Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Kolm parimat kinki isale!
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Emadepäev, naistepäev, lastekaitsepäev, tarkusepäev ja muud olulised tähtpäevad on möödunud valguskiirusel, kuid nüüd on lõpuks kord jõudmas meie armsate isade, vanaisade ja vana-vanaisade kätte, sest juba 12. novembril tähistame isadepäeva!  Et Sinu elu veidi lihtsamaks teha, panime kokku 3 seadmesoovitust, millega meestekuul oma papsi eriliselt meeles pidada.

Alustame ühest väga erilisest nutikellast – Huawei Watch Buds! Selle seadmega saad ühes nii nutikella kui kõrvaklapid! Kõrvaklapid asetsevad nutikella sees, mis võimaldab neid väga mugavalt üheskoos kaasas kanda ning ei pea muretsema kõrvaklappide karbi kadumise pärast. Lisaks sellele on klapid suurepärase helikvaliteediga, pakuvad aktiivset mürasummutust ning võimaldavad vastata kõnedele, esitada või peatada lugusid, aktiveerida mürasummutust, on laia ala puutetundlikkusega, ehk klapid reageerivad ka enda kõrva puudutamisele. Nutikellaga saad jälgida terviseandmeid, sporditegevusi, juhtida muusikat, vastu võtta kõnesid ja palju muud.

Nutikratist papsile soovitame käesoleva aasta viimast tipptasemel Samsungi megahitti – Samsung Galaxy Fold5. See telefon on arvuti, tahvelarvuti ning mobiiltelefon Sinu taskus. Fold5 seeria telefonil on võimas Snapdragon® 8 Gen 2 protsessor, särav Dynamic AMOLED 2X ekraan, 4440 mAh aku, 30x Space Zoomiga põhikaamera ning veel palju vingeid omadusi, mis viivad töötegemise, sarjade vaatamise, mängude mängimise, joonistamise kogemused järgmisele tasemele! Multi Window funktsiooniga on võimalik ekraane jagada mitmeks osaks, et näiteks koosoleku ajal paralleelselt märkmeid teha, sarja vaatamise ajal mängida ja palju muud. Lisaks kõigele eelnevale on telefoniga kaasas ka S-pen, millega saad veel mugavamalt kirjutada, kritseldada või joonistada.

Tegusale papsile, kellel toimetuste käigus võib telefon teinekord tahaplaanile jääda, oleme välja valinud CAT S75! Tegu on ülimalt usaldusväärse telefoniga, mis on vastupidav kukkumistele, löökidele ja ka veekahjustustele ning vastab seejuures reitingule IP68. Lisaks on tal olemas kauakestev 5000 mAh aku, erksavärviline ekraan, võimalus maksta läbi telefoni pangakaardiga, suurepärane helikvaliteet, sõrmejäljelugeja, kompass ning võimekus töötada ka kõige äärmuslikemates temperatuuritingimustes. (Tänu satelliitühendusele ei pea ka kõige kaugemates leviaukudes muretsema levi olemasolu üle.) Sõida kalale, matkama, telkima, rallima – CAT S75 peab vastu ka kõige keerukamates väljakutsetes!

Head isadepäeva!

Autor: Jade Marie Laido, turunduskommunikatsiooni projektijuht

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!