Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Iga rahvas väärib oma juhtide mobiiltelefone
Avaldatud:
Uuendatud:

Iga rahvas väärib oma juhtide mobiiltelefone

Mul on idee, kuidas niigi piinlik pingviinide paraad veel piinlikumaks muuta. Mitte üritust ennast – sellel pole ju tegelikult häda midagi: tulevad kenad inimesed ja annavad presidendile iseseisvuspäeva puhul kätt.

Ma räägin kajastusest ehk kõigist neist pagana moepolitseinikest, kes heausksete peokülaliste rõivad järgmise päeva ajalehtedes auklikeks mõnitavad.

Kelle kleit oli kole, kelle ülikond polnud piisavalt kallis, kelle kingad liiga kõrge kontsaga. Ja mis kõige hullem: äkki oli mõni kleit eelmisel õhtul kaubamajast ostetud? Võib-olla läks koguni nii, et üks ja sama kleidimudel korraga mitme naise seljas hõljus? Sellest saab ju vägeva fotomontaaži: rivistame daamide pildid üksteise kõrvale üles, paneme lehe kaanele ja mugistame ühendkooris naerda!

ball

Foto: Kroonika.

Kallid peatoimetajad! Mul on teile geniaalne ettepanek: laske oma kleidieksperdid lahti ja palgake pingviinide paraadi hindama hoopis tehnoloogiagurud. Nalja saab palju rohkem ja kaua see vaene eesti rahvas ühte ja sama kleidijama ikka välja kannatab. Käskige paparatsodel külaliste mobiiltelefone pildistada ning laske minusugused seejärel peale. Ma garanteerin tulemuse, millesarnast pole teie ajalehes kümne aasta jooksul ilmunud.

No kas poleks vahva inimeste mobiiltelefonide üle ilkuda? Tuleb õnnetu koolidirektor Väike-Maarjast ning üritab võileivakäru juures haridusministriga selfit teha: võtab taskust mobla välja ning – oh seda häbi – tüübi Samsung on pärit 2013. aastast! Või heliseb keset presidendi kõnet mõne proua mobiiltelefon ning juba helinast on aru saada, et mingi iPhone see ei ole!

Ja kui tavaliselt parastatakse naisi, kes oma õhtukleidid pahaaimamatult ühe ja sama disaineri käest ostsid, siis telefonidega on asi kümme korda hullem – iga kolmanda vallavanema püksitaskus vibreerib üks ja sama Huawei.

Kujutlegem neid imelisi ajalehepealkirju:

„Presidendiballi kõige kehvema protsessoriga telefonid paljastatud!”

„Kas me sellist Eestit tahtsimegi – kümme kõige madalama resolutsiooniga mobiilidispleid, mis eesti rahvast 24. veebruaril šokeerisid!”

„E-riik või asi: vaata galeriid ja saad teada, millised eesti kuulsused siiani nuputelefone kasutavad!”

Ja loomulikult saaksid tehnogurud ka kiidusõnu jagada. Seda muidugi seal, kus asi kohane:

„Need naised päästsid aastapäevaballi – viis kõige stiilsemat Galaxy S10 ümbrist!”

„Vaata, millistel rahvasaadikutel on kõige uuemad Apple’i mudelid!”

„Rahandusminister päästis päeva – Samsung Galaxy Z Flip oli õhtu vaieldamatu täht!

Niisiis – liikugem ebaolulise ehk riiete juurest olulise ehk gadget’ite manu. Sest iga rahvas väärib oma juhtide mobiiltelefone!

Mihkel Raud

21.02.2020