Mis jõuluvana kingikotis on?

4 minuti lugemine

Tänavuste jõulude tehnikakingitused varieeruvad alates alati vajalikest akupankadest kuni nutivõruni, mis võib su lapse elu päästa.

Enne väärt kingituste nimekirja juurde asumist, hoia meeles, et jõuluvana kingikoti sisust on jõulude ajal ka palju tähtsamaid asju – veeta koos aega, mugida verivorsti ja hapukapsast, nutitelefonist luuletusi maha lugeda ning ohata, et kus see lumi ikka jäänud on (vanasti oli ju maa ikka jõulude paiku valgem).

Jõulukinkide nimekiri 2017

Padi, mis laulab sulle unelaulu

Jah, lugesid õigesti. Padja nimeks on DreamPad ning ta aitab sul kergemini magama jääda, muutes muusika helivibratsioonideks, mis hakkavad su sisemist kõrva paitama. Muusikat kuuled ainult sina ning mitte keegi teine. Ühenda oma telefon kas Bluetoothi või 3,5mm audiojuhtme abil padjaga ära ning head ööd!

Popsik ehk popsocket

Hoia piip ja prillid, kui sa arvad, et oma lapsele näpuspinneri (ehk fidget spinneri) kinkimine on okei. See trend on juba nii möödas kui David Beckhami 2004. aastal löödud penalti Türgi vastu. Uus popp asi on popsik (ehk popsocket), mis käib su telefoni tagumisele küljele ning mis ei lase sul telefoni enam nii lihtsalt maha pillata või aitab sul mõnusalt videosid vaadata, asetades telefoni horisontaalselt lauale.

Popsik

Doro 8040

Kui sinu vanemad pole veel sammu nutimaailma teinud, siis nüüd on selle tegemiseks üks väga hea põhjus juurde tekkinud – Doro 8040. Nutitelefon, mis on just spetsiaalselt vanemale generatsioonile mõeldud. Miks ta nii hea telefon on, loe lähemalt siit.

Duracelli hiir

Logitech on välja tulnud juhtmevaba laadimismatiga Powerplay, et su arvutihiir ei saaks kunagi tühjaks. Sisuliselt on terve matt üks suur laadimisalus. Nii lihtne ja mugav see ongi. Enam ei pea poole mängimise pealt tooli pealt maha kukkuma, kuna kriitilisel hetkel said hiire patareid tühjaks või juhe hüppas pordist välja.

Kohvisõprade unelm

Ettevõte nimega Ember on välja tulnud keraamilise tassiga, mis hoiab su kohvi ideaaltemperatuuril. Kui targad mehed Šveitsist on hinnanud, et valmis kohvi püsib ideaalsel soojustasemel (ca 58 kraadi) kõigest 37 sekundit, siis see tass kaotab selle mure ära. Enam pole kohv kunagi kõrvetavalt kuum või asjatult jahe. Mõistagi on tassil ka oma äpp, mille abil saad oma lemmiktemperatuuri kindlaks määrata.

Juhtmetest priiks!

Kui isegi Apple jõudis nii kaugele, et nende uued iPhone’d toetavad juhtmevaba laadimist, siis on sul viimane aeg hakata vaatama juhtmevabade laadimisaluste poole. Sest olgem ausad, see juhtmete harutamise pull peab kunagi ära ka lõppema. Brändide poolest kuulub meie süda Belkinile.

Beebipäästja

Ilmselt selle aasta kõige kasulikum kingitus värsketele vanematele – Bempu nutivõru. Sellel võrul on ainult üks aga väga tähtis ülesanne ning selleks on vastsündinu temperatuuri mõõtmine. Kui beebi kehatemperatuur on liiga madal, hakkab võru häält tegema ning valgusega vilgutama. See ei lase beebil alajahtuda, mis omakorda võib kaasa tuua hingamisprobleeme või ka mustemaid stsenaariumeid. Seni on Bempu rohkem kui 25 riigis aidanud juba enam kui 10 000 vastsündinut.

Targad ja ilusad kõlarid

Üpris universaalne kingituse kategooria, mis sobib igale vähegi melomaani hingega inimesele. Üks viimase aja parimaid nutikõlareid on Sonos Play1, mis lisaks tarkusele suudab ka väga head saundi väljastada. Kui tahta lihtsalt head Bluetooth kõlarit, tasuks piiluda Ultimate Earsi poole.

Sonos

Saagu valgus!

Sügis-talvisel ajal on paljudel raskusi hommikul end voodist üles ajamisega ja seda väga heal põhjusel – meie kehad on loodud ärkama siis, kui valgeks läheb. Et kogu protsess sujuks ladusamalt ning hommikud oleksid energilisemad, soovitame mõelda äratuslambi peale. Pane soovitus äratuse aeg paika ning 30 minutit enne seda hakkab lamp aegajalt tuba valgustama, et ärkamist hõlbustada. Mõistagi mängitakse ka ärkamiseks helisid.

Et vurtsu jätkuks kauemaks

Mööda ei saa panna ka vana hea akupanga kinkimisega. Mõne jaoks on oluline suur mahutavus, teise jaoks aga vorm. Kui kuulud teise kategooriasse, siis tuleks kindlasti pilk peale visata Emoji akupankadele. Aksessuaar missugune!

Kui sa ei leidnud eelnevast listist endale või lähedastele midagi sobivat, siis Mihkel Raud soovitab sulle Pelotoni.

Silver Tilk

23.11.2017