Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Millega ema emadepäeval üllatada?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Ikka ja jälle otsime emadepäeva eel oma emale, vanaemale ja vanavanaemale kingitusi. Et praktilise ning samas ka meeldejääva kingituse leidmine oma emale või vanaemale oleks lihtsam, panime kokku kolm nutikat ning kasulikku kingiideed, millega sel päeval ema ja vanaema üllatada!

1. Et suvigi pole enam mägede taga ning päevad on pikad, piiluvad kõik juba aina enam õue ning liiguvad väljas. Meie esimene soovitus emadepäevaks ongi just nutikell. Samsung Galaxy Watch5 nutikell pole kõigest kaunis aksessuaar, vaid ka väga nutikas ning võimekas kaaslane Sinu emale. Kellaga saab nii sporti teha, vere hapnikutaset mõõta, muusikat mängida, kõnedele vastata ja näiteks ka oma und öösiti jälgida. Üks väga vinge abimees, mis aitab Sul end reel hoida, on toitumis- ja treeningkava kohe kella sees. Nii ei pea muretsema, kus kohast internetiavarustest leida tervislikud lõuna- ja õhtusöögid ning treeningute eesmärke aitab kell justkui iseenesest täita.

2. Usume, et iga ema soovib end korra nii-öelda muust maailmast välja lülitada ning kõige parem viis selleks on müra summutavad kõrvaklapid. Apple AirPods Pro 2 müra summutavate kõrvaklappidega saad end väljas liikudes ja trennis viia mõnusalt oma lainele. Nutikatel kõrvaklappidel on Adaptive Transparency funktsioon, mis automaatselt summutab üle 85dB helid ja vähendab keskkonnast tulevat kõrvalist müra. Et saaksid end aga täielikult välja lülitada, on AirPods Pro 2 kõrvaklapid varustatud Spatial Audio tehnoloogiaga, mis jälgib Sinu pea liikumist, et luua dünaamilisem, sügavam ja parem heli. Seega ei pea sa kartma, et mõnes asendis lemmiklaulust noodid või taskuhäälingust sõnad kaduma lähevad. Peale selle on kõrvaklapid ka puutetundliku juhtimisega - heli ja kõnede kontrollimiseks piisab kõrvaklappidel vaid ülesse või alla libistamisest.

3. Veel üks kingiidee emadele, kes naudivad värskes õhus liikumist ning sportimist, on Huawei GT3 nutikell. Kaunis nutikell sobib kõigile emadele, kes soovivad, et nende abimees oleks samal ajal ka elegantne ja nutikas! Huawei Watch GT3 on mitte lihtsalt ilusa disainiga, vaid väga mitme funktsiooniga! Näiteks – mida teha siis, kui oled parasjagu rattatiirul, telefon heliseb ja seade on kaugel koti põhjas või taskus? Pole probleemi, kõne saad vastu võtta otse kellast ja rääkida kella sisse! Vägev, eks? Lisaks on kellal vere hapnikusisalduse andur ja ka virtuaalne treener, kes kes soovitab sulle vastavalt sinu treeningu andmetele optimaalset treeningplaani. Ja aku kestvuse pärast ei pea ka muretsema, see peab laadimata kenasti vastu kuni 7 päeva! Nutikell ühildub nii Android kui ka iOS seadmetega.

 

Katrin Paal

Tele2 seadmete ja esinduste kommunikatsiooni ja turunduse projektijuht

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!