Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Viis lahedat terviseäppi, et sügisväsimuse vastu võidelda
Avaldatud:
Uuendatud:

Viis lahedat terviseäppi, et sügisväsimuse vastu võidelda

Ilmad lähevad jahedamaks, valget aega jääb vähemaks ning taevaluugid avanevad tihedamalt kui muidu. Seega on mõistetav kui energia võib tunduda kui eriti defitsiitne kaup. Just selle sümptomi palsamiks on Tele2 tootedirektor Katrin Aron pannud ritta lõbusad mobiiliäpid, mis aitavad lähenevale sügisväsimusele vastu panna.

charity milesCharity Miles annab sportimisele laiema mõtte. Kasutajal on võimalik valida paarikümne heategevusprojekti seast, millele äpi sponsorid annetavad Sinu eest iga liigutud kilomeetri eest natuke raha. Uuri lähemalt: http://www.charitymiles.org.


myfitnesspal

Calorie Counter & Diet Tracker by MyFitnessPal äpi nimetas Wired IT-ajakiri oma valdkonna parimaks. Aitab pidada toidukordade kaupa päevikut, arvutab kokku ja näitab mitu porgandit Sa endale veel lubada võid. Täiesti tasuta andmebaas hõlmab viis miljonit toiduainet. Jah, üks avokaado sisaldab tõesti 330 kalorit.

runkeeper

Runkeeper on juba vana ja hea, aga 45 miljonit kasutajat ei eksi. Sisaldab trennipäevikuid, erinevaid treeningvahendeid ja võrdlust sõpradega. Sobib nii algajale kui elukutselisele sportlasele.


fitradio

Fit Radio muusikaäpi jaoks koostavad DJ-d hea ja ühtlase tempoga kuulamisnimekirju. Tuhanded kõrge ja väga kõrge energiatasemega miksid sportimiseks. Stiilid nii muusikažanri kui treeningu järgi zumbast joogani. Tasuta kui tasuline versioon suurema valikuga.


zombies run

Zombies, Run! on kõige lõbusam GPS-põhine spordiäpp. Maailmalõpustsenaariumi järgi tuleb joosta zombide eest. Paned kõrvaklapid pähe ja saad instruktsioone kui tuleb korjata väärtuslikke esemeid, mis päästavad ennast või baasis ootavaid inimesi. Samuti saad infot järjest kiireneva helisignaaliga kui elavad surnud on lähenemas ja tuleb tempot tõsta. Väga motiveeriv ja mänguline. Mängupunktide vahepeal võib muusikat kuulata.

Egle Merbach

28.09.2016