Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Mida oskavad seadmed paremini kui su partner?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

 

Naistepäev on ukse ees ja sa loodad, et kallis kaasa või viimane deit ikkagi selle täiusliku kingi teeb? Mõistlikum on ohjad enda kätte haarata ja endale ise üks võimekas kaaslane valida! Siit väike cheat sheet, et kuidas valida endale uut mobla-tahvlit-kõrvakaid-kella nii, et ta pakuks sulle upgrde’i su praeguse (päris või unistuste) kaaslase omadustele ja oskustele.

24/7 emotsionaalselt kättesaadav - Samsung Galaxy Tab S9 tahvel

Sina tahad jagada ja kogeda, aga tema tahab magada? Siis osta endale naistepäevaks Galaxy Tab S9 5G ja saad vajadusel igal hetkel pidada sõbrantsidega videokõnesid või siis veeta aega inimestega, kes sind tõeliselt mõistavad – nagu Rachel, Monica ja Phoebe või siis elada üheksandat korda kaasa Jim’i ja Pam’i kontoriromantikale.

Ei unusta midagi ära - Apple iPhone 

Kas tead kedagi, kes ei mäleta, et pidite kolmapäeval restorani minema, rääkimata sellest, et te pidite sinna minema, kuna see oli restoran, kuhu te kolm aastat tagasi esimest korda läksite? Apple iPhone 14 Pro Max 1TB on nii palju mälu, et ta ei pea meeles mitte ainult kokkulepitud kohtumisi vaid talletab aastate jagu ilusaid mälestusi, mida saab pinnimise asemel kätte paari sõrme liigutusega.

Alati sportlik  - Samsung Galaxy nutikell

Miks ei ole eesti keeles veel kasutusel laensõna „diivanikartul“? Sest sa tead täpselt kedagi, kes on nõus oma tulistamismängudes kasvõi lennukist langevarjuga alla hüppama ja tundide kaupa džunglis ringi jooksma, a pärismaailmas on raskusi ta diivanilt lahti kangutamisega? Aga ära muretse – Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm LTE tuleb sinuga jooksma või jalutama iga kell, kui tahad. Ja praegu ostes saad kauba peale veel tasuta ka Samsung Galaxy Buds FE kõrvakad. Nii oled kindel, et alati teed ja kuuled, mida tahad.

Annab rahu - Huawei kõrvakad

Mõni inimene ei räägi piisavalt, aga siis on jälle neid, kes ei tea, millal vait olla. Huawei FreeBuds 5i ei ole mitte ainult vait vaid vajadusel blokeerivad ka kõiki teisi helisid – kas on paremat partnerit aktiivsele introverdile?

Teeb pilte ja kokkab – Xiaomi mobla + õhugrill

Otsid võrdväärset partnerit, kellest oleks ühteaegu kasu nii instas kui köögis? Siis haara endale naistepäevaks käevangu Xiaomi 13T 256GB, sest seni kuni kaupa jätkub, saad moblaga kaasa ka Xiaomi Mi Smart Air Fryer’i.

Sinu ideaalne kaaslane polnud siin? Aga vaata, ehk leiad SIIT!

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!