Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

5 naistekat, mida pead kindlasti vaatama
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:


Nii palju naistekaid mida vaadata, aga mitte piisavalt aega, eks? Pole hullu, sest naistepäeva puhul soovitasite klišee-kuldaväärt "chick flick" filme, mida peaks kindlasti vaatama. Vahet pole, kas need on täis teravaid repliike, romantilisi apsakaid või toovad pisarad silma - naistekad on ühed kõige vaadatumad filmid läbi aegade.

Mis teeb naistekad nii populaarseks? Vastus on lihtne - nad kujutavad endast unistuste maailma, kus romantika ja draama käivad käsikäes, millele lisab vürtsi täpselt õige annus komöödiat. Need on filmid, mis võimaldavad meil unustada argipäeva mured ja sukelduda lugudesse, mis panevad südame kiiremini põksuma ning toovad naeratuse näole, isegi kui poetad samal ajal paar pisarat.

Ja vahet pole, kas oled seda filmi näinud 3 või lausa 9 korda, siis vaatad neid ikka ja ikka uuesti! Seega haara oma lemmik vein ja sea end diivanil mugavalt sisse ning pane käima mõni neist ikoonilistest filmidest, mida peaksid kindlasti vaatama... Või uuesti vaatama!

10 põhjust sind vihata”

Tõeline klassika, mis pakub nii palju nostalgiat 90ndate aastate filmitööstusest, mis on võluv segu romantikast, huumorist ja teismeliste ängist. Koolikeskkonnas toimuv film keerleb ümber Kat Stratfordi, iseseisva ja terava keelega tüdruku, kelle rolli kehastab Julia Stiles.

Tema elu võtab ootamatu pöörde, kui ta kohtub võluva bad boy Patrick Veronaga, keda mängib hiljuti lahkunud Heath Ledger. Patrick'u kütkestav isiksus ja Kat'i vaimukus moodustavad kirgliku ja südantsoojendava loo, mis paljastab armastuse jõu ja võime muuta isegi kõige karmimat fassaadi.

Tänu oma vaimukale dialoogile, võluvatele tegelastele ja ikoonilistele stseenidele jääb "10 põhjust sind vihata" armastatud klassikaks, mis tasakaalustab huumorit ja südant mängleva kergusega. Lisaks, kes suudaks vastu panna Heath Ledgeri ja Julia Stilesi vastastikusele keemiale?

“Ettepanek”

Sandra Bullock'i ja Ryan Reynolds'i peaosadega "Ettepanek" on naljakas romantiline komöödia, mis paneb sind naerma algusest lõpuni. Bullock mängib kõrgele positsioonile tõusnud edukat, kuid karmi juhti Margareti, keda ohustab riigist väljasaatmine. Viisa uuendamiseks sunnib ta oma assistenti, keda kehastab sarmikas Ryan Reynolds, endaga abielluma, et vältida Ameerikast lahkumist.

Alguses paistab nende kokkulepe lihtne lahendus, kuid kui nad külastavad Andrew kodulinna Alaskat ja Margaret kohtub tema lähedastega, hakkavad tunded muutuma ja suhted arenevad ootamatult. Film uurib armastuse erinevaid aspekte, alustades välise mulje tähtsusest ja lõpetades tõelise sideme ning mõistmise leidmisega.

See on ideaalne film neile, kes otsivad lõbusat ja südamlikku romantikat koos koomiliste elementidega. Sandra Bullock’i ja Ryan Reynolds’i suurepärane keemia ja kauni asukohavaliku tõttu sobib see igale filmiarmastajale, kes otsib meelelahutuslikku ja südamlikku ajaviidet.

Päevaraamat”


“Päevaraamat” on romantiline draama, mille aluseks on Nicholas Sparks’i samanimeline romaan. Film räägib loo kahest noorest, Allie Hamilton ja Noah Calhoun, kes kohtuvad 1940. aasta suvel ning armuvad. Allie on rikka perekonna tütar ja Noah vaese töölisklassi päritolu noormees, kuid vaatamata erinevustele algab nende vahel kirglik suhe.

Nende erinevate sotsiaalsete taustade tõttu peavad nad lahku minema ja Noah jääb murtud südamega, kuid ta ei unusta Alliet ega loobu lootusest, et nad kohtuvad uuesti. Lugu jätkub aastakümneid hiljem, kui Allie ja Noah on juba vanad inimesed ning Allie on dementsuse tõttu unustanud nii tema, kui ka nende leegitseva armastuse. Noah hoolitseb tema eest ja jutustab talle nende armastuslugu, mis on kirjas tema märkmikus, lootes, et see äratab temas kauged mälestused.

Film uurib armastuse jõudu, selle vastupidavust aja ja raskuste kiuste ning näitab, kuidas tugevad tunded võivad kesta kogu elu. See on liigutav lugu armastusest, kaotusest ja lootusest ning on tuntud oma emotsionaalse sügavuse ja kaunite stseenide poolest.

“Saatan kannab Pradat”


Mood, draama ja jõuline esitlus näitlejalt Meryl Streep – mida veel võiks ühelt chick flick filmilt soovida? “Saatan kannab Pradat” jälgib Andy Sachs’i, keda kehastab Anne Hathaway, lugu, kes saab tööd assistendina väga prestiižse moeajakirja nõudliku peatoimetaja Miranda Priestly juures. Miranda osutub äärmiselt nõudlikuks ja keeruliseks ülemuseks ning Andy leiab end kiiresti keeruliste valikute ja pingelise töökeskkonna keerises.

Film annab võimaluse näha moe- ja ajakirjandusmaailma telgitaguseid ning toob esile mitmeid olulisi teemasid, sealhulgas töö ja eraelu tasakaalu, eneseteostuse ning karjäärieesmärkide seadmise. Lisaks pakub film teravat huumorit ja dramaatilisi hetki, mis hoiavad sind põnevil.

Naistekas, mis on meelelahutuslik ja inspireeriv, kuid pakub naudingut nii moemaailma huvilistele kui ka neile, kes hindavad head näitlejatööd ja hästi kirjutatud lugu.

Spioon, kes mu hülgas”

Kui sulle meeldib action, mis on täis komöödiat koos naiseliku energiaga, siis "Spioon, kes hülgas mu" on sinu jaoks ideaalne naistekas. Film räägib loo kahest parimast sõbrannast - Audrey ja Morganist - kelle elu pööratakse pea peale, kui nad avastavad, et Audrey endine poiss-sõber on tegelikult rahvusvaheline spioon.

Audrey ja Morgan leiavad end ootamatult keset rahvusvahelist intriigi, mis viib nad läbi Euroopa ning nad peavad silmitsi seisma mitmesuguste ohtudega. Mõlemad avastavad endas ootamatud võimed ja julguse, mis aitavad neil ellu jääda ning isegi maailma päästa.

See naljakate repliikide, põnevate tegevustega ja dünaamiliste naistegelastega on kaasahaarav film, mis sobib kõigile, kes naudivad adrenaliini ja põnevust täis seiklusi. Kohustuslik vaatamine nii naisteka fännidele, kui ka spioonikomöödia austajatele.

Need viis filmi on vaid jäämäe tipp sellest, mida chick flick žanr pakub. Need filmid on lummanud publikut üle maailma, aga sinu õnneks saad neid kõiki vaadata Go3-es. Kui sinu elust ja telekast on veel Go3 puudu, siis võta Piiramatu Kodu ja naudi interneti- ja TV-lahendust koos.

 

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!