Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Code Wallet rahakoti ülevaade
Avaldatud:
Uuendatud:

Kui suurus pole oluline - kukkur Code Wallet

Elus tuleb tihti teha valikuid, siin on järgmine - kas turvalisus või mugavus? Kui rahakoti mahukad kabariidid ning turvasüsteemi iidsus Sind ei häiri, siis on üks turu turvalisemaid rahakotte Code Wallet Sinule. 

Esimene reaktsioon, kui rahatasku siinkirjutaja lauale jõudis, oli täiesti aus "ebareaalne, milline koljat". Vaimustus polnud just väga suur, aga ajapikku mulje paranes kõvasti. Kohe seletan miks.

Big Stockholm

Esmajoones kvaliteet.

Lausa nauding on seda käes hoida. Balti jaama turult kolme euro eest samaväärset tegelast naljalt ei leia. Kinnitused ja hinged on eeskujulikult ehitatud ning loodetavasti peavad vastu aastaid. Vutlar hoiab kenasti oma sisemust ka siis kui see porilompi maha pillata. Või lumme. Või vette. Valik on Sinu. Samas basseini ei tasu sellega sukelduda, kuna lukustussüsteemi äärtest immitseb midagi ikkagi läbi.

Teise asjana hakkab silma kolmekohaline lukukood.

Jah, tegu on hea baasturvalisusega, mis hoiab võõrad näpud Sinu väärt kraamist eemal, kuid samas on sel ka väga lihtne tagauks - nimelt näeb koodi ära, kui õige nurga alt koodilukku lähedalt uurida. Seega ei valmista lukk probleeme neile, kes on antud tüüpi rahakottidega juba kursis. Lisaks kui ma peaksin iga jumala kord hakkama Selveri kassas enda kolmekohalist koodi sisestama, muutub kogu protsess minu jaoks õuduseks kuubis.

"Kui aga panna koodiks 001, 010 või 100, kaob koodi kasutamise mõte jube ruttu ära"

Samas kui kord juba vutlar lahti, on kaartidele ligipääs tänu lõõtsasüsteemile väga mugav. Kindlasti on see etem kogemus, kui praeguse nahast kaarditasku puhul punnitada, et see neetud Partnerkaart üles leida teiste kaartide posust.

Hoopis kasulikum turvasüsteem peitub rahakoti ümbrises, mis kaitseb seal sees olevaid viipemakse võimalusega krediitkaarte (RFID ja NFC tehnoloogiad) kauglugemisega varguse eest. Kuidas see toimib, saad vaadata heast selgitavast YouTube'i videost ning miks mitte ka kiigata Geenius.ee testi, mis uuris, kas asi tegelikult ka toimib.

Big Stockholm

Kokkuvõttes hea valik, kui Sul seda tegelikult ka vaja on

Code Wallet Blacki mudel (74,99 eurot), mis siin testitud, on mõeldud selgelt meessoost isikutele või maskuliinse maitsega naisterahvastele. Korralik bensiinikanistri kujundus on igati kiiduväärt, kuid ta on ikkagi väga spetsiifilisele maitsele. Õnneks pakub kukkur.ee ka teistele maitsetele sümpatiseerivaid isendeid. Üldine hinnaklass on seal küll kõrge, kuid kui Sinu pangakaartide peal peaks tõesti olema tuhanded eurod või rahakotis leiavad tihti endale koha suured kupüürid, siis on see seda investeeringut väärt. 

Siinkirjutaja ei käi tihti vee või lume peal möllamas ning puudub ka otsene ohutunne. Seega veel antud hetkel puudub ka vajadus oma imeõhukest kaarditaskust kobaka metallkanistri vastu vahetada. Samas on turul nõudlus täitsa olemas, mille kõige ehtsam näide on rahakoti sünnilugu - Kickstarteri kampaanias koguti 1848 inimese toetuse abil 184 000 €, samas kui eesmärk oli pelgalt 29 000 €.

Seega. Kui suurus pole takistus, siis tuld!

Silver Tilk

27.12.2016