52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

5 põhjust, miks Tele2st telefoni MITTE osta
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Kas telefon on kriimustatud ja kaamera kvaliteet aja hammasrataste vahele jäänud? Või on tehnoloogilised lahendused märkamatult teise ajastusse arenenud? Ilmselt vajad Sa uut telefoni.

Ei ole vahet, kas telefonivahetuseks minna Euronicsi, Klicki, Elisa või Telia esindusse, üks asi on kindel – see valik peab olema korralik! Seda silmas pidades on üks koht, millest peaks telefoni soetamise puhul kindlasti eemale hoidma – loomulikult Tele2.

Põhjuseid, miks Tele2te vältida, on mitmeid. Ilmselgelt ei ole kellelgi – kaasa arvatud meil – piisavalt aega, mahti, vahendeid ega mõistust, et neid kõiki loetlema hakata. Sinu närvide säästmiseks on siin kõige olulisemad:

1. Liiga suur valik telefone

iPhone ei ole maailmas ainus nutitelefon. Kui otsid endale mingi muu brändi telefoni, siis võid kindel olla, et seda Tele2 valikust tõenäoliselt ei leia. Nimelt on Tele2 telefonivalik huumor kuubis – sinna kuuluvad kõigest:

  • Huawei,
  • Samsung,
  • Xiaomi,
  • OnePlus,
  • Sony,
  • Apple,
  • CAT,
  • Nokia ja
  • Doro.
brandid

2. Ebaloogiliselt odavad hinnad

Teadagi peab korraliku asja eest ikka korralikult pappi välja käima. On ilmselge, et õige telefoni eest tuleks maksta vähemalt tuhat või paar. Seega usun, et mõte 89 eurot maksvast telefonist tundub Sulle selline nagu see on – ebaloogiliselt jabur. Arusaamatul viisil aga Tele2 selliseid telefone pakub …

3. Talumatult head tingimused

Kui tellid e-poest telefoni, toimetatakse see tasuta Sinu poolt valitud pakiautomaati. See tähendab, et pead koduuksest mitukümmend meetrit kõndima, et telefon üleüldse kätte saada. Juhul kui avastad, et ei ole telefoniga ikkagi päris rahul, on Sul 14-päevane tagastusõigus. See tähendab, et peaksid jälle sellesama palverännaku ette võtma, et toode mõne muu vastu ilma lisatasudeta välja vahetada või oma raha tagasi saada. Ka garantii osas on Tele2 igasuguse taktitunde kaotanud, sest kõikidele telefonidele kehtib 2-aastane tootjapoolne garantii.

4. Uskumatult lihtne koduleht

veebist ostmine

Kui oled karantiinijärgselt avalike ruumide suhtes endiselt natukene pelglik, pead telefoniostu kuhugi ebamäärasesse tulevikku lükkama – Tele2 e-poest telefoni ostmine ei tule ju kõne allagi. Kui Sinu arvates peaks veebist telefoni ostmine olema sama lõbus kui 1000-tükilise must-valge pusle monteerimine, siis pead mujale vaatama, sest Tele2 e-pood on Sinu jaoks lihtsalt liiga lihtne. Juhul kui paari loogilise järjestikuse valiku klikkamine ei paku Sulle piisavalt pinget ning otsustad ikkagi esindusse kohale minna, siis tea, et ka see kogemus võib liiga meeldivaks osutuda…

5. Ülearu sõbralik klienditeenindus

Kui oled mingisuguse eksituse läbi suutnud ennast veenda ning imekombel end esindusse kohale vedanud või telefoni teel nõu julgenud küsida, siis tunnen Sulle sügavalt kaasa. Tele2 klienditeenindust peegeldab ilmselt kõige paremini see, et kui klient ei saa ise telefonile järele tulla ja elab pakiautomaadist kole kaugel, tungivad Tele2 teenindajad vajadusel isegi klientide koduuste taha, et ost kätte toimetada. Ikkagi täiesti segased! Lisaks olen märganud, et kõik teenindajad käituvad niivõrd viisakalt ja abivalmilt, et ilmselt tuleks kahtlustada tehisintellekti või mõne UFO-tehnoloogia kasutust. Mitte ükski „päris“ inimene ei suudaks sellist teenindust pakkuda.

klienditeenindus

On iseenesest mõistetav, et Tele2 poolt pakutavad veidrused ei lõppe veel siin, aga niivõrd hoomamatut nimekirja ei jaksaks vist keegi kirja panna… Sellest hoolimata loodan, et olen suutnud Sind veenda, et Tele2st telefoni ostmine oleks Sinu enda mugavuse ja meelerahu säilitamiseks ilmselgelt halb mõte.

- - -

Kas suudad ülaltoodud maailmavaatega samastuda? Kas leiad, et naeruväärselt madalate hindadega pakutav muljetavaldav telefonivalik, mida toetavad moodsad IT-lahendused ja sõbralik seltskond ajab Su pea pulki täis?  Kui jah, siis soovitan kodustest vahenditest väike fooliummütsike meisterdada ning kahe kohvri ja antenniga lähima künka poole joosta – ilmselt ei leiakski me Sinuga ühist keelt…

Kõik teised, kes te head asja hinnata oskate ning tänapäeva moodsas maailmas mugavalt ringi manööverdate, olete alati soojalt oodatud Tele2 hooliva ja kokkuhoidva perega tutvust tegema! Kohtumiseni!

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!