poes tellimus ning mugavalt kullerit ootama jääda“

- Kristjan Seema

Samuti võivad äpid osutuda kasulikuks hetkel, mil endal pole kokkamistuju ning lihtsam on toit restoranist koju tellida.

Kuus mobiilirakendust, mis teevad igale toidunautlejale meelehead:

menuu

Menüü on suurepärane eestikeelne äpp inimesele, kes armastab lihtsust. Koondab endas lademetes maitsvaid retsepte, mida järele proovida. Lisaks on äpp suureks abiks nädalamenüü koostamisel – vali toidud välja, lisa need isiklikku menüüsse ning soeta vajalikud toiduained ühe poeskäigu või e-poe tellimusega!

kook

Köök on teine lahe kodumaine äpp, väga kasutajasõbralik ja lihtne rakendus, kus leidub huvitavaid retsepte ja nende valmistamise videoõpetusi alates jääkohvist lõpetades hoidiste valmistamisega. Retsepti leides lisa selle koostisosad vaid ühe nupuvajutusega ostunimekirja ning muuda poeskäik lihtsamast lihtsamaks.

tastemade

Tastemade on kommuun, mis ühendab toidu- ning reisihuvilisi üle maailma, kes lisavad äppi isuäratavaid ja omanäolisi retsepte. Videokeskne äpp on mugav, sellega liitunud kokad ja nende videod lõbusad ning toiduvalmistamise viisid igati vahvad!


resq

ResQ on eestikeelne äpp, mis kogub Tallinna restoranide seas üha enam populaarsust ning toob soodsalt lauale maitsva eine, aidates seejuures maailma toidujäätmetest päästa – äpiga liitunud söögikohad panevad toidud, mis muidu läheks äraviskamisele, soodsalt müügile. Sinul tuleb vaid pakkumistel silm peal hoida, tellimus esitada ning sammud restorani poole toidule järele seada.

wolt

Wolt muudab toidu ettetellimise mugavamaks kui kunagi varem! Äpp annab ülevaate parimate lähedalasuvate restoranide menüüdest ning võimaldab samas keskkonnas koostada ka tellimuse ja end toiduvalmistamise protsessiga jooksvalt kursis hoida. Toidu maksimaalne valmistamisaeg on 30 minutit ning soovi korral tuuakse see sulle lausa koju kätte!

Loe Mihkel Raua arvustust Wolti kohta siit!

calorific

Calorific aitab tervislikult toituda, andes mõista, kui palju kaloreid erinevad toiduained sisaldavad ning jagades mahlakaid fakte erinevate toitude kalorisisalduste kohta.Kõik väljatoodud rakendused on olemas Apple'i ja Androidi variandis, ainult Calorific on saadaval üksnes Apple’i kasutajatele.

Head isu!

Kaisa Pärna

04.09.2016