Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Kuidas võita sõpru, mõjutada inimesi ja säästa tonn?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:


Õige vastus sellele komboküsimusele – Tele2 Piiramatu Klubiga! Aga palun – pole tänu väärt, tänud lugemast ja järgmise korrani!

Aaa! Et sa tahad täpsemalt teada, et miks ja kuidas? Ok-ok. Väga lihtne. Sul netiga mobiilipaketti on ju vaja? Jaa! Ja kodus ka netti? Ikka! Ja TV ja filmide paketti. Why not! Kui nüüd tood kõik need teenused Piiramatu Klubi alla kokku, maksad nende eest pea poole vähem ning võidad sadu eurosid aastas.

PAKETT

TAVAHIND

PIIRAMATU KLUBI HIND

HINNAVÕIT
KUUS/AASTAS

Mobiilipakett Piiramatu

20 €

10 €

10 € / 120 €

Piiramatu Nett pakett

22 €

10 €

12 € / 144 €

TV pakett

17 €

14 €

3 € / 36 €


Saad seda head diili jagada ka pere või sõpradega – oma Piiramatu klubiga saad liita kokku kuni üheksa sooduspaketti. Korrutades nüüd näiteks need mobiili- või netipaketi pealt saadud säästud üheksa ja voila – tulebki üle tonni euro säästu aasta peale!

Sooduka saamiseks piisab kolmest lihtsast sammust:

  1. Võta üks meie tavahinnaga neti- või moblapakett (alates 22 eurot kuus).

  2. Võta endale ja sõpradele kokku kuni üheksa Piiramatu Klubi soodustusega mobla-, TV- või netipaketti.

  3. Kasum!

Säästmiseks pole vaja ka üheksat sõpra-sugulast kokku ajada – korraliku hinnavõidu saad juba ka Klubiga kahekesti liitudes. Ah et kuidas? Kohe selgitame puust ja punasemalt ja tekstülesandega!

Niisiis – Liisil on kodus tavahinnaga Tele2 Piiramatu netipakett. Kui ta võtab endale nüüd Tele2-lt ka Piiramatu netiga mobiilipaketi on ta hinnavõit aastas 120 eurot. Ta kutsub oma punti ka Tommi, kes võtab endale nii Piiramatu koduneti, Piiramatu moblapaketi kui ka TV-paketi ja võidab seega vastavalt (= hinnavõit aastas 120, 144 ja 36 eurot). Nii on Liisi ja Tomm Piiramatu Klubi tõttu võitnud kokku 120 + 120 + 144 + 36 = 420 eurot aastas. Päris korralik summa, kas pole? Mitte päris tonn, aga piisav, et osta endale uus telefon, investeerida aktsiatesse või minna hoopis odavlendudega nädalavahetuseks Itaaliasse trippima – valik on sinu!

Tahad lähemalt lugeda millised paketid Piiramatu Klubi soodustuste alla lähevad ja kuidas klubi täpselt töötab? Siis vaata https://tele2.ee/piiramatu!

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!