Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

MEESTE TOP 5 JA MIDA NEILE KINKIDA?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Lebole mehele – Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 GB

Ah et mida kinkida sellele mehele, kelle kujuline auk diivanis on ning kelle päev poolikuks jääb, kui ta pärast AK-d spordiuudiseid ei näe? 

Talle sebi Samsung Galaxy Tab Active4 Pro, et ta saaks rahulikult vähemalt õhtusöögilauda tulla.. ja sealt oma jalkaülekannet edasi vaadata. 

Sportlikule mehele – Huawei Watch GT4 46mm Active

Aga sellele mehele, kes kuni 40-aastaseks saamiseni diivanil lösutas ja siis avastas, et ta peaks vähemalt kolm maratoni enne pensioni ikka ära tegema?

Eks ideaalne kink talle on mingi erksavärviline lükra ja karbon raamiga jooksutossud vms, aga väiksema eelarve korral sobib hästi ka sisseehitatud suure valiku spordirežiimide ja kauakestva akuga Huawei Watch GT4. Sellega saab härra vaikselt rahvaspordi vaieldamatu tipu poole rühkides oma pulssi ja hapnikutaset veres mõõta.

Töisele mehele – Apple AirPods Pro 2

Sellele mehele, kes igale deidile umbes 20-mintsase hilinemisega kontorist kohale jookseb ja kes terve Kanaaride puhkuse aja hotellitoas läppari taga mingitest kvartaalsetest tulemuslikkuse võtmenäitajatest pidi rääkima? 

Talle kingi need Apple’i mürasummutusega AirPods Pro 2 klapid, et ta järgmine kord oma koosolekuid vähemalt bassu äärest pidada saaks.

Kehva kingivaistuga mehele – Xiaomi Robot Vacuum E10

Aga mida sellele mehele kinkida, kes kohutavalt õnneliku näoga sulle kolmandaks pulma-aastapäevaks selle hi-tech 5G triikraua kinkis?

Eks ta ju püüdis, aga talle võid sama entusiastlikult Xiaomi Robot Vacuum E10 kinkida – siis olete koduelektroonika kinkimisega viigis ja saate tuleviku pidupäevade ees rohkem võib-olla poe teistes osakondades ringi vaadata.

Nõudlikule mehele – Apple iPhone 15 Pro 256 GB

Mida aga kinkida sellele mehele, kes oma vähemalt 100 000 maksva autoga odavkettides toitu ostmas käia ei taha ning kelle riidesiltidel peab olema „Made In Definitely Not Asia“? 

Tõenäoliselt on kõige mõistlikum osta talle lihtsalt see kõige uuem iPhone 15 Pro  – isegi kui tal see juba olemas on.  

Ükskõik milline mees sinu elus on – aeg-ajalt on hea teda selle eest tänada! Meie valikust leiad alati sobivaid viise, kuidas oma tänu väljendada. Vaata lähemalt: https://tele2.ee/pakkumised.

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!