Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Mees ja koer
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:


Millal sa viimati enda kohta midagi ootamatut teada said? 

Avastasid ehk, et kolleeg on sinusse armunud või veresuhkur polegi nii kõrgel, kui eeldasid? Äkki ronis mõni senitundmata ameerika sugulane puukoore alt välja? Või avastasid, et ammu unustatud (ent siiani sulgemata) pangakontol vedeleb tuhat eurot, mille olemasolust sul halli aimugi ei olnud?

Mina saan enda kohta kogu aeg mingit uut infot. Armunute ja ameerika sugulaste osas pole viimasel ajal uudiseid olnud, kuid mõni päev tagasi selgus, et mul on koer! Mis on seda kummalisem, et mul pole koera! Pole kunagi olnudki. Mõnel pruudil on, aga mitte minul.

Milles siis pull?

Asi väga lihtne. Pankur, kelle käest oma firmale laenu küsisin, viskas pilgu mu äritegevust puudutavatele dokumentidele ning lausus pilku pabereilt tõstmata: „Teil on ju „mees ja koer ettevõte“!“

Oot-oot. Mis pagana mees ja koer? Mees – jah. Aga koer? Mul ei ju ole koera!

Pankur seletas, et sedasi – „mees ja koer ettevõte“ – kirjeldatakse firmasid, mille omanikud on rahul igakuise väikese teenistusega ja mille omanikud püsivad suuri tulevikuplaane heietamata oma liistude juures. Seletas sedagi, et „mees ja koer ettevõttel“ on kahte miljonit raske pangast laenata, aga kuna mina nii palju ei taotlegi, siis saame vast kaubale.

No väga tore, kui mees ja koer kah ettevõtjatena kvalifitseeruvad! Ja et meile kohe jalaga tagumikku ei lööda, kui ärilaenu jutuga krediidiandja ukse taha ilmume. 

Eriti tore on aga see, et mõnes kohas on mees ja koer suisa oodatud! Ja ma ei räägi kennelliidu koosolekust või Ülemiste City koertepargist. Ma räägin Tele2-st!

Nimelt on Tele2-l minu- ja sinusuguste meeste ning koerte jaoks vingeid pakkumisi. Koeraga saame ehk niisama suheldud, aga klientidega ühendumiseks on meilgi telefoni ja internetti vaja. Mõnikord on ka arvuti abiks ja kui kompuuter juba laua all tiksub, võiks selles ka mõni kasulik programm peituda, või mis?

Kuidas kõlab sinu (ja su koera) kõrvadele soodushinnaga pakett, mis ühendab näiteks telefonikõnesid, internetti ning Bitdefenderi-nimelist viirusetõrjet? Või tahad 2+1 diili raames hoopis Microsoft 365 teenuseid kasutada? Või on sul mõtteis mõni muu kombo sideteenustest, mis sinu mees-ja-koer-firmal paremini töötada aitaks?

Kui oled mees (või naine) koeraga (või ilma) ning eelistad raha aknast välja viskamise asemel seda teenida, siis kliki siia. Oled hoobilt vähemalt mõnekümne euro jagu õnnelikum ja on ka sinu koer, isegi kui sul tegelikult koduloomi pole!

Autor
Mihkel Raud
Mihkel Raud
Mihkel Raud
Mihkel on nutisõltlane. Õnneks on esimene samm sõltuvusega tegelemiseks selle tunnistamine. Seda Mihkel Tele2 blogis ka teeb, arutledes nii õunatoodete kui ka ühiskondlike tehnoloogiateemade üle.