Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

5 MÄRKI, ET OLED TOKSILISES SUHTES
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

 

Kas tunned, et oled selles suhtes üksinda? Muudkui annad ja annad, ilma et teine osapool peale peavalu veel midagi lauale tooks? 

Su suhe ei peaks olema nagu halb Netflixi reality show, kus su partner kohtleb sind ainuüksi kui kõrvalosatäitjat ning mis on täis tühja pinget, mis kuhugi ei vii! Vaata ausalt otsa suhtele, mis su vibe’i alla tõmbab  – pane paika enda no-go piirid ning ütle nende ületajatele “NÄGEMIST!”.

Kui suhe on läinud vett vedama, siis õnneks leiad kerge vaevaga uue armastuse meilt: www.tele2.ee/kampaania.

Kuidas aga ära tunda, et suhe on toksiliseks muutunud ja oleks vaja uus leida?

1. Su partneril on pidevalt on null energiat

Kas sinu mobiil on tõeline energiavampiir ja ei suuda enam üle poole päeva laadimata olla? Kui su kaaslasel ei jätku sinu jaoks energiat, on see on märk sellest, et on aeg edasi liikuda ning endale uus ja särtsakam partner leida. Üksi ei saa tangot tantsida! 

Siinkohal on hea kandidaat 4815 mAh aku mahutavusega Huawei P60 Pro, mis jaksab sinu toimetustega järge pidada terve päeva vältel, ilma, et ta vahepeal ära kustuks. 

2. Tunned end isoleerituna

Kas sinu telo ei luba sul oma sõprade ja lähedastega normaalselt suhelda, neile oma elus toimuvatest sündmustest kaadreid jagada ning neid seeläbi oma eluga kursis hoida? Kui aus olla, siis viitab see nartsissismile. 

Samsung Galaxy S23 telefonil on aga nii hea kaamera, et selle abil saad oma tegevusi jäädvustada isegi romantilises õhtuhämaruses. Me räägime siin ikkagi 50 MP kaamerast, millel on võrreldes eelkäijatega neli korda laiem dünaamiline ulatus.

Lisaks on sellel telefonil ka nii palju mahtu ja kiirust, et saad jäädvustusi oma elust jagada ka lähedastega. PS! Su ema kiidaks selle valiku heaks! 

3. Su partner ei luba sul areneda

Kui sinu telefon ei ole võimeline kohanema äppidega, mida vajad oma uute hobide arendamiseks? Või on kaamera nii halb, et su fotograafia huvi on seetõttu juba viimased paar aastat beginner levelil tiksunud? 

See ei ole okei! Me kõik vajame enda kõrvale partnerit, kes aitaks meil uusi kõrguseid püüda, ilma meid tagasi hoidmata! 

Vali oma ellu eriti mahukas iPhone 14 512 GB, mis on võimeline endasse mahutama nii palju äppe, kui sa enesearenguks vajad. Siit edasi ainult tähtede poole! 

4. Sulle tundub, et sellest suhtest on võimatu väljuda

Arvad, et praeguse kaaslasega koos olemine on ainuke võimalus ning lahkuminek oleks majanduslikult võimatu? Nii see ei ole – kui elu nõuab muutuseid, tuleb need ette võtta! 

Eriti soodsa uue telefoni saad vaid 319 € eest – Samsung Galaxy A34 5G 128 GB. Siinkohal on oluline teada, et soodne hind ei tee temast kehvemat kandidaati! Sellel telol on olemas kõik, mida sa vajad – võimas aku, hea kaamera ning stiilne välimus. Anna talle lihtsalt võimalus!

5. Suhtlus tekitab stressi ja ärevust

Kas iga kord, kui te omavahel suhtlete, tundub see kurnav ning igasuguse reaktsiooni saamine võtab aega? Suhtes peaks see kõik tulema loomulikult! 

iPhone 13 256 GB toob su tagasi suhte honeymoon faasi, kus suhtlus on kiire, vahetu ja edasiviiv. Selle telefoniga ei pea sa end tagasi hoidma – selle ere ekraan, hea kaamera ning kaua kestev aku aitavad sul hoida kiiret ja vahetut suhtlust lähedaste ja sõpradega. Lisaks mahutab see endasse kõik sotsiaalmeedia äpid, mida sa selleks vajad. 


Sina oled oma elu režissöör – vali enda kõrvale sobivaim partner! Kui meie pakutud kandidaadid ei sobi, saad teistega tutvust teha siin: www.tele2.ee/kampaania.

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!