Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Enelisi nipinurk: iPhone 14 Pro – Apple’i uus level
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Igal sügisel saavad Apple’il valmis värsked õunad ja nii ka sel aastal. Seekord võtsime fookusesse ühe värskeimatest – iPhone 14 Pro. Sellest õunast kooki ei tee, aga mida ägedat siis sellega teha saab? 

Tead ju küll seda tunnet, kui päike särab sajaga ja vaja midagi kiirelt telefonist järele tšekata, aga kissita silmi, kui palju tahad, ikka midagi ei näe. Õnneks on uuel iPhone’il nüüd eriti särav Super Retina XDR ekraan, mis on päikese käes kuni kaks korda eredam ehk saad vabalt kõik toimetused tehtud kasvõi Hispaania ereda päikese all. PS! Ära unusta päikesekreemi kasutada! 

Üks eriti kasulik ja võib-olla ka elupäästev uuendus on veel Crash Detection. See tähendab, et iPhone 14 Pro suudab tuvastada raske auto- või mootorrattaõnnetuse, helistada hädaabisse ja teavitada sellest ka sinu hädaabikontakte (selleks pead looma endale iPhone’is Medical ID). Videos võtsime ohutuma suuna ja ilmestasime seda kukkumisega, kuigi tegelikult telefoni või sinu enda kukkumist see funktsioon ei tuvasta. Küll aga võib telefon anda valehäire, kui võtad selle endaga lõbustusparki mõnele pöörasemale atraktsioonile kaasa. 

iPhone 14 Pro tõstab lati kõrgemale ka oma mega võimsa kaameraga! Tänu 48-megapikslisele võimekusele on selle kaamera oma eelkäijast, iPhone 13 Pro-st, veelgi teravam ja kvaliteetsem. Kõige enam avaldab muljet selle pildi- ja videokvaliteet hämaras, mis on nüüd lausa 3 korda parem. Tšekka videost järele, millise kaadri suutsime teha täitsa pimedas! Ja kirsiks tordil – tänu Action režiimile on kaadrid ka stabiilsemad kui kunagi varem. 

Ja muidugi suurim uuendus iPhone’i väljanägemisele peale täisekraani – Dynamic Island. See on uus interaktiivne kohake ekraani ülaosas, kuhu sa ise küll peitu pugeda ei saa, aga kus peidavad end sinu märguanded, hoiatused ja tegevused. See annab sulle võimaluse kontrollida mitut rakendust ühel ajal, segamata sinu eelnevaid tegevusi. 

Uusi funktsioone ja võimekusi on muidugi veel vähemalt sama palju nagu kuldrenette vanaema aias, aga kõiki neid me kirja panna ei jaksa. Tule hoopis meile Tele2 esindusse külla ja tšeki oma silmaga järele või telli uus iPhone 14 Pro meie e-poest

 

Enelis Põder

Sisekommunikatsioonispetsialist

 

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!