52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Vägevad kingiideed ägedatele isadele!
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Isadepäev tuleb sel aastal kindlasti nutikam ja sportlikum kui kunagi varem! Et käes on nii meeste- kui ka liikumiskuu, panime isade tervist silmas pidades kokku kolm kasulikku ja vinget kingiideed, millega tuleval isadepäeval oma isa või vanaisa üllatada!

Novembri kõledate ilmadega on end päris raske toast välja vedada ja oma nii-öelda kohustuslikud 10 000 sammu päevas ära teha. Aga kui Su isal on selline vinge semu nagu Samsung Galaxy Watch5 Pro, siis võid kindel olla, et isa läheb ka kõige jubedama ilmaga õue! See kell aga ei vea Sind ainult trenni, vaid jälgib ka Sinu vere hapnikutaset, jälgib Sinu und, juhatab Sind kõikjalt GPSi abil koju, mängib muusikat, vastab kõnedele ja oi kui palju muud. Ja muidugi on kell ülimalt vastupidav, kuna kella ekraan on safiirkristallklaasist ja kella ümbris tugevast titaanist. Hoiatus! Sellest kellast võib saada Sinu isa uusim ja parim sõber. Lisaks eelnevalt mainitule kehtib jaanuari alguseni ka "Vana uueks" kampaania – too tagasi oma vana nutikell ning saa uus kuni 150 € soodsamalt!

Nutikrattidest isadele soovitame ahjusoojasid suuri õunu! Värske iPhone 14 Plusi Super Retina XDR ekraan on suur, terav ja tõetruude värvidega. Lisaks saab Su isa oma uue vinge telefoniga teha veelgi paremaid pilte kui varem, sest iPhone 14 Plus kaameratega saad vähese valguse tingimustes teha kuni 2,5x korda kvaliteetsemaid fotosid ja -videosid ning ülilainurkkaameraga kuni 2x korda. Ülimalt vastupidava akuga, mille kestvus on kuni 26 tundi, ei pea Su isa muretsema, et telefon liialt kiirelt tühjaks saab. Ja Sina ei pea muretsema, et Sa oma isa kätte ei saa, sest ta telefon sai tühjaks. Peale kiiruse, vingete kaamerate ja suure ekraani on üks eriti kasulik ja võib-olla ka elupäästev iPhone 14 Plusi omadus Crash Detection, mis tuvastab raske auto- või mootorrattaõnnetuse, helistab hädaabisse ja teavitab sellest ka Sinu hädaabikontakte. Et isade vaimne tervis aga hoitud oleks, soovitame telefonis seadistada Focus režiimi, et töömeilid ja -sõnumid õhtuti ega varahommikul ei segaks ning saaksid teavitusi vaid nendest rakendustest, mis päriselt tööl olles või vabal ajal olulised on.

Viimase kingiideena toome välja melomaanidest isade uue nutisõbra - Huawei Sound Joy. See pisike vahva kaasaskantav kõlar 8800 mAh akuga võimaldab taasesitust kuni 26 tundi. Lisaks ei pea Huawei Sound Joyga sügisvihmade pärast muretsema. Kõlar on IP67 veekindluse sertifikaadiga ja püsib kaitstuna kuni 1 meetri sügavuses vees. Võta kõlar kasvõi vanni või talisuplusele kaasa, et meeleolu luua! Või miks mitte välitrenni. Aga mis kõige tähtsam – pisike, kuid võimas Sound Joy sisaldab valjut 79 dBA 2-suunalist kõlarisüsteemi ja selle tehnoloogia joondab nii signaali kui akustilise väljundrõhu ideaalseks heliks. Täissageduskõlari võimas bass ja kõrgsageduskõlari kõrged helid täidavad toa iga nurga. Kui aga 26 tundi muusikat kuulatud, siis ei tasu pead norgu lasta. 40 W kiirlaadija laeb kõlari 10 minutiga juba nii täis, et saad juhtme seinast võtta ja jälle tund aega muusikat kuulata! Ning kui ühest kõlarist jääb väheks, siis kaks kõlarit on ikka kaks kõlarit. Sound Joy kõlarid saab omavahel siduda, asetada kaks kõlarit ruumi eri otsadesse ja luua väikese vaevaga vägev stereoheli ning ruumilisemad heliefektid.

 

Katrin Paal

Seadmete ja esinduste kommunikatsiooni ja turunduse projektijuht

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!