Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Kuidas saada äppe Huawei P40 telefoni?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Huawei P40 seeria telefonide puhul pead arvestama, et nendest ei leia Sa enam vana head tuttavat Google Play rakenduste poodi. Seetõttu tuleb lemmikäppide hankimiseks kasutada teisi viise. Parimad lahendused selleks on Huawei AppGallery või äpid nimega Phone Clone või MoreApps.

P40

#1 – Huawei AppGallery rakenduste pood

AppGallery on Huawei ametlik rakenduste pood, mis on eelistallitud kõikidesse Huawei telefonidesse. See on jõudsalt kasvav platvorm, kuhu lisandub igapäevaselt uusi kohalikke ja globaalseid rakendusi. Huawei meeskonnad üle maailma töötavad aktiivselt, et olulised rakendused AppGallery platvormile jõuaksid.

Siiski ei ole veel kõik rakendused AppGallery kaudu kättesaadavad. Oma puuduoleva lemmikrakenduse saad lisada AppGallery pealehel olevasse sooviloendisse (Wishlist). Selle kaudu saab Huawei meeskond teada, millistest rakendustest kasutajad enim puudust tunnevad.

Wishlist

#2 – Phone Clone äpp

Huawei on loonud äpi nimega Phone Clone, et lihtsustada üleminekut vanalt telefonilt uuele. Enam ei ole tarvis muretseda, kuidas oma olemasolevaid andmeid ja rakendusi uude telefoni saada. Eelmise telefoni kloonimine on kõige turvalisem ja kiirem meetod, selle abil saad ligi 80% rakendustest oma uude telefoni üle kanda. Importimisega tulevad kaasa ka Sinu paroolid ja erinevad sätted.

Phone Clone äpp on eelinstallitud kõikidesse Huawei telefonidesse. Samuti on võimalik see alla laadida ka teistesse Android ja iOS süsteemiga telefonidesse. Rohkem infot rakenduse kohta ja allalaadimislingid leiad siit.

Phone clone

Andmete kloonimiseks on vaja nii uues kui ka vanas telefonis Phone Clone äpp avada ja edasine toimub juba ekraanil olevate juhiste järgi.

#3 – MoreApps

AppGallery rakenduste poest leiad sellise tööriista nagu MoreApps, mida tasub kindlasti proovida. See lihtsustab rakenduste saamist oluliselt.

MoreApps aitab leida ja alla laadida rakendusi, mida veel AppGallerys saadaval pole. Sisuliselt on tegu rakendusega, mis koondab endas teiste rakenduste allalaadimise linke. See on väga lihtne ja mugav, kuna Sa ei pea oma soovitud rakendusi internetiavarustest taga otsima. Lisaks on see tunduvalt ohutum.

1. Lae alla MoreApps rakenduste poest AppGallery

2. Installi rakendus ja vali endale sobiv regioon

3. Vali loendist soovitud rakendus (nt Instagram)

4. Siis avaneb leht, kust leiad lingid saadaolevatele allalaadimise platvormidele

5. Ava endale meelepärane link ning alusta rakenduse alla laadimist

MoreApps

Suhtle Huawei kogukonnaga

Huawei on telefoniomanikele loonud eraldiseisva foorumi, kus inimesed saavad üksteist aidata. See on hea variant, kui jääd mõne tegevusega hätta, tahad lihtsalt leida huvitavaid soovitusi, lugeda teiste kogemusi või kirjutada ise oma kogemustest. Võta julgelt Huawei foorum lahti ja avasta, mida põnevat sinna postitatud on.

Huawei foorumi leiad siit.

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!