Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Ära pane huupi – kingi kink, mis päriselt meeldib!
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Teate seda ammust ütlust, et kingitud hobuse suhu ei vaadata? Võib-olla peab paika? Kuid kui palju kergem oleks tegelikult, kui kinkija on selle hobuse enne ikkagi korraks üle vaadanud ja mis veel parem – kindlaks teinud, et loomal on ka korralik rivi hambaid suus…

Ehk miks kinkida huupi, kui tegelikult on võimalus 100% täppi panna? Eriti kui potentsiaalsed kingitused on veel suurepäraste pakkumistega ka?

Koolilõpp on jälle käes ja suur hulk tublisid lõpetajaid ning toredaid koolijütse peagi tänutäheks heade tulemuste eest õnnitlemist ja kiidusõnu ootamas. On ju raske aasta seljataga – kamaluga magamata öid, stressi ja võitlust iseendaga. Ja nii mõnigi noor väärib pingutustega võrdväärset kinki. Oleme kokku pannud kolm ägedat mõtet, mis meil praegu eriti hea hinnaga pakkumises on!

1. Miks mitte piiramatu nett? Kas noor on palju liikvel, laua taga ei passi, suhtleb pidevalt? Telefon on alati kaasas? Elab täiskiirusel? Spiido noortepakett on selleks ideaalne, et noor saaks mugavalt ilma piiranguteta võrgus olla. Tele2 noorim pakett on mõeldud kuni 26-aastasele noorele, kellel PEAB olema telefonis kiire ja piiramatu nett. 

2. Peaaegu mitte kunagi ei saa mööda panna ka uusima iPhone’iga! Meil on Apple iPhone 14 128GB praegu eriti hea hinnaga! Sel on 6,1 tolline ekraan eriti kvaliteetseks surfamiseks ja uuenenud tehnoloogiaga kaamera, millega suve jäädvustada. Lisaks on telefon ka vee- ja tolmukindel, et ükski suvine tegevus uut sõpra kuidagi ei kahjustaks!

3. Väiksemale koolijütsile on ideaalseks kingituseks Garett Kids Twin nutikell, mis pakub lapsele rohkem iseseisvust ja lapsevanemale meelerahu. Nutikellaga on võimalik vastu võtta ja teha telefonikõnesid ning olemas on ka videokõnede funktsioon. Lisaks on võimalik kasutada GPS-jälgimist ja määrata kindel ala, millest väljumisel saadab nutikell lapsevanemale teate. Kella disainimisel on silmas peetud laste mängulisust ja aktiivsust, mistõttu on nutikell vastupidav ja veekindel. Kink nii lapsele kui ka lapsevanemale, kes saab asuda rahuliku südamega suve nautima!

Kui miski veel ei kõnetanud, siis pole hullu, sest kõik meie teised pakkumised leiad SIIT.


Karina Auli

Tele2 sisuturunduse projektijuht

 

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!